www.sudzibas.lv Krāpnieks Kaspars Bogdanovs p.k.250874-... Krāpnieks Kaspars Bogdanovs p.k.250874-...

Krāpnieks Kaspars Bogdanovs p.k.250874-... - Krāpnieks Kaspars Bogdanovs p.k.250874-...

Ja kāds ir izīrējis dzīvokli Kasparam Bogdanovam (skat.foto), bijušajam apsardzes darbiniekam, melim un krāpniekam, silti iesaku nekavējoties šo līgumu lauzt. Pirmos divus mēnešus viņs maksās kārtīgi, tad ar kavēšanos, tad mazāk un tad sāksies dažādas pasaciņas, melīgi solījumi un atvainošanās vairāku mēnešu garumā, kamēr beigās slepus evakuēsies, atstājot aiz sevis netīrību un pazudīs nesamaksājis. Ja negribat ciest zaudējumus, bojāt savus nervus un justies apzagtiem, NETICIET KASPARAM BOGDANOVAM, p.k .250874-......! Neticiet nevienam viņa solījumam. Viņš melo. Ir ievākta informācija, ka viņs ir daudziem parādā.

S Sub 26.11.2012

Augsti godātais sūdzības iesniedzēj, Jūsu sūdzība dotajā brīdī izskatās pēc „prasta” cilvēka nomelnošanas mēģinājuma, kas diemžēl šajā portālā nav reta parādība. Doto apgalvojumu izsaku tādēļ, ka sūdzība ir ievietota īsā laika periodā 2 reizes, ar ievietotu cilvēka foto un personas koda pirmajiem cipariem, kas ir Juridiski pareizi. Bet šādā veidā var mēģināt nomelnot jebkuru cilvēku. Lai sūdzība būtu maksimums korekta un tiktu panākta Jūsu iecere brīdināt līdzcilvēkus par jūsuprāt ļaunprātīgo nemaksātāju – „recedīvistu”, vai tiešām nevar pievienot īres līguma skanu, ar, protams, dzēstiem p.k. pēdējiem cipariem?

S saule.sandra 14.04.2013

sveiki!!!es ļoti labi pazīstu to cilvēku kas nomelnoja Kasparu Bogdanovu un nemaz jau viņš pats nav nekāts pūkains, viņšpats ir zaglis un krapnieks un es varu pat pateikt kā viņu sauc ANDRIS MEDNIS un varu pat pateikt kur viņš strada DZIRNAVU-68 un strāda viņš pie ļoti ietekmīga cilveka ŠĶĒLES KUNGA.ja es piekrītu varbūt ir nemaksāts, bet viņš pats izdzina viņa sievieti ar berniem ārā ziema no mājas un nepaprasija ir kur iet vai nav, tai sievietei ir divi bērni a tas atbrauca ar kautkādiem biveļiem un izmeta ārā no dzīvokļa un ka viņš var nomelnot citus ja pats nav svētais.Man nav vajadzīgs viņa personas kods vai bildi, tas man nav vajadzīgs, bet ja tu pats esi ne no labākajiem tad kādas tiesības ir sodīt citus.Kā tev Medņa kungs nav kauna...

O onlinekreditlv 30.05.2013

Viss ir precīzi un korekti par Kasparu Bogdanovu:

AMJ pievienotiet to arī šajā portālā cik vien plaši vēlaties to izskāstīt. Uztaisīsim viņam speciālu sadaļu.

J janis6caune 07.06.2013

ja, tagat es ari to saprotu ka vins tads cuka ir, izmantotajs un mil dzivot uz cita rekina, loti nepaveiksies tiem cilvekiem kas ar vinu sasienas un veido atiecibas un darba darisanas, uzmanieteis visas jomas no vina.vins nav nekads virs un vards un nepilda neko un nekadus solojumus, tik uzdzivot grib.LOTI UZMANATIES.LOTI, ESAT UZMANIGI NO SI CILVEKA...ka es tagat to nozeloju, bet ka saka, macas no kludam.

J janis6caune 07.06.2013

S svetlana121 19.07.2013

vins ne tikai krapnieks vins vel pidafils, manai meitai saka list klat un tagat aizbega uz vaciju, lai tur varetu list klat jaunam meitenem, meita to protams slepa bet paldies dievam nekas nenotika, jo lielako dalu laika meita dzivoja pie draudzenem, tapec nevareju saprast kapec meita visu laiku brauc prom no majam kad es esmu darba un mazo puiku saka apsaukat un sist, vins vispar ir zvers, nebiju domajusi ka vins var but tads, tas ir drausmigi, un vel parada visiem un man, iedzina mani parados un tagat man vienai viss jamaksa a pats pa vaciju dzivo un visam padauzem suta naudu un saka ka vins ir bagatnieks un ka vinam viss ir, tas ir drausmigi, , es protams ari bildi vina ieliksu lai nu nedoma cilveki ka es meloju

L Lepnā Lavīze 19.07.2013

Bet vai Tu, izīrētāj, īres līgumu noslēdzi, reģistrēji Zemesgrāmatā un valstij nodokļus maksāji? Ja jā, tev nevajadzētu būt problēmu piedzīt summu tiesas ceļā. Kas būtu juridiski pareizi. Jo citu variantu nav.
Neaizstāvu nemaksātājus, bet ievietot personas foto bez piekrišanas ir nekorekti (izņemot noteiktus gadījumus, bet te nav tie gadījumi). Par to ir pants.
P.s. nekā personīga.

S svetlana121 19.07.2013

varbut, varbut tev taisniba, nestridos, bet gribu lai visi un visas zin ka nedrikst ar vinu sasieties, vins sievietes apvardo un tad izspiez no vinam visu sulu un kad nav ko nemt tad mekle simtiem iemeslu lai tiktu vala ka saja gadijuma...zinu esmu daudzko parkapusi bet ka savadak tadus sodit, man ir darugi juristi zinu meginasu dabut naudu, bet nezinu vai izdosies...

L Lepnā Lavīze 19.07.2013

Ne jau Tu, Svetlana, bet pirmais autors :) Bet viņam tak riebīgs ģīmis! Ko ar tādu sasējies? Bet par uzmākšanos meitai (ja nepilngadīga) uzreiz bija jāiet uz policiju!!! Visas sarakstes, viņa zvani viņai, skaips - viss tas ir pierādījumi!

S svetlana121 19.07.2013

nu skaidrs, ja tur ari mani apvaino, pats nekur nestradaja tikai uz mana kakla dzivoja un vel ar kautko neapmierinats bija, ...ai neruna, nemaz pati nezinu, vins mak skaisti runat, loti skaisti, , , bet nu izradas ka tads izdzimtenis, ne paldies dievam nekas nenotika, berni klusi un ipasi neruna par tadam lietam, bet tagat kad vins prom vina izstastija nu nekas ipas bet man ka matei tas ir soks gribas vinu norakt, bet vins tagat talu ir, meita pie psihaloga iet un viss ir kartiba, puika ari ipasi nepardzivo kaut gan vins vinu visu laiku apsaukaja un vel beigas fiziski saka iespaidot...nu izradijas viens briesmonis...tas ir drausmigi...

S svetlana121 19.07.2013

Un tad vel si padauze, kura itka precejusies un ir gimene bet sim tik saka atsuti man naudu vai varesi atsutit, , , zinot ka vinam ir paradi un jamaksa viss bet ne nu sauc vinu dagnija dmitrijeva. Pati tik saka es jau neko, man vins riebjas, vins ir vecs preks manis, bet tik uzinu ka atkal prasa naudu...Ka man riebjas si melosana, man bogdanovs visu laiku meloja un vel tagat si kuce...Man vienalga ko vins dara un ka, bet gribas savu naudu dabut atpakal un gribas lai normalas sievietes neuzraujas uz vina..Vins ka vinas apkas ta sak muldet par vinam visadas mulkibas, lai tik vinas padzitu vinu un butu miers un tad sak citu meklet, vai ari kamer vel dzivo ar citu ka tas bij ar manim, sedeja visos saitos sex un tik mekleja kas vinu pienems un stastija visadas pasakas par sevim, kads vins labs, daudz pelna un ka viss ir...Tapec meitenes un sievietes..Normalas protams esat uzmanigas...

M mimo 19.07.2013

A чего Вы хотели от альфонса? В шею таких гнать. А фотки пусть будут.Криминала тут нет.

S svetlana121 19.07.2013

spasibo mimo, rada shto narmalniyi mushini toje yest...

I ilze1 21.07.2013

Sim cilvekam Svetlana121 nav pazistamas jutas, tadi cilveki nesaprot un nekad nav milejusi, esmu sastapusi tadus viriesus sava dzive, viniem viens tikai prata, izklaides.
Es loti labi tevi saprotu un tadas sievietes ka tu rakstiji ar kuram vins tagat sasienas vinam ir tiesi tapat, vinam nav neka svet, ne gods ne milestiba ne draudziba, viniem ir tikai lai butu pasiem labi.
Varu dot labu padomu, nenem galva, saprotu ka nav viegli bet laiks visu izlabos un es ceru ka tev ir draugi un miloso cilveki un pats galvenais tev ir berni un tie jau tev palidzes tik tam pari, nedoma par sliktajam dienam, doma par tam skaistajam un jaukajam dienam ko tagat pavadi bez tada cilveka sava klatbutne.
Lai tev veicas un es zinu ka naks par vina galvu sods un es ceru ka vins nozelos savu izdarito un ka vel nebus par velu kad tas notiks.

V Viksais 23.07.2013

Kas par idiotiem šeit čato? Cilvēki jums smadzeņu vietā ir samazgas, vai tik tiešām nav tiesībsargājošo iestāžu, kam sūdzēties.

S saimons1 25.07.2013

mes dzivojam briva Latvija Viksais un cilvekiem ir tiesibas zinat kas ap viniem un kadi cilveki dzivo, es domaju tas ir pareizi ka var ta sarakstities un uzinat kurs ir kurs.un ja tu aizstavi tadu cilveku tad pats neesi neko labaks.

D domina 26.07.2013

Labi, ka cilvēki brīdina. Tas var noderēt. Lai kā arī nebūtu, es to ņemu vērā. Tas arī viss.

S Stepanin 05.11.2013

svetlana121, а почему если вы пишите что Каспар педоф.. не обратились в полицию?

L lnijs 05.05.2014

Interesanti raksti par so Kasparu Bogdanovu.Bet vai kads vai kada kas ielikusi te savus komentarus ir aizdomajusies par sevim.Piemeram Svetlana 121 ir biusi prostitute no maza ciemata kas riga tirgoja savu miesu.Protams jus teiksiet nu un kas.Tadam cilvekam kas tirgo savu miesu un vel telo labo mammu nekas nav slikts bet redziet Kaspars Bogdanovs ir sliktais kas tikai cinajas par savu taisnibu un vietu zem sis saules.

Hator 05.05.2014

Etoz dokokoj stepeni nuzhno sebja neljubitj????? svetlana121 Vi djstvitelno schitaete chto eto podhodjaschee mesto dlja takih raskaov?

=) ljudi vi hotj inogda vkljuchajte mozg pered tem kak zhalovatsja!

ladno opustim chto v policiju vi ne poshli=) No etoz kakoj nuzhno bitj "horoshej" mamoj chtob privesti takogo cheloveka v dom!