www.sudzibas.lv Krāpnieks Alberts Krāpnieks, slikts darbinieks

AtrisinātaKrāpnieks Alberts - Krāpnieks, slikts darbinieks

Alberts, kurš pretendē uz augstiem amatiem uzņēmumos, patiesībā ir krāpnieks, zaglis, kā arī alkoholiķis. Viņš izliekās par speciālistu, bet patiesībā izkrāpj dažādus labumus no uzņēmumiem, zog. Pašlaik viņš atrodās darba meklējumos. Esiet uzmanīgi un brīdināti.
Tāpat šīs cilvēks izkrāpj naudu no sievietem. Satiekās, apsola precēties, pierunā kārtot nī hipotēku un pazūd ar naudu.

Sūdzība veiksmīgi atrisināta Lai top patiesība 25.04.2018

Man ļoti smagi jāatvainojās šīm, man nezināmam cilvēkam, ka apmeloju viņu. Esmu nepiedodami kļūdījusies rakstot vārdu un uzvārdu (T9) par ko tagad nožēloju un nezinu kā labot situāciju. Diemžēl mājaslapas administrātori nereaģē uz manām vēstulēm, ar lūgumu dzēst vai labot šo sūdzību, jo situācija tiešām ir kritiska un var (ceru ka jau nav) ciest nevainīgs cilvēks, jo sakritību faktos tiešām ir daudz. Ja kāds var ieteikt risinājumu, labprāt uzklausīšu un darīšu visu, lai cilvēks necieš šīs stulbākas kļūdas dēļ.

Sigita Bronze 07.04.2018

Jābūt muļķe, lai uz tādiem ķertos :)

L Lai top patiesība 07.04.2018

Jā, un tādu duru netrūkst. Pārsvarā no OP un flirts.lv.:) māk tādi apvārdot...

L Lai top patiesība 25.04.2018

Man ļoti smagi jāatvainojās šīm, man nezinamam cilvēkam, ka apmeloju viņu. Esmu nepiedodami kļūdijusies rakstot vārdu un uzvārdu (T9) par ko tagad nožēloju un nezinu kā labot situāciju. Diemžēl mājaslapas administrātori nereaģē uz manām vēstulēm, ar lūgumu dzēst vai labot šo sūdzibu, jo situācija tiešām ir kritiska un var (ceru ka jau nav) ciest nevainīgs cilvēks, jo sakritību faktos tiešām ir daudz. Ja kāds var ieteikt risinājumu, labprāt uzklausīšu un darīšu visu, lai cilvēks necieš šīs stulbākas kļūdas dēļ.

L Lika 01 28.04.2018

Kaut kur dzirdēts Vārds un Uzvārds. Vai tikai tas nav tas pats Alberts? Ir bijusi saskarsme ar šo cilvēku, un ir daudz sakritības. Iesaku sievietēm būt uzmanīgām un domāt ar galvu.