Krāpniecība - krāpniecība

Labdien! Varbūt kāds cilvēks var palīdzēt ar padomu, vai reāli palīdzot. Situācija ir tāda, ka ir cilvēks, kas mūsu ģimenei ir izkrāpis lielu naudas summu. Ir parādzīmes par viņa krāpnieciskajām darbībām, tas jau velkas trīs gadus ar solījumiem, ka tūlīt atdos. Krāpniecībā ir iesaistīta visa viņa ģimene gan sieva kas strādā VID, gan tēvs, kas ir sabiedrībā pazīstams cilvēks ( valdes loceklis Latvijas Valsts mežos ). Esam arī gatavi pārdot šīs parādzīmes, jo tiesāties ar viņiem nav ne laika, ne vēlēšanās, jo tas vilksies ļoti ilgi.

X XXX 11.07.2011

Sameklē kaadu kurš pērk parādzīmes. Vislabāk čigānus.

A aaaa 11.07.2011

man ari būtu aktuāli, kur lai tos čigānus dabū?

T ToAaaaa 11.07.2011

Kopš kura laika Latvijā būtu čigānu trūkums? Gandrīz visās lielākajās pilsētās pastāv veseli čigānu kvartāli.

S skyserfer 23.03.2016

Mākslas darbu pārdošanā - neaptēsta attieksme? Jā! ienāciet mākslas galerija „Antonija"!

3 3.14... 23.03.2016

Šim kaktu kantorim bizness laikam iet no rokas, ja var atļauties ignorēt potenciāla klienta e-pasta vēstuli...

U User717 05.06.2016

SIA Norja
Lai nemaksātu nodokļus un pienācīgas algas,darbā pieņem pensionāru virs 70 gadiem!!!!!Uz pārrunām ja ir brīvas vakances,neaicina ja tev nav 70!!!!Sūda kantoris.