www.sudzibas.lv KRAFTAUTO krāpnieki 100%

KRAFTAUTO - krāpnieki 100%

Tātad sākam-temats sasāpējušais-savirze.Paceļot uz pacēlāja mēs nevaram atskrūvēt skrūves, nu nesanāk.Ko darīt?Jāactāj auto pie mums, jāizjauc, jānoņem detaļas lai varētu iekustināt skrūves kuras nevar atskrūvēt.OK.Tas maksā tikpat cik savirze-tātad dubultā.Labi actājam auto, sanāca stundas 4 apmēram.Atgriežoties pēc auto, itkā viss ir izdarīts, kā apgalvo direktors Mārtiņš, aizbraucot uz citu servisu ieraugam, ka nekas nav ņemts nost, skrūves nav kustināmas joprojām.Uz savirzes stende secinam, ka ir veikta savirze paviršā formā, tomēr nauda ir samaksāta gan par savirzi, gan par darbu-remontu, kas NAV Izdarīts!Ai, ai, ai, tagad nu arī Kraftauto ir melnajā sarakstā.Varbūt pie vainas ir alkohols, varbūt bezadbildība!Krāpnieki 100%

O

T Točno 17.11.2011

Točno, pat padomjlaikos tā nevarēja atļauties strādāt!

M Mārtiņš 09.12.2011

Oto!!! Nevajag dirst. Mani sauc Mārtiņš, esmu īpašnieks un vienīgais, kas KRAFTAUTO taisa savirzi. Smerdeli, iemācies kaut vai pareizrakstību.

M Mārtiņš 09.12.2011

Un ja kas nepatīk, atbrauc pie manis un pastāsti, kas ir kas, nevis dirs nepatiesību pa visu netu.

T Točno 09.12.2011

Mārtiņu steidzami uz kolhoza stalli, lai ķēvēm dirsā taisa savirzi!

K Kalnozols 07.09.2012

Visa Kekava un Raj. jau par vinu smejaas!

K Kalnozols 01.05.2016

Tas sūdu kantoris vēl eksistē?