Ковры - Ковры

Мудак (иначе тебя не назовешь) проживающий по адресу Валдекю 53, последний подъезд и выбивающий во дворе свои ковры - купи пылесос, не доводи до греха.
И кстати, даже последний идиот не брал бы с собой выбивать ковры ребенка.

B

Dannii Disaster 02.02.2014

No ta, ka Tu seit uzrakstisi sudzibu, nekas jau nemainisies. Ja vins to dara zem Taviem logiem, un Tev tas trauce, sac mest leja hlapuškas/olas vai vel kaut ko. Uzreiz sapratis, ka jamekle cita vieta paklaju sisanai.

Man, kadu laiku atpakal, zem logiem bija izveidojies bomzatniks (kaku babas bija sastiepusas kastes, mucas, utt., un izveidojusas kaku 'patversmi'). Man ta blusaina smirdona bija piegriezusies, bet civilizeti ar tiem 'cilvekiem', protams, runat nevar, tapec es saku mest leja hlapuškas. Kaki uzreiz saprata, ka tur labak netuseties; pec tam ari vecas salasnas aiz*isas.

M mur 02.02.2014

Spasibo.Posmejalasj nad zaloboj.:)

K kuljtura 06.02.2014

ne nravitsja, ne vojuj v internete, idi i pogovori s 4elovekom kuljturno

A Anzhelika 24.02.2014

Вот это сцыклячество очень раздражает, вместо того чтобы пойти и сказать о своих претензиях, тихинько пишем свои угрозы здесь. Только кому?