www.sudzibas.lv Kostimi.lv Slikts serviss

Tematisko ballīšu veiksls kostīmi.lv - Slikts serviss

Labdien. Vēlos izteikt savu sūdzību par šo veikalu. ienākot veikalā, pirmais iespaids rodas, ka viss tur ir bardakā, precēm īsti nav vietas kur stāvēt, tāda veidā liekot pircējam domāt, ka kāda konkrēta prece nav pieejama. Parūkas ir aizliegtas mērīt, kas, manuprāt, ir nepieņemami, jo es kā pircējs, nezinu savu galvas izmēru un vai vispār šī parūka man derēs. Tas, ka parūka tiek uzlikta uz manekena, man neko neizsaka, jo manekena galva ir ievērojami mazāka par cilvēka galvu. Uzbāzīgā attieksme no pārdevējām ir neciešama, visu laiku kaut ko jautā un neļauj mierīgi izvēlēties to, kas man ir vajadzīgs, pārdevējas ļoti traucē. Nevienam nepatīk tas. Mūzikas gaume ir vienkārši briesmīga, skan kaut kādi arābi, kas liek man justies depresīvi. Katrā ziņā- slikts serviss. Meklēšu iespēju iepirkties kaut kur citur, ja ne Latvijā, tad kaut kur ārzemēs.
P.s. sienu krāsa ir pilnīgi garām. Saku Jums to kā pieredzējusi interjera dizainere!!

Atbilde no Kostimi Pārstāvja atbilde 12.10.2016

Paldies par atsauksmi :)!
Veikals maziņš, preces daudz, stendi pārpildīti :) - parasti klienti to novērtē pozitīvi, jo ir no kā izvēlēties. Vienmēr palīgā nāk klientu menedžerītes, lai pircējiem palīdzētu ātrāk noorientēties. Žēl, ka jautājumu "vai kā palīdzēt" - uztvērāt kā uzbāzību, tas noteikti tā nebija. :)

Mūsu mazais veikaliņš tiešām plīsa pušū no preces pārpilnības un prece sprāga laukā no stendiem, un laikā, kad jūs rakstījāt šo "sūdzību", pilnā sparā norisinājās remonts jaunajās telpās. Tagad strādājām jaunā vietā manāmi plašākās telpās. Diemžēl sienu krāsa ir tā pati kā vecajās telpās - tur gan mēs neko nevarējām izdarīt - korporatīvais stils, ko lai dara (?). :) Mums ļoti patīk spilgti zaļā krāsa ar pelēko grīdu kombinācijā! :)
Pielikšu bildīti no jauno telpu "Pirms" un "Pēc", daudzi Kostimi.lv Facebook sekotāji novērtēja ļoti pozitīvi šādu kombināciju :).

Kostimi.lv ir mērāmās parūkas (dažādi garumi, dažādi toņi), jaunās parūkas no iepakojumiem mērīt tiešām nedodam. Tas arī vērtējams visnotaļ pozitīvi - jo klienti iegādājas jaunas parūkas, kuras neviens pirmīt nav vilcis.

Mūzika skan tāda, kāda radio stacijā ir palaista, mēs paši nedīdžejojam. Varējāt droši palūgt meitenēm nomainīt staciju - noteikti jums nāktu pretī, jums tikai vajadzēja komunicēt :), Tieši komunikācija ir veiksmes atslēga :).
Protams, žēl, ka viss mūsu veikalā jums nepatika - sākot ar sienu krāsām, beidzot ar apkalpošanu.

Vēlētos minēt, ka piedāvājam diezgan plašu klāstu (vairāk kā 10 000 preču on-line) un turpinām šo klāstu papildināt - esam līderi Baltijas tirgū. Godīgi sakot, pat Eiropā nav vēl redzēts neviens e-veikals ar tik plašu preču klāstu. Bet klientam vienmēr ir taisnība savā izvēlē! Novēlam jums jaukus pirkumus turpmāk pie mums, bet, ja tomēr nē - tad kaut kur citur Latvijā vai ārzemēs :).

Kostimi.lv

R