www.sudzibas.lv Kostimi.lv naudas atgriešana

Kostimi.lv - naudas atgriešana

Labdien. Uzmanamies ieperkoties internet veikalā lai nesanāk kā man. Veicu pasūtījumu 9.08.17 ar piegādes datumu 23.08.17. 144eiro vertībā. Pasūtījumu apstiprināja un es samaksāju caur internet banku. Pēc paris dienām sanēmu atteikumu kad tomēr so preci nevar uz noteikto brīdi dabūt un kad tuvāko dienu laikā man nauda tiks atgriesta. Pagaja nedeļa, zvaniju, atbilde, vadītāja ir dekrētā un kad dosot ziņu vinai. (teiksu godīgi kautvai uz mēnes) tas nau attaisnojums. Tā paiet vel viena nedēļa un atkal zvanot situācija tā pati. Tā nu es sēzu gan bez produkta gan naudas, kad dabūsu atpakaļ nau ne mazākās skaidrības. Takā vērtējam pasi, ja nu ir sanācis kā man ieteiktu nelūgties bet pa taisno uz paterētaj tiesību aizsardzības centru. Tikai neaizmirstam personu apliecinosu dokumentu

Atbilde no Kostimi.LV Pārstāvja atbilde 29.08.2017

Sveiki Mārci.

Parasti naudas atgriešana tiek veikta nekavējoties, dažu dienu laikā. Jūs tikāt informēts, ka vadītāja ir dekrētā (ar dažas nedēļas mazu zīdainīti), nauda tiks atgriezta maksimāli ātrākā termiņā, līdz ko vadītājai būs brīvāks laiks.
Kā minēts distances līgumā, parasti tas tiek izdarīts 14 darba dienu laikā (respektīvi līdz šīs nedēļas beigām jums nauda obligāti tiks atskaitīta atpakaļ).
Jūsu patērētāja tiesības nav pārkāptas un uztraukumam nav pamata.

Kostimi.lv