www.sudzibas.lv KONGS SIA KONGS SIA jeb db daba Nemaksa rekinus

KONGS SIA - KONGS SIA jeb db daba Nemaksa rekinus

Nedodiet preci šim veikalam, jau vairākus mēnesus neesam saņēmuši maksajumus par realizeto preci! Lielais fui Dacei! Preci nav ko atdot, jo pārdota, bet nauda konta vel joprojām nav.

C celka 28.08.2010

Ar suudziibu lapas strapnieciibu konfliktus nerisina. FUJ, Linda!

O o 29.08.2010

vairāk izskatās pēc brīdinājuma citiem nevis konfliktu risināšanas. FUJ, celka!

C celka 29.08.2010

Laikam, O, pirms iziet no mājas 100 reizes nomēra, bet tāpat pēc tam nenogriež... Tā nu noticēšu, ka nopietni cilvēki sēž te un lasa visādus " brīnumus", kuriem nav PAMATOJUMA. Ja kādu info par citiem ievieto, tad tai jābūt pilnvērtīgai un pamatotai. Tici man, neviens normāls uzņēmējs nelasa savārstījumus, ko šeit ievieto. Viņiem ir citas metodes.

A Aivars Mednieks 25.07.2016

ĻOTI DAUDZI LASA ŠĪS SŪDZĪBAS UN IZDARA SAVUS SECINĀJUMUS .

A Aivars Mednieks 25.07.2016

Nopirku viņu veikalā TRANSHEMP kaņepju sēklas 0.5 kg iepakojumā pilnas ar graudu kodēm !!! Uzmanieties no šī produkta .

T Transhemp Support 15.08.2016

Nemelojiet. Nekad nēsat pircis kaņepju sēklas.

A Aivars Mednieks 04.09.2016

Iesaku Transhemp darbiniekiem apgūt latviešu valodu, lai nav jākrīt kaunā un šādi jāraksta - nēsat :):):) Vai rakstītājam ir vismaz pamatskolas izglītība ???

A Aivars Mednieks 04.09.2016

Transhemp SIA ir reaģējis uz iepriekš minētajām sūdzībām un novērsis nepilnības .