Kone Lifti - nolaidība

Kone lifti izceļas ar "īpašu" attieksmi pret ārkārtas situācijām, kas saistās ar klientu drošību.
06/08/2013 plkst. 11:50 tika zvanīts Kone lifti "avārijas dienestam", kuru telefona nr. norādīts lifta iekšpusē. Iesprūdusi esmu ar savu 4 mēnešus veco zīdaini. Jāmin, ka zvanījusi biju jau pusotru mēnesi un informējusi, ka lifts nedarbojas atbilstoši, respektīvi, pastāv draudi, ka ir iespēja iesprūst liftā; klāstīta problēma, kas un kā nedarbojas. Lielais "meistars" bija ieradies un liftu "savedis kārtībā" aptuveni pirms 2 nēdēļām.
Ar operatori (nelaipnu un visādā citā ziņā neatbilstoši sagatavotu darbinieku, kas pieņem ārkārtas zvanus) biju jau runājusi iepriekš. Rupja izturēšanās, paziņošana, lai sēžu un gaidu liftā ar bērnu - ātrākais, kad kāds varēs ierasties, būs pēc kādas pusstundas!!!!ka neviens te nelidos! Ar zīdaini!!!! liftā - un vēl jāgaida? Man ar bērnu jādodas uz poliklīniku!!!! Operatore vēl pasaka, ja man kas nepatīk - varu izmantot trepes! Saruna beidzas ar to, ka operatore nosviež telefona klausuli.
Nolaidība, neatbilstoša un neadekvāta izturēšanās!!!

E

S smīkņa 06.08.2013

Pusstunda ir daudz? Kaut tu tajā liftā ar visu eņģelīti sapūtu! Apnikušas jau šitās jaunās mammītes.

E efri 06.08.2013

Intelekta līmenis smīkņam ir zem vidējā, ja mazam bērnam var kaut ko tādu novēlēt...

S smīkņa 06.08.2013

Klausies, bet es viņam tikai labu vēlu. Labāk viņam būs nosprāgt, nekā ar tādu debilu mammīti augt.

; ;jgi;ygv v 06.08.2013

smīkņa, būtu laiks saprast, ka tavās problēmās nav vainojamas visas pasaules māmiņas ar maziem bērniem. Tavu neauglību varbūt tomēr ir iespējams ārstēt. Vai arī -- varbūt nemaz neesi tik atbaidoša, ka neviens vīrietis tevi negrib. Vienkārši paraugies uz savu nelaimi no citas puses. Un rīkojies! Rīkojies un domā pozitīvi. Pretējā gadījumā tevī norisināsies neatgriezeniski procesi, kas ietekmēs nevien tavu psihi, bet arī fizisko veselību.

Bet visupirms Jums būtu jātvainojas efri par savu nesavaldību.

V vistaam.lv 28.10.2014

Kas ir ;jgi;ygv v ??? WTF? kapec smikna nevar izteikties? tas jau uzreiz NENOZIIMEE, KA VINSH tgd grib noslakteet tapat ko nesen izdarija igaunijaa tas dzeks...dazreiz melnais humors ari butu taa kaa topaa :D lol.