www.sudzibas.lv Kolumbs Super nefrofesionāla darbiniece Irita Rodiņa

Kolumbs - Super nefrofesionāla darbiniece Irita Rodiņa

Jautājot darbiniecei par Mārcienas muižu - saņemu piedāvājumu Mālpils muiža:)Uzrakstot, ka SPA procedūras vēlos piektdienā- saņemu apstiprinājumu- būs ceturtdien - žēl, ka laikā, kurā vēl tur nebūsim ieradušies...Lai rezervētu 2 dienu atpūtu Mārcienas muižā man bija vajadzīgas 13 !!!! dienas, un tas tikai tādēļ, ka kāds bija NEAPDOMĪGI bija uzdāvinājis Kolumba dāvanu karti par 150 Eiro, kurus šajā firmā praktiski nav iespējams lietderīgi izlietot.

F

J janisdaca 03.10.2016

Kolumbs ir neveiksmīgi izvēlēts nosaukums šim kantorim. Vislabāk atbilst viņu darbības stilam nosaukums SUSAŅiNS. Neskatoties uz lielo neprofesionalitāti viņi ir pamanījušies piesūkties pie budžeta naudām un apkalpo valsts ierēdņus parazītus ,kas nevīžo paši sev organizēt nevajadzīgos komandējumus. Korumpanti koroče vēl pie visa!