www.sudzibas.lv Kolonna Slikts serviss, nekvalitatīvi meistari

Kolonna - Slikts serviss, nekvalitatīvi meistari

Vakardien 9/5/2019, izvērtās amizants notikums ar maniem matiem. Biju pierakstījusies uz friziera pakalpojumu matu griezumas ar kartsajām šķērēm, Tc/akropole kur man pazvanīja ap 10;00 no rīta un paziņoja ka diemžēl šo pakalpojumu viņi sniegt nevar jo nau karstās šķēres pienākušas, ja nav salonā karstās šķēres tad kapēc tiek piedāvāts šāds pakalpojums? Ļoti nepamierināta par šo es jautāju kad būs šķēres uz ko atbildē saņēmu kad nezinam, labi administrators man piedāvā pie frizieres ļenas nogriezt matus ar parastajām šķērēm papildu klāt veicot matu pulēšanu, es jautāju kas ir matu pulēšāna uz ko atbildi par procedūru nesaņēmu tikai informāciju ka tā ir laba matu procedūra, es administratorei saku kā es varu pierakstīties uz procedūru pat nezinot kas tur būs tad iedeva klausuli meistaram kas pirmkārt runāja krieviski paceltā tonī un saka ka viņai vajag zināt tagad vai es būšu uz procedūru, pēcāk es prasu kas ir šī procedūtra uz ko atbild laba matu maska, izpētot internetā saprotu ka nav tā maska bet gan patu galu griezšana pilnā garumā galu aplīdzināšanā, atzvanu uz salonu un saku ka paldies es šo procedūru nevēlos lai pieraksta mani citā salonā uz matu griezumu ar karstajām šķērēm, labi pieraksta mani tc/mols pie meistara aizdodoties turp es sastopu meistaru kas nespēj ar mani runāt valsts valodā kas mani ļoti izbrīnīja, palūdzu lai nogriež matus ar karstajām šķērēm taisnā līnijā, uz ko saņēmu 100x jautāju vai tiešām ar karstajām šķērēm, es atbildu ja, pēc tam pienāk administrātors un iečukst meistaram ka lai aplūdz kāda cita meistara palīdzību par ko es šokā esmu, tālāk seko ka meistare man griež matus. Tad meistare man saka jūs fenosiet es tāda saku jūs šķībi nogriezāt matus katra puse ir sava garuma, viņa saka ka ne viss taisni, beigas pasaucām administratori kas konstatē ka mati ir šķībi, labi meistare piesēžās un labo matus bet nu jau pēc 2h pavadītām viņa pāriet no karstajām šķērēm uz parastajām, un atkal līdzina pusi kas ir īsāka, beigu beigās no gariem matiem, esmu uz īsiem, jo meistare labojot ir izgriezusi matos robus, mani nervi vairs to neizturēja palūduz meistarei lai noliek šķēres pati sev izfēnoju matus un dodos pie administrācijas kur viņi man saka ka man jāmaksā 42.00 eur es jautaju kā jums liekas vai man jāmaksā par to ka esmu jums te kaut kāds izmēģinājuma trusis uz ko trenēties griezt matus kur man ir izkropļoti mati no gariem nepareizi šķībi nogriezti, administratore stāv saka frizierim par darbu jāmaksā es viņiem saku jūs man esiet pelnījuši samaksāt lai es varu aizdoties pie meistara kas izlabos šo visu, par ko saņēmu kritisku skatienu un pateicu ka par pakalpojumu nemaksāšu. Uz ko vēlos vērst pārējo cilvēku uzmanību ka lai nedodas uz šo salonu veikt pakalpojumus jo attieksme ir briesmīga, meistari nekvalitatīva esmu tiešām lielā šokā kā vispār tiek apkalpoti klienti beigās aizejot no salona esi sajuties ka traucējis viņiem dienu, pat citu meistaru piedāvāt viņi nespēja as izlabos matus beigās kā klauns pats sevi esi apkalpojis un nolamāts par to ka negrasies maksāt par sabojātiem matiem, nerunājot šeit par morālo kompensāciju ko darbinieki ar savu attieksmi ir paveikuši. Nedodieties uz šo salonu kolonna nē, izbojāti mati jā!

vladvahter 10.05.2019

sen zinams ka kolonnā ņem jebkuru frizieri tādi paši dauņi frizieri no maskačkas utu frizētavas strādā kolonnā piemēram homoseksuālais sūdu rocis vladimirs prudņikovs hivinieks jeb kā viņu mīļi sauc salonā Valdis Origo kolonnā-vispār nejēdz ko dara vai izbijusi prostitute utu maskačkas friziere Larisa Heļecka Doles kolonnā kura latviski neko nesparot un griež uz dureni. .

S Sfinksa7 12.05.2019

Doles Kolonnā ir forša frizierīte Zane. Smuki griež matus gan bērniem gan man. Nevar nopelt visus ja nav veicies ar friziera izvēli. Frizierus jāizvēlas un jāmeklē tik pat rūpīgi kā zobārsts. Par Zani tikai pozitīvas atsauksmes.

veesaa007 10.05.2019

Smuki mati ir patīkams bonuss, bet tomēr svarīgāk ir tas, kas ir galvā, nevis uz galvas.

B Barbar(s) UUU 10.05.2019

Malace autore! Ar pašapziņu! Lūk, kā vajag rīkoties!

S Sash 11.05.2019

Es ar to pašu saskaros arī Alfā. Tagad matos ir robi un jāiet pie citas frizieres

Saivii 11.05.2019

Izskataas pabriesmiigi.itkaa tur amatieri straadaatu...

Z zpsk 16.02.2020

Аппаратный педикюр делается без использования материалов. Сразу работают фрезой. Ногти не полируются. Кутикула средством не обрабатывается, не отодвигается. Сразу фрезой. Отчего травмируется кожа. Потом долго болит. Неизвестно одноразовые фрезы или поток клиентов ими уже обработан. Скорее не одноразовые. Раз так обманывают то и не дезинфицированные.
А стоит педикюр 30 евро. Только за обработку фрезой без использования материалов.

Спасибо за обслуживание салоны Колонна.

Надо спрашивать у администратора используются ли материалы на педикюре перед процедурой за такие деньги. Какие манипуляции производятся. Платишь деньги за удовольствие а получаешь обман.
И рискуешь здоровьем.