www.sudzibas.lv Koku Serviss, 20344976, Rolands Vestmanis nepilda solījumus - neizdara darbu, par ko naudu jau saņēmis

Koku Serviss, 20344976, Rolands Vestmanis - nepilda solījumus - neizdara darbu, par ko naudu jau saņēmis

Ar Rolandu, kurš pārstāv SIA Koku Serviss, un ir sazvanāms (man gan tas vairs neizdodās) uz 20344976, vienojāmies par koku apzāģēšanu un tai sekojošu nozāģēto zaru izvešanu.

Kad zari bija apzāģēti, bet vēl ne aizvesti, samaksāju pilnu summu, tai skaitā arī par zaru aizvešanu. Zari tika solīti aizvest "šodien vai rīt". Nodomāju, kā es viņu pēc tās zaru aizvešanas satikšu, ko te maksāt pa daļām. Nu ko - pieredze maksā naudu.

Zari netika aizvesti ne "šodien" un arī ne "rīt". Sāku zvanīt katru dienu, un klausīties "meistara" atrunas. Tad manu numuru jaunēklis vairs necēla vai lika nost klausili. Zvanu no sievas numura - paceļ, nostāsta atmazku ka "pirmdien, otrdien noteikti...". Zari, protams, aizvesti netiek. Nākošajā reizē (zvanot no sievas numura, manu neceļ, bet sievas numuru vēl laikam nav ierakstījis telefonā) izdodas izspiest vārdus "apsolu, ka rīt aizvedīsim". "Rītdienas" vakarā zari protams stāv zem kaimiņa loga kaudzē kā stāvējuši. Lieki bilst, ka nu jau neceļ vairs ne tikai manu numuru, bet arī sievas...

Nu ko, nedēļa pagājusi, pats meklēju transportu, krāvu zarus busā un meklēju kur Rīgas teritorijā atbrīvoties no tiem sasodītajiem zariem.

Kopsavilkums - nemaksāt par darbiem uz priekšu, it sevišķi šim personāžam, kurš nepilda norunas un viņa "apsolu" nav graša vērts.

Izklāstu savu pieredzi, lai citi ir gudrāki kā biju es.

Gints

G

R rolleris1 10.12.2012

Labdien!

Netaisos sevi ataisnot un klačoties ka tantuks...Bet šiet patiesibas ir tikai 30% no šitā visa teksta.
Tas kad mēs vienojāmies abpuseji par citiem noteikumiem, priekš ši Kunga neko nenozīmē.
Ko lai saka, tā tik turpiniet cienītais.
Ar cieņu Rolands

G gints_ 13.12.2012

Nu tad noprecizē par ko mēs vienojāmies. No tavas puses pēdējais teksts bija "apsolu rīt aizvest". "Rīt" aizvedi - nē. Parīt aizvedi? Nē. Tā jau ir - rītdiena nekad nepienāk.

K Kaspars46 14.11.2018

Telefonsarunas laikā nevis nosauc cenu bet pasaka : ‘’ ziniet ko - ejiet di ‘’ ! Un noliek klausuli !
Es domaju vecīt tu esi Cirvis !

K kigi 28.03.2014

Rolands tiesi daudziem daudz ko sliktu izdarijis. vins nemaksaja saviem stradniekiem un es domaju ka ar klientiem vins ari nav godigs.

D Damir 29.03.2014

Tāpēc ir jāslēdz līgumi gan par darbu, konkrēi aprunājot visas niances, gan arī precīzi darba līgumi.
Citādi jau 'uz vārda' vairs nav ticības. Katram pašam jārūpējas par savu drošibu! Jāuzņemas daļa atbildības par to ka citi apkrāpj. Ja pats sevi nesargā, tad krāpniekiem esi labs ķēriens.

R rolleris1 08.07.2014

Ko lai saku netaisos sevi ataisnot, bet ir cilveki kas labi strāda bez uzraudzibas ir kam jastav klāt nu spriediet pasi
lidz sim par samaksu neviens nau zelojies maksasju pat premijas par labi paveiktu darbu nu tas ta.Kadam jau ir janoniecina mans vards tas jau ir normali nevar jau but idials
Ar Cieņu Rolands Vestmanis

S s_purmaliete 07.08.2019

Labdien, arī es nonācu līdzīgā situācijā. Bija pasūtīts nozāģēt zaru un izvest kokus, taču tieši tā pat kā stāstā naudu saņēma, kokus solīja aizvest, bet tā arī nozāģētie zari un bluķi netika savākti. Sazvanījos pa telefona nr. 20515550, nezinu kā šo personu dēvēt vārdā, bet esmu ļoti neapmierināta ar SIA "Koku serviss" darbu. Ļoti neiesaku nevienam ar šiem blēžiem sapīties.