Koblenz Drošība - Formas tērps

Sveicināti!
Es redzu kā sabiedriskajā transportā iekāpj kontrolieri un tā sauktais apsargs. Es gan viņu par apsargu nevaru definēt, jo persona ir uzvilkuši bikses un jaku kas ir formastērpi, bet cepure uzvilkta kā klaunam ar naģene uz aizmuguri un cepure nav formastērpi atbilstoša. Ļoti šaubos, ka sporta cepures ir paredzētas formai. Man uzreiz jautājums vai tā sauktais apsargs vispār ir tiesīgs ko iebilst? Apsargs neatrodas darbā, jo neievēro formas nēsāšanas nolikumu, tātad ir parasta persona kura nepilda savus dienas tā pienākumus. Es domāju koblenz apsardzes firmai vagag apsargus apmācīt atbilstoši darba specifikai. Es tādu personu neuztveru par dienestā esošu apsardzes darbinieku.

T

Kolta 20.09.2018

Apzelin, kāds noziegums!

T tanteaņa 20.09.2018

Blondā zoss - Kolta. Katrai sūdzībai par korķi pudelei.

tanteiaņai ir liela pieredze gan ar korķiem gan pudelēm. Toties par zosīm - nekādas saprašanas!

A AGr 21.09.2018

Modes policija - tā tu?

J Jokers2019 21.09.2018

Naudu jus ar neredzesiet. Firma bankrotejusi 100% zinami avoti

Tā vietā, lai satrauktos par apsarga formu, varbūt labāk nebraukt "pa zaķi"?

N Nol1f3r 13.11.2018

Apsardzes likumā minēts, ka Apsargs darba pienākumus var veikt gan attiecīgi noteiktajā formā gan bez. Respektīvi viņš var atrasties darba vieta un laika arī bez apsardzes formas. Kā identifikatoram līdzi ir jābūt nodarbinātības apliecībai.