www.sudzibas.lv Klondaika Slikts serviss

Klondaika - Slikts serviss

Labdien! Es nolēmu uzrakstīt sūdzību, jo tā nebija pirmā reize ar šo bārmeni. Sākumā viņš ieteica man nemaksāt uzreiz par alkoholu, bet vēlāk es atteicos, labi, ir skaidrs, ka viņš var iekasēt augstāku cenu. Es viņam iedevu atlaižu karti. Bez tā kokteilis maksā apmēram 9 eiro un šķiet apmēram 8 eiro, es nezinu, ko darīja jūsu bārmenis, taču cena palika tāda pati kā bez kartes, it kā viņš izliktos, ka to salauž, piemēram viņš nepamanīs iereibušu klientu! Es dodu man karti, lai viņi to neizdurtu un nebūtu nekādas atlaides, viņi man piešķir tādu pašu cenu jaunajam bārmenim denisam ir apmēram 25 gadi. Es viņam iedevu atlaižu karti, kāpēc es maksāju par parasto cenu?

26.12.2019

L Lailailai 26.12.2019

Man Tev ir padoms par velti-ja vēlies iedzert-nopērc līdz 22:00 kādā lielveikalā alkoholu un ierauj mājās. Un neej uz to “sūdu bedri” Klondaiku. Tevi izputinās ne jau slikta bārmene, bet Tava vājība uz spēļu zālēm.

es nespēlē APARATŪS

BondsBonds 27.12.2019

Kāda starpība cik tu samaksāsi 9, 8, 7, 11 eiro? Pēc Latvijas mērvienībām tu esi oligarhs jebkurā gadījumā.

L Lailailai 27.12.2019

Tad tiešām esi oligarhs. 8 vai 9eur par kokteili tā fantastiska summa Latvijai. Bet tad nav skaidra Tava sīkumainība. Atstāj meitenei dzeramnaudu un aizmirsti.

A aicis24 27.12.2019

Varbūt,ja būtu bārmene,tad šī sūdzība nemaz nebūtu,bet rakstā ir rakstīts,ka tas ir vīrietis.