www.sudzibas.lv Klondaika Apsargs atļaujas par daudz.

Klondaika - Apsargs atļaujas par daudz.

Tā tad (11.11.18) biju Talsu Klondaikā, kur sanāca nepatīkams atgadījums ar vienu no Klondaikas apsargiem, vārdā Niks. Es ar draugiem stāvēju laukā pie ieejas durvīm. Līdz iznāca šis apsargs “uzpīpēt”, viss sākās ar to, ka viņš teica, ka sociālajos tīklos ievietotajās bildēs izskatos garāka, tad viņš sāka izteikt savu neprasīto viedokli par to, ka izskatos pēc “rūķa”, mazā auguma dēļ, mani tas ļoti aizvainoja, jo tas no viņa puses nebija domāts “joks”, un pat, ja būtu, tad tas tik un tā būtu pazemojoši un aizskaroši. Draugs lika viņam atvainoties, taču apsargs teica, ka, ja nebūtu Klondaikas forma, tad izrīkotos savādāk (šī vispār bija odziņa), beigās pateica, ka piekāpsies un atvainosies, taču palikšot pie sava viedokļa par to, ka tāda esmu.
Manuprāt, šāda attieksme no viņa puses bija necieņas izrādīšana, jo, pēc manām domām, apsargam ir jākontrolē tas, kas notiek Klondaikas telpās un pie Klondaikas, nevis klientam jāsaka to kāds viņš ir un jāpazemo citu cilvēku priekšā.
P.S. Iepriekšējo sūdzību izdzēsu, jo bija sajaukts cilvēka vārds, un šo es papildināju!

14.11.2018

Atbilde no Klondaika Support Pārstāvja atbilde 16.11.2018

Labdien,

Pateicamies par Jūsu sniegto informāciju sakarā ar minētā apsarga darbību.

Šādas darbības no apsardzes vai jebkura darbinieka puses nav pieņemamas un neatbilst mūsu uzstādītajiem standartiem. Jūsu sniegto informāciju esam nodevuši atbildīgajām personām izskatīšanai un tālāku darbību veikšanai.

Mūsu klientu intereses un ērtības vienmēr izvirzām pirmajā vietā. Tieši tāpēc darīsim visu nepieciešamo, lai nepieļautu šādu situāciju atkārtošanos.

Paldies.

Ar cieņu,
Jūsu Klondaika

really? 14.11.2018

...nevis klientam jāsaka to kāds viņš ir..
tad jau pati atziisti,ka esi midzjete :D

L labdien99 15.11.2018

Tas bija domāts tādā ziņā, ka apsargam ir jāapsargā, jādara savs darbs, nevis jāaizvaino klients. Esmu vidēja auguma meitene, un neesmu tik maza auguma, ka bez maz vai zemē spiežos. Ir tomēr arī ētikas ievērošana. Šis no tā apsarga puses tika pārkāpts, nevienam nav tiesības pazemot citu cilvēku! Mēs neizvēlamies to kādi būsim, mēs to neietekmējam. Un, tavuprāt, ja tevi aizvainotu nosaucot kādos vārdos, kuri tevi aizskartu, tu sēdētu biksēs un klusētu? Ļoti šaubos. Šeit nav runa par to, ka tas tika pateikts jokojoties vai arī draugu pulciņā, ir runa par to, ka apsargs atļāvās par daudz. Un vēl tas, ka, ja nebūtu forma, tad izrīkotos savādāk, par to ir tas stāsts!