www.sudzibas.lv Klondaika Apsarga darba pienākumu nepildišana

Klondaika - Apsarga darba pienākumu nepildišana

Sestdien ar draudzene bijām smiltenes Klondaikā, apsēdamies un pasūtījām dzērienus, nepagāja 5min. , kad saka uzmākties un aizskart piedzeries klients kungs gados, uz ko reaģēja bārmenis un centas atrisināt konfliktu, nepagāja ilgs laiks kad atkal šis kungs saka palaist rokas un beigas nogrūda mani no krēsla, kad pamaju apsargam lai nāk un iesaistas, viņš stāvēja turpat netālu pie sienas un pakratīja galvu ka nenāksot, uz ko visi parejie apmeklētāji bij šokā, lai neizraisītos kautins bārmenis ņema dalību konflikta atrisināšana. Tikmēr apsargs bij pazudis un ilgi nenāca, ara pipēja. Kāpēc darba tiek pieņemti tādi nikuli, kuri beg no problēmas un stute sienas, atstāvot savas darba stundas? Par ko viņš saņem algu? Vakara gaita viņu verojam, viņš pat ar aizmigušiem klientiem pie letes nevarēja tikt gala. Ludzu pieņemiet darba vīrieti! Tā jau ir parodija nevis apsargs!
Paldies par uzmanību!

ž

L LooLz 15.05.2017

Taa naw tikai klondaikas probleema .!
Kurškaartīgas vecis ies strādāt pa 1€/h ? jo taa ir videejaa apsarga alga !
Tagat apsargi ir puikas ka nevēlas atraadaat fizisku darbu !

smejiesvesels 15.05.2017

Kārtīgas meitenes pa tik apšaubāmas reputācijas iestādēm nestaigā, vecais uzvedās kā ieradis tur!

K Kauns 15.05.2017

Tas ir tik ģeniāli sēdēt tālāk un pīkstēt,ka grābstās.Droši vien patika. :D