Klērs Serviss SIA - Slikts serviss

Sveiki, stāsts ir par klērs studijas semināru, kas norisinājās 2018. Gada 19. Novembrī, seminārs ar nosaukumu "frizieru mākslas tendences 2019".

Viss sākās ar semināra norisi. Seminārā tika veiktas vairākas darbības veienlaikus (tika veikts bārdas griezums, matu maskas uzlikšana un balayage krāsošana) no kurām es īsti neko nesapratu, jo par katru procedūru netika pastāstīts sīkāk. Man kā topošajām meistaram nebija saprotams tas kas tiek darīts, jo paskaidrots tika ļoti primitīvi.

Pati lielākā vilšanās bija semināra valoda. Es par semināru uzzināju no afišas uz skolas ziņojumu dēļa, kas bija rakstīts latviešu valodā. Pa lielam viss seminārs norisinājās krievu valodā! Latviešu valodā tika pastāstīta viena procedūra kas bija matu maskas uzlikšana. Vēlāk apskatoties uzņēmuma facebook lapā ieraudzīju šos pašus sludinājumus ka 2 atsevišķus sludinājumus, vienu krievu un otru latviešu valodā. Semināra sludinājumā netika minēta valoda kādā tas notiks, man ieraugot afišu skolā, kas bija rakstīta latviešu valodā radās sapratne par to ka seminārs būs latviski. Es personīgi no krievu valodas neko nesaprotu un man tas lika vilties, ka samaksājot naudu uz it kā semināru latviešu valodā tas norisinās krievu valodā.

P

really? 13.12.2018

Un ko Tu personiigi skola dariji?

N Nopietni?? 06.01.2019

Tev kā topošajam meistaram IR jāzina krievu valoda. Ja pie Tevis ieradīsies krieviski runājošs klients, Tu dzīsi viņu laukā?

M Mistiko 01.06.2019

Bet ko darīt, ja es ierodos frizētavā, bet frizieris runā tikai un vienīgi krieviski?! Jāpiemin, ka frizētava atrodas Latvijā nevis Krievijā!

A Anonim82 26.02.2019

Klers studija предлагает курсы грумера.Не советую тратить на них своё время и деньги.Реклама конечно заманчивая а в жизни шарашкина контора.