www.sudzibas.lv KleitasTev.com DRAUSMIGA KVALITATE

Kleitastev.com - DRAUSMIGA KVALITATE

neperciet no si veikala neko. sausmiga kvalitate.redziet es ari panemu no si veikala "tik smuki iefaseto kleitu", kas bij bildee, bet kad atveda, gandriz apkritu no Nepatiikamaa izbriina, jo kleita 1.bija netira, saburziita 2. pilnibaa atskiiraas no bildes, sakrita tikai kleitas garums (!!!) 3. -- 75 euro ko samaksaJu..nu ziniet, par so atsutito kleitu es nedotu vairak par 20 euro, kad sazinajos,lai atdot man naudu, jo kvalitates nav nekadas, ka ta ir krapsana, man pateica, pasi vainigi, mes atpakal nenemam neko. zel,ka man toreiz nebij isti laika iet uz pateretajiem, toties, es tagad visus informeeju NEPERCIET NO KLEITASTEV.LV NEKO, APLAUZĪSITIES

H

B besiga22 16.01.2015

A nafigam Tu nikus maini??

G gabriela_smukaa 17.01.2015

ari es nopirku sai veikalā sev kleitu labāk būtu šo naudu atdevusi bomzim nav kur uzvilkt tādu es atvainojos sūdu.

K Keita89 22.01.2015

Nav apnicis mainīt nikus un visiem veikaliem anti reklāmas taisīt?

M margarita gravelsina 16.01.2020
Paldies veikalam

Man gan paveicas, veikals izglaba mūs kad bijām vīlušies atrast izlaiduma kleitu, un manai princese bija skaistāka kleita pasākumā?

S Sudzibas.lv Admin 16.01.2020