www.sudzibas.lv Kļavas Lapa Slikts serviss

Kļavas lapa - Slikts serviss

Shodien ar draudzeni devamies papusdienot "Klavas lapa" bistro, Origo. Es sev panemu edienu ,bet draudzene ieleja sev kafiju. Izvelejas vienreizeju papira kruziti, kas bija lielaka par parasto tasiti. Ta ka kafijas aparats ieleja kruzites apaksha nedaudz kafijas, draudzene piespieda pogu atkartoti vel 2 reizes, kopejais kafijas daudzums kruzite sastadija aptuveni 2/3 no kruzites tilpuma. Pie kases kasiere pajautajs, cik kafijas tur ir. Es atbildeju, ka tur ir balta kafija. Vinja parjautajs par kafijas "skaitu", kas ir papira kruzite. Kasiere teica, ka izskatas, ka tur ir 3 kafijas un jamaksa bus par visam tris, kas sastaditu 4.50 eiro. Kruzite bija mazaks tilpums, ka Narvessen kafija. Teicu, ka nav nekadas informacijas, ka nedrikst spiest vairakas reizes automata pogu un nav informacijas, ka jamaksa nevis par kruziti kafijas, bet par nospiesto pogu daudzumu. Tad sakas "teatris", kasiere Jelena pameta savu vietu un saka pie kafijas automata liet kafiju kruzite. Demonstreja, cik reizu jaspiez aparat poga, lai butu tilpums tads, ka musu kruze. Naca klat, merija un salidzinaja. Lieki teikt, ka izveidojas pie kases rinda neapmierinatu cilveku. Ta ka Jelenas balss tonis paaugstinajas un bija ljoooooti skarbs un nelaipns, teicu, ka mes ejam prom un ediens nav vajadzigs. Tad vinja teica, ka izsauks policiju, ja nesamaksashu par paplati, bet doshos prom. Lieki teikt, samaksaju par visu. Tomer secinaju beigas, ka cheka ir izsistas tikai 2 kafijas, nevis 3 ka draudeja Jelena. Lieki teikt, ka sho iestadi vairs neapmekleshu, jo kafijas tilpuma merishana un salidzinashana, klientu lamashana, draudeshana ar policiju un tads marketings nav isti uzskatams par normalu. Paldies.

A Amanda Uzule 30.05.2017
Slikta apkalpošana

Slikta apkalpošana, pavāres nesaprotami atbild uz jautājumiem un nav pretīmnākoši necik

Kolta 16.06.2017

Ja katrs ņemtu trīslitru burku un piepildītu ar kafiju, un maksātu par 1 kafiju, tad uzņēmums bankrotētu ļoti atri. Šoreiz cienīsim ari pārdevējus un viņam šinī gadījumā bija tiesības prasīt cenu par to cik ir izlietots.
Ari visur citur prakse pasaulē ir tāda pati, tāpēc ari ir dažāda veida tara dažādiem dzērieniem. Piemēram ekspresso kafijai pienākas pavisam mazas krūzītes.

Z Zaiga 21.12.2017

Šodien arī saskāros ar neapmierinātu darbinieci, kura nevar skaidri atbildēt uz jautājumu par sulām, bet gudrojas vēl pasaka krieviski un jautā : Jums varbūt vēl angliski pateikt?
Gribējā jau uzrūkt pretī, bet darbiniece nav manu nervu vērta.