V Vita 21.07.2008

Es ari nopirku to puteklu suceju man patik ta ka vins tira.Dzivnieku spalvas majas vairs ta nevairojas ka agrak

I Inese 22.07.2008

Biju prezentācijā, labs putekļusūcējs, bet nekas vairāk. Visu nevarēja iztīrīt. Saprotu, ka cilvēki, kas TIK dārgu mantu iepirkuši tagad to aizstāv, lai neliktos galīgie lohi:)). Vai tiešām normālu (ne narkomānu vai galīgo cūku) mājās tas daikts vispār dzīvē atmaksāsies? Labāk aizbrauciet ceļojumā ar ģimeni!

I Iveta 22.07.2008

Nopirkām ebay, lietotu 3 gadus, latviešu naudiņās samaksājām ar visu piegādi 250 Ls. Par mazgāšanas uzparikti vēl kaut kādus 25 Ls samaksājām, bet pagaidām lietojuši to neesam. Sūc absolūti lieliski, strādā kā zvērs nu jau kādu pusgadu. Neko nenožēloju. Ja būtu naudas kā spaļu, gan jau ka pirktu jaunu. Ir kā ir, mūsu gadījumā arī lietotais no ebay kalpo gluži labi!

G gacha 23.07.2008

Internetā bāzes KirbyG10 Sentria maksā eur999.Garantija 2gadi.(Latvijā 3gadi).Pats un visi pričendāļi maksā 2 reizes lētāk nekā pērkot no demonstrētājiem.Tur pat ari visas rezerves daļas sākot ar KirbyG3-tatad ražotāja 30gadu garantija ir spēkā. man visizdevigākais iznāca kirbyG6-lētas daļas, pats lēts.Tas kas sarakstīts kirby mājas lapā ir absolūts fufelis-īpaši lētticīgajiem.

M marta 25.07.2008

man kirby ir jau pus gadu, ticiet vai neticiet viņš atšāva asti.

M Mince 31.07.2008

Jā, jā man arī bija kirby prezentācija mājās, puisis apvainojās, ka nepirku kirby, un tad vajadzēja jums dzirdēt, kā tādos putekļos var dzīvot un ka visspār esam pēdējās cūkas bez maz vai, un arī protams zvanīja bosam un atlaides deva un ko tik vēl ne, ja jau kirby ir tik labs, kam vajadzīga šī agresīvā tirdzniecība!!!???

M Margers 31.07.2008

Kad pie manis bija KIRBY ar savu Putklu suceju, tas pec 15.min tīrīšanas sabojājās, tādēļ uzticību tas neradīja...

M Made 02.08.2008

Man ideja visiem tiem kuriem tas liekas par dārgu... Nopērc un ieliec sludinājumu, ka vari iztīrīt visu māju no putekļiem un par to paparasi kaut vai 50 ls un pāris nedēļu laikā varēsi nopelnīt atpakaļ savu putekļusūcēju un būs tev "bizness"...

K Krish 04.08.2008

Var jau pirkt ebay un citur... bet iesaku palasīt KIRBY mājaslapā - Kirby rūpnīca NENES NEKĀDU ATBILDĪBU un nepieņem servisā aparātu, kurš nav iegādāts pie oficiāla dīlera, iegādāts internetā vai aparāts nav reģistrēts uz garantijas prasītāja vārda. UN TO SAKA RŪPNĪCA! Spekulācija... Varbūt. Bet jāpelna ir visiem. Spekulācija ir tad, kad apšaubāmas izcelsmes - tuberkulozes dispanseros nolietotus, zagtus vai Eiropas strāvām neatbilstošus aparātus pārdod internetā. Labi, štatos maksā viņš ap 2200 dolāru max komplektācijā... BET! Uzprasiet jebkuram elektriķim - Eiropā tāds aparāts nosvils viens un divi! otrkārt - PILNĪGS fufelis, ka Eiropā dampis esot divreiz lētāks. Bieži tiek norādīta cena PIRMS nodokļiem. Treškārt - kas ir gudrāk- aparāts par tūkstoti bez garantijas, vai aparāts ar speciālo garantiju 30 gadiem par 1500 latiem? Ceturtkārt - vai maz gadījumu, ka internetā pirktā prece pienāk neatbilstošā tehn. stāvoklī vai neatnāk vispār?
Skopais nereti maksā divreiz...
Man pašam mājās ir Kirby. Un aparāts ir vērts katra santīma. Atšķirībā no mersedesa, bmw, huidai, lexus vai audi. :)

A antikirby 06.08.2008

Man vairāk interesē kādēl KIRBY oficialaja mājas lapā, neuzrādas pārstāvis Latvijā...

I innah 08.08.2008

A zinat milie draugi..ja tas aparats irVIENIGAIS un LABAKAIS starp pilesosiem, tad kapec ta nepiedava visiem braukt ar Mercedes, Lexus???? Tad sanak ka visie parejie ari ne BRAUC a PARVIETOJAS?????KO????

B Brīnos 08.08.2008

Palasos te visas sūdzības un brīnos: visiem kautkādas problēmas- slikti apkalpo, kāds ir uzbļāvis, kautkas ir salūzis, kāds ir ar pārtiku saindējies. ... utt visādas muļķības. Man gan viss ir kārtībā. Par internetu nesūdzos, par kabeļtelevīziju nesūdzos, mobilie sakari strādā... Pārdevēji, viesmīļu man smaida, suņa kakā neesmu iekāpis, darba gevējs man makssā labu algu un apmaksāa visu nodokļus... Varbūt vaina tomēr ir Jūsos pašos.

V Vigants 08.08.2008

Pilnīgs vājprāts kā to Latviešu tautu jāj tie tirgotāji... viņiem reāli nav sirdsapziņas un ētikas. Notirgoja vienai ģimenītei te par 35 Latiem mēnesī uz 5 gadiem... ģimenei, kurā nevienam pat nav patstāvīgas darba vietas. Pilnīgs vājprāts... tas tirogotājs ir malacis! Ja jau prata iestāstīt šiem pircējiem...

Godīgi sakot tas ir vienkārši sūds.
Nopērciet kādu normālu putekļu sūcēju (Thomas Aqua Filter, Karher vai kādu profesionālo) un sūkšama būs vēl niknāka...

Slinkai saimniecei nekāds putekļu sūcējs nepalīdzēs māju iztīrīt!

V Vigants 08.08.2008

Un šeit internetā paši darboņi mēģina tautu biedēt ar neatsūtītām precēm no interneta un garantiju... :) Smiekli nāk. Es sev mājā esmu visādu tehniku pasūtījis un vienmēr saņēmis. Gan datortehniku, gan autodaļas. Sūtīšana pa Eiropu maksā maz un PVN ir iekļauts.
No Aerikas sūtot gan muita papildus 18% paņems, bet ziniet - 200Ls + 18% + 100 Ls sūtīšana vienalga nav 2000Ls :)

S saara 09.08.2008

Tam komenteetaajam, kuram viss dziivee ir lieliski un kursh uzdroshinaajaas teikt, ka varbuut vaina ir muusos pashos, man ir jautaajums - kaa tu domaa, kaada maajas lapaa mees atrodamies, a ? Kaa taa saucas ? Un kaadam noluukam taisiita ?
Iespeejams, ka kirby ir labs (protams cena neatbilstosha), BET mani noshokeeja, demonstreetaaja attiekme, uzvediiba, vinja zinaahanu liimenis . Vaajpraats, kkadi galjimie argumenti, kad vinjam kko paarprasa vai pajautaa dziljaak, tad pats shokaa, jo nevar atbideet, buutu labaak palasiijis graamatas nevis, chakareetu cilveekiem praatu ! Taada nekauniibas pakaape .. jums vajadzeeja tik redzeet, kaa vinjsh uzvedaas, ka padzirdeeja par to, ka man ir astma :D Notekti jaapeerk nav citu variantu utt. smiekli naak .. un, ja nedod dievs, gjimenei ir beerni, kaa saak braukt pa ausiim un censties iezheelinaat .. amoraali, ka uz kko taadu grib pelniit. Pusi no taa laika es vienk knapi tureejos, lai nesaaktu skaljaa balsii reekt par vinja infantilismu :D un tik staasta par saviem patentiem, vinjsh pat neapzinaas kaada tam patiesiibaa ir noziime, kjip nevienam taada nav un nekad nebuus. Bullshit ! Patents ir tam, kas to ir pirmais patenteejis un citi var izmantot un izmanto savas tehnologjijaas tos pashus patentus tikai cenas zinjaa ir leetaaki, jo patents uzskruuvee cenu (kaa pirmais) kaa arii sanjem par to naudinju . Ja ir patents, tad analogs vienmeer ir ! Patenta buutiibaa ir buut pirmajam starp analogiem. Ja patentus nevareetu izmantot, kaa jums liekas, cik firmas razhotu veljas mashiinas, ritenjus, ledusskapjus utt. ? Taada gadijumaa buutu tikai viens razhotaajs. Un, ja savaa starpaa nesadarbotos patenteetaas tehnologjijas, bet katrs izmantotu tikai saveejo - mums nebuutu nekas . Taakaa apdomaajaties demostreetaaji labi, pirms baazhat visiem vienu sviestu galvaa ! un veel .. kaa mani meegjinaaja paarleicinaat par krediitu - 15 % tas tik ir briinums tik izdeviigi un maz !!! jo pat inflaacijai (kjip tas ir nekas) ir pat vairaak 18 % un tad veel taa zvaniishanaas bosam 21:30 vakaraa un runaashana par atlaideem :D vienk dzhekinjsh pats nemaak sareekjinaat procentu likmes un krediita ilgumu taapeec zvana kkaadai skukjenei kas pie kred . kalkulatora reekjina :D aa jaa .. un ja gadijumaa tu sho "briinummantu " neveelies saakas nekorekta attiekme no konsultanta puses, kaa tautaa saka saak dirst uz galvas . Un izskataas, ka vinji visi runaa peec vinas formulas, visi kaa viens un piemeeri vinjiem vienaadi un taktika vienaada, laikam vinjiem ir kkadi kursi liidziigi kaa "liideru" kursi, kuros vinjiem samaaca shiis apbsurdaas lietas un vini aciimedot ir tik stulbi, lai neasaprastu ko vervelee un ar kaadiem argumentiem meetaajas . Un par tiem aarzemju kirby no neta, kurus nevajagot pirkt, jo tikai Latvijas kirby var uzticeeties, kaa jums liekas - kur tad vinji dabuu shos Latvijas kirby ? No taam pashaam aarvalstiim. Jaa katram kontiknentam sava specifika .. nepatiik/neder amerikaanju, njemiet vaacu ..

P.S. Vai veel kaads veelas kirby ?

. . 13.08.2008

Nu cik var d..? Idiotu bars!Strādāju kirby un varu apgalvot, ka neviens tur nekādas smiltis nekur neslēpj un nav nekādas slepenās lupatiņas. Visu, ko jums tur rāda, aparāts arī spēj izdarīt. Latviešu tautai laikam tas ir tipiski, uz visu ar aizdomām skatīties, visur saskatīt negatīvo un nolikt.Riebjas vnk šitā mentalitāte.
Es vienkārši nesaprotu kā var te daži apgalvot, ka aparāts ir pilnīgs sūds, ja viņš acīmredzami ir lielisks un unikāls. Varētu būt, ka tas tiek darīts aiz skaudības, jo pašiem materiālā situācija neļauj iegādāties?
Un algas darbiniekiem nav mazas, bet ir tāda lieta, ka puiši katru dienu braukā pa visu Latviju uz prezentācijām pie cilvēkiem uz mājām un PAR SAVU NAUDU pērk benzīnu, maksā telefona rēķinus, strādā bez brīvdienām. Un tas darbs ir psiholoģiski nenormāli grūts, ne kuram katram ir drosme un iekšas šitā braukt uz mājām un reklamēt produktu. Takā varētu vienkārši aizvērt muti tie, kuri te atļaujas vēl kaut ko par algām d...t. Un varu arī informēt, ka piem. Asv, kur kirby maksā ap 900 $, cilvēki maksā, lai redzētu prezentāciju, maksā, lai viņiem atved preci un vēl šo to, ko Lv dara bez maksas.

Variet pirkt lietotus vecus modeļus no ebayiem un sludinājumiem, bet ļoti liela iespēja, ka sanāks tā, ka skopais maksā divreiz, jo jaunus kirby visā pasaulē var dabūt tikai no aģentiem/izplatītājiem un katram pircējam tiek piešķirts unikāls apkalpošanas kods, bez kura nevarēs dabūt ne detaļas, ne remonta pakalpojumus, neko.

Veiksmīgu Jums dieniņu un lai labi lietojas Kirby:)

I Imants 15.08.2008

uzvarēju kirby loterijā, un ziniet ko ? ne jau putekļu sūcēju, bet prezentāciju :D vārdu sakot 2h reklāmu (dormeo matrača un visu pārējo tv garo reklāmu stilā).
sākumā domāju, ka putekļu sūcējs laimēts, un saku šiem, lai atstāj instrukciju, pats visu izpētīšu. Tad nu šie nezināja kā izlocīties, no pašu radītās situācijas.
Putekļu sūcējs izskatījās pēc 50 gados ASV ražotas un noliktavā iesprūdušas preces.
Bet fakts kā tāds, ka var laimēt REKLĀMU :D Kāda laime !!!
izdzinu šos no mājas par maldināšanu

R RT 15.08.2008

Nu nez, pie manis ar bija tie demonstreetaaji, bet nepaarliecinaaja par sho naudu. Karchers labs maksaa uz saviem 200 - 250 ls plus nopeerku turbobirsti par 25 ls un ir tas pats efekts. Kursh teica ka lieto 10 gadu .. he. Tehnologija iet uz priekshu ar katru gadu kas jauns. Neatmaksaajas izsviest 1700 ls, es katru gadu varu pirkt jaunaako put.suuc.

. . 15.08.2008

Vot šitādiem telefonistiem, kas saka, ka ir kaut kas laimēts man gribās vnk pa galvu sadot.Ir jāsaka, ka vēlamies iepazīstināt ar produktu..bet varētu būt, ka dažos ofisos maksā par sarunātajām prezentācijām, tapēc arī viņi muld, lai tikai dabūtu piķi par itkā sarunāto.

D daktersx 16.08.2008

visu mūžu dzīvojuši un paši auguši un bez kirby brīnuma esam izauguši un slims nejūtos, ...man bij vienreiz sitie speci un mans vecais 9 gadīgais lēišu putekļu sūcējs īpaši neatpalika...nu nav manējam dažu ekstru nu lai nav vai man lieki krāmi vajadzīgi...un redzot manu vecā agregāta darbībā vārēja tik brīnīties...
bet ja kāds lai pērtik tie pārdevēji ir ļoti uzbāzīgi un nekaunīgi vienreiz var satikt, bet otreiz redzēt negribu...varbūt tehnikai nav nme vainas bet partādu naudu es labāk ar ģimeni paceļoju...