A axxc 03.03.2010

Nu es nezinu cik galvā slimam ir jābūt lai pirktu putekļu sūcēju pa 500 vai 1000 vai 2000 LVL..

Bija pie draudzenes un viņas mātes atnākuši šitie kirbisti smadzeņskalotāji, pārdošanas ātrajos kursos apmācītie mudaki, nu kaut ko tur ahujenno esot nodemonstrējuši un paprasijuši miljonu, labi ka nenopirka, pēc tam mēs ar draudzeni nopirkām kirby sentry vācijā, tur caur kaut kādu superoutletu dabūjām pa 900EUR laikam.. pati samaksāja, uzdāvināja mātei, es jau teicu ka nevajag, bet nu labi..

Nu sūc jau labi un tīra, varbūt ja ir 500m2 māja ar paklājiem tad vajag, vai ja ar būvdarbiem nodarbojas, vai zāģē istabā uz paklāja, bet piemēram man savam 60m2 divistabniekam pilnīgi pietiek ar samsungu pa 50lvl un mani vecāki savu 110m2 tīra ar philipsu pa kādiem 150lvl (mums ir parkets abos dzīvokļos gandrīz visur tikai viens paklājs un flīzes virtuvē un vannas istabā), vizuāli nekāda starpība nav.

Par to tīrību, nu kā tad cilvēki līdz šim bez kirbijiem dzīvoja? Visi ir izdzīvojuši! Astmu vieglāk dabūt no super tīras vides nokļūstot netīrā (skola, bērnudārzs, darbs), nevis no vidēji normālas vidēji netīrā.

Vēl viens punkts- kapēc ar mājas demonstrācijām? Tapēc ka kirbistiem ir bail ka blakām noliks jebkuru citu jaunu, vai speciāli sagatavotu putekļusūcēju un tad tas salīdzinājums vairs nebūs tik vienpusējs. Viegli jau ir sakruķīt vienu kirbi un rādīt cik viņš labs! Normālas preces ir veikalā vai internetā salīdzināmas un tad cilvēks var mierīgi izsvērt vai viņam to vajag, nevis ka uz vājajiem prātiem smadzeņskalotāji mēģina iedarboties..

Un par tām rezerves daļām un garantijām, viņi tiešām tik šaušalīgi lūst? Tad jau arī vēl izrādās ka brāķi..

A Antons 15.03.2010

Cik cilvēku tik viedokļi.

U Uldis 04.07.2010

3, 5 gadus atpakaļ nopirkam Kirby Sentria. Sieva bija sajūsmā no prezentācijas ;) nu atdevam gandrīz pusotru tonnu, labi ka nauda uz to momentu nebija problēma. Tagad gan nepirktu. Pietiekami ievadīt ss_lv un atradīsiet trīs reizes lētāk. Pats brīnos kā mani sieva pierunāja. Bet nu ko neizdarīs kad sieviete gaida bērnu.

Bet par putekļsūcēju atsauksmes ir:
+ kvalitāte laba, izpildījums drošs, funkciju daudz, putekļu mājās praktiski nav (nekrājās - izmantojam reizi nedēļā, ikdienā parastu mazu putekļu sūcēju), vienreiz iesūca ādas siksnu kā tā kūpēt sāka - domājam ka gal pienāca - ieslēdzam strādā
- tomēr nav parocīgs un smags, rada lielu troksni (arī pirms ievilktas siksnas :)

Secinājums: Ja vēlaties labi sakopt māju un ir pietiekami naudas lai nopirkt vismaz desmit uzrez, tad pērciet, bet ja mēginiet vilkt galus caur līzingu neiesaku pirkt. Vēlāk nožēlosiet. Neiesaku pirkt arī no interneta izsolēm - jums neviens nedos 25 gadu garantiju. Ja nu tomēr nopirkāt tad visādus knifus iegādājieties tieši no izsoļu veikaliem. Mēs pērkam maisus sanāk 4 reizes lētāk un dāvanā vēl tās velkošās gumijas saņemam.

U Uldis 04.07.2010

Starp citu toreiz mums bija arī putekļu sūcējs Philips liels tāds mazgājamais ar turbo-birsti. Es ar to jauno Philips ārdījos kā varēju un mēģināju iztīrīt jūras smiltis no paklāja - speciāli izberam ~1 litru, Kirby pēc manas turbo ārdīšanās un Philips mazgajāmā sūcējā savāca vēl ~65-70% smilšu.

Atkārtošu vēlreiz, ja jūs varat uz sitienu aiziet uz salonu un nopirkt jaunu mašīnu (ne līzingā, bet uzreiz) - vienalga kuru, tad varat pirkt Kirby - būsiet apmierināti ar pirkumu.

K Kārlis 31.07.2010

ja kirby būtu veikalā, tad par tādu cenu tas tur stāvētu 30 gadus.jo cena neatbilst tam aparātam.ir redzetas tās prezentācijas...

T To Ferratum 15.10.2010

Nepērc to verķi no menedžera caur ebay tev sanās lētāk spēcīgi.

L Lib 26.10.2010

27000742 Bite. Новые распространители Кирби. Достали звонить уже. У кого Бифри можете поприкалываться бесплатно и с юмором.

R Raivis 24.03.2011

Vai jūs uzskatat, ka Jūsu putekļu sūcejs ir burvīgs un atstāj pēc sevis 100% tīrību ? Tad Jūs nekad neēsat dzīvojuši tīrība. Jo Neviens putekļu sūcējs nespēs iztīrīt tik pat kārtīgi, kā Kirby. Vienalga vai Jūsu putekļu sūcējs maksā 100Ls, vai 200Ls, vai pat 1000Ls, vai pat lsliktāka gadijumā 3000Ls. Nē, tad tadēļ, ka putekļu sūcēji sūdz gaisu līdz ar to šķiedras aizverās (kā mēs visi to zinam). Turklāt cik Jūsu putekļu sūcējam ir funkciju, kuru iegādājaties pa 1500Ls ? 1 funkicija, ne tā? Putekļu sūcēji arī ir ļoti liela niance. Viņiem ir ļoti garas trubas. Kur sakrājas vilzum daudz putekļu. Iedomājties Jūs sūcat ar putekļu sūceju, kad beidzat sūkt, kā Jums liekas vai visi sīkie puteklīši ir spējuši tikt līdz putekļu maisiņam ? Padomājiet arī pa sava putekļu sūcēja elektrības patēriņu. Cik tas ir liels. Jūs kādreiz pavērojiet cik ātri sāk griesties Jūsu skaitītājs, kad ieslēdzat savu putekļu sūcēju. Un arī daudziem liekas, ka ši lielā 30 gadu garantija nozīmē, ka šī prece būs brāķi, jo kādēļ, tad tik liela garantija. Tas tādēļ, ka izgatavotāji ir pārliecināti, ka šai precei nekas nenotiks. Un vai nav patīkami ja 5% gadijumu arī kaut kas notiek Jums viss tiek salabots bez maksas. Kurš putekļu sūcēja ražotājs Jums piedāvās vēl šādu iespēju ? Parasti šīs kompānijas cenšās visu vainu novelt uz Jums. Par pārdošanas principu, kādēļ pardod tikai aizbraucot pie klienta un tam parādot, kā kirby strāda. Tas tādēļ, ka veikalā Jūs nekad nevarēsiet redzēt kirby patieso būtību. Un to ir noteikuši firmas īpašnieki. Tā tas ir no laika gala, sīkāk - http://translate.google.com/translate?js=n&prev=_t&hl=en&ie=UTF-8&layout=2&eotf=1&sl=en&tl=lv&u=http%3A%2F%2Fen.wikipedia.org%2Fwiki%2FKirby_Company - šeit ir daudz informācijas iekļautas. Protams tūlkojums nav precīzs. Tā tad izskatot mūsu pašreizējos putekļu sūcējus esam nonākuši pie mājas uzkopšanas ierīces kirby. Kas ļoti labi aizvieto mūsu dažādas ierīces, lai uzkoptu māju. Lai mūsu māja būtu nosacīti tīra, kas noeteikti nevinam nekad nav bijusi, mums vaig putekļu sūcēju, dažādas slotas, birstes, švames, lupatīņas, visādus ķīmisko tīrītājus, putekļu sūcēju, utt. Tad lūk šie un daudzi citi rīki tiek ļoti labi aizstāti ar 1 ierīci. Un pie mājas netīrības neēsat Jūs godājamie cilvēki vainīgi. Jūsu ierīces pilda savu funkciju, bet tas ir ļoti primitīvas, līdz ar to vīņas nestrādā uz visiem 90% vai pat 50%. Daudzi uzskata, ka kirby ir tikai putekļu sūcējs, bet vai Jūs ar savu putekļu sūcēju varat atīrīt izlietnes aizdambējumus, vai slīpēt koka grīdas, vai uztaisīt mājās ķimisko tīrītavu, vai pēc mājas uzkopšanas vēl izmasēt Jums muguru šis ir tikai dažas no visām kirby funkcijām. Kopumā kirby ir vairāk nekā 60 funkcijas. Ja, Jums ir žēl atdod pa šo ierīci šo summu, tad padomājiet cik daudz naudas uz visām ierīcēm, kuras Jūs pašreiz lietojat, Jūs iztērējat 30 gadu laikā vai kaut vai 1, 5 gada laikā. Kirby spēj sevi atpelnīt 1 gada laikā, kaut vai uz elektrības rēķina vien. Tas tādēļ, ka kirby ir tikai 560 līdz 580kw liels motrors, jo spēcīgāks nav nepieciešams. Cik Jūsu putekļu sūcējam ir liels motors, 1500kw, 1600kw, 2000kw vai pat 3000kw ? Jūs maz iedomājaties cik šis motors elektrību tērē. Un cik nesaudzīgs pret pārējo vidi ? Un cilvēkiem ir vēl niķis iegādāties kaut kur pa lētāku summu, bet ja Jūs iegādājaties no rokas vai ebay, vai ss.lv. Jūs nesaņemat šo garantiju, tas tādēļ, ka katram Kirby ir savs ID (idenfikācijas) numurs. Katram kirby ir arī sava pase, kur tiek norādīts kirby ID numurs un klients kurš viņu ir iegādājies, ja šīs pases nav garantijas arī nav. Tādēļ nav vaidzības meklēt pašus izdevīgākos veidus tie var likt Jums justies sarūktinātiem. Ne pa velti šī sistēma ir tieši sāda. Tātad pa kirby cenu. Jums patīk rokām darīnātas lietas un Jūs esat pa šim lietām gatavi vairāk maksāt, jo to takš ir kāds pats taisijis. Nu lūk kirby arī tiek izgatavots ar rokām. Protams nejau 1 cilvēks, bet vairāki. Jo šo daudzumu nespētu 1 cilvēks izgatavot. Nu lūk, tad nāk vēl daudz dažādas papild izmaksas, kā piemēram, vai Jums ir nācies saskarties ar problēmu, ka Jūsu putekļu sūcējam saplīst truba? Domāju, ka katram ir bijusi šī ķibele. Tad kirby sadarbībā ar NASA ir izveidojuši īpaši izturīgu trubu. Šo trubu Jūs lai, kā censtos nesaplēsīsiet protams, ja liksiet lietā, kādu papildus rīku, tas noteikti notiks, bet ar rokām Jūs to neizdarīsiet. Nespēšu izklāstīt visu informāciju pa kirby, jo tās ir milzum daudz. Un, ja pie Jums ir bijis prezentētājs un Jūs nezinat kādu daļu no ši info, tad ar nožēlu varu paziņot, ka Jums ir pagadījies slikts pārdevējs, Viņš nav spējis pierādīt sava produkta labās īpašības salidzinājuma ar Jūsu pašreizējām ierīcēm. Ceru, ka daudzi cilvēki, tagad sapratīs, ka kirby nav tikai uzpūsts burbulis. Nav nekādu noslēpumu viss ir patiesi un godīgi, jo nav jēgas melot šis produkts tik tiešām ir labs un laikam cilvēki nespēj vienkārši pieņemt, ka ir izgudrots kaut kas tik tiešām labs. Lai gan šis produkts bija izgudrots jau 1904. gadā. Droši rakstat vēl savus jautājumus un negācijas pret produktu ar prieku atbildēšu uz šiem jautājumiem, vai negācijām.

Ar cieņu,
Raivis

O o 24.03.2011

Raivi, nozombētais pamuļķi!
Kuram putekļusūcējām tad ir 3000 kW motors (pat kaut vai 560 kW kā Kirby)? Kas tev putekļusūcēja vietā ir tramvajs vai elektrovilciens?

в Вacя 24.03.2011

Vai Kirby tagad nav samazinājuši cenas?

R Raivis 24.03.2011

Tik tiešām ir šādi putekļu sūcēji. Par cenām pašlaik nevarēšu atbildēt, bet pie ļauju ka ir pazeminājuši, jo ir taču krīze.

č Čoms 24.03.2011

Raivis aizmirsa piebilst, ka šādu jaudīgu putekļusūcēju darbināšanai jāpērk klāt arī elektrostacija ar tanka motoru.

S Sandra 12.04.2011

Vakar pie musm arī viens izplatītājs bija. Pārdošanas kultūra nulle. Taktikas nekādas. Silti ieteiktu tiem menedžeriem apgūt pārdošanas kultūru. Par cik pati strādāju tirdzniecības nozarē (ar salīdzinoši ļoti dārgām precēm) ļoti labi zinu ko un kā pārdošanas menedžeris drīkst atļauties un runā.
Atnāk vien zaļknābis un sāk man stāstīt ka esmu visu laiku dzīvojusi netīrībā un šo tekstu uzsverot atkārto ik pa minūti - vienā brīdi gandrīz jau paliku dusmīga un gribēju izmast viņu no mājas.
Otrs hīts - prezentācijas beigās obligādi jāiedod 30 citu cilvēku kontakti, uz ko atbildēju ka tas nav mans pienākus. Šis sāk žēloties ka vadība viņam izteiks par to brīdinājumu... A man kāda daļa par to...saku ka tas nav mans pienākums un tālruņus nedošu...
Arī mans puisis kurš pats ir ilgstoši strādājis aktīvajā pārdošanā par to visu bija šokēts nemaz nenāca telpā kur tas notika, lai neiedotu džekam pa galvu...
Viedoklis viens: Prece nav slikta, bet par ļoti neadekvātu cenu LV, un pārdošanas menedžeri pilnīgi dunduki...

ф ФедералПресс 22.04.2011

Kas par lohiem to sudu perk pa tadu naudu, kas bus nakosais zobu birste pa 200Ls??? Ja smadzenu nav tad tas ir uz kadu laiku

č Čoms 22.04.2011

Ja kuram nauda kabatas plēš, lai maksā kaut miljonu par putekļusūcēju, priekš normāliem cilvēkiem ir daudz un labu mantu par saprātīgu cenu.

H hmmmmm 06.07.2011

Nepiedalaties aptaujās pie lielveikaliem, par to vai jums ir dzīvnieki un vai traucē to spalvas. Tie ir Kirby izplatītāji.

K kaspars 11.10.2011

http://www.youtube.com/watch?v=UDzchYwK248 посмотрите и подумайте стоит ли брать это

M mja 11.10.2011

:DDD sveice jauns kirbis 599 SFR, lietots max 150 SFR :DDD par kadiem tukstoshie LVL ir runa?

A alise 15.12.2011

varu zistāstīt arī savu stāstu par kirby prezentačiju...neiesaku!!!

NEIESAKU ļaut nākt uz mājām un prezentēt!! Manā gadījumā atnāca 2 puiši-aleksandrs un dmitrijs-lv knapi saprot...
sākumā teica, ka prezentācija ilgs tikai 40 min., taču viss ilga 2, 5 Stundas.
Prezentācija kā prezentačija-skaisti parādīja kā kirby darbojas, brīnumlīdzeklis utt.-protams-mums patika-jauka lietiņa.
Aleksandrs ik pa laikam jautāja-nu kā? patīk??? jā, patīk:) un tad sākās...vampīrisms!!! spieda pirkt!!! it kā zvanīja kaut kur-it kā šefam savam-un mūsu klātbūtnē runāja par kaut kādu līgumu formēšanu uz 5gadiem..utt. Smieklīgākais, ka mēs nevienu brīdi neteicām, ka pirksim:) tiešām wampīrisms!!! mīļie cilvēki, tā taču nav maize pa 1Ls, ko varbūt var nepiedomājot nopirkt, bet gan Saistības uz ciik tur gadiem, jo pats kirby pa 1700Ls mums piedāvāja.Aleksandrs bija šausmīgi stresains, tika pacelts tonis, kad atteicām-laba lieta, taču padomāsim, ja būs tiešām nepieciešamība-noteikti zināsim ka tāds ir! bet Kirbi pārstāvi tas neapmierināja-pacēla toni, uzvedās enadeakvāti, spieda pirkt un vēl spieda sarakstīt daudz mob.nr., pie kā varētu braukt un reklamēties.Atteicām.un tad sākās-ko es teikšu savam šefam..utt.

ĻOTI neprofesionāla prezentācija!!! uzmanieties no kirby!!!

NEIEGRĀBJIETIES ARĪ JŪS CILVĒKI UZ ŠO PREZENTĀCIJU AR KIRBY, JA NEGRIBAS SABOJĀT DIENU.

P.S.mums pēctam visu atlikušo dienu galva sāpēja, bijām pārstresojušies un nelaimīgi, jo zidabūt ārā nevarējām viņus...kāmēs savas fiņķikļuškas sapakojua...veselu stundu pakoja, tīrija un + wampīroja un bojāja dienu mums!!!

N niki69 11.01.2012

sveki...nu, no tas "SEKTAS" ko sauc par pashu Kirby nav vetrs pirkt, bet pamata pirkt ir verts tikai ne pa tadam naudam, ka vinji tur tirgo. Esmu jau iegadajuies 3 gab. vienu sev, viramatei un vel vienai radiniecei. visus tris pirku no kada jauka viriesha Riga kurs vinjus perk izsoles Ebay dazadas kopl. un par sapratigam cenam- 150-200Ls Esmu loti apmierinata jo shis cilveks nes atpildibu par pardoto preci un nekad mus nav "pametis" ja kadrei ir kada nesaprashana vai kk trukst, ka maisi vai gumijas.
Pats aparats ir super! Kad "pieshaujas" majas solis iet ljoti raiti!!!