www.sudzibas.lv ķiploku grauzdiņi ķiploku grauzdiņi

ķiploku grauzdiņi - ķiploku grauzdiņi

18.02.2011 iegādājos Rimi ķiploku grauzdiņus.Es saprotu ka tos taisa pašā RIMI veikalā jo viņi nav iepakojumā.Tos ēda gan es pati gan manas mazās 2 gadus vecās meitenes, kā rezultātā naktī mums visām sākās caureja...iesaku citiem padomāt pirms pirkt atvērtus produktus.Pēc ši gadījuma protams vairāk tos nepirkšu un iesu to darīt arī citiem...

E Esesesseseseseses 21.02.2011

AIGA, Tev laikam rokas no pakaļas aug, ja jau pērc RIMI ķiploku grauzdiņus!!! Psc, tik elementāras lietas jau sievietei gan būtu jāprot pašai uzmeikot!

T tee 21.02.2011

kas tev, Esesesseseseseses, kurš ko pērk un, ko taisa pats ! [slēpt]@ Runa iet par faktu ! Tad jau tadas kulinārijas nodaļas nekur nevajadzētu, ja jau mēs vienmēr visi un visu mājas taisītu, un arī ēstuves un kafeinīcas būtu jālikvidē, jo neba jau rokas no pakaļas aug !!!
Par izfasētām lietām, pilnīgi piekrītu AIGAI - pirkt nevajadzētu, ja pati nevari atvērt iepakojumu vai redzēt kā pārdevējs svaigi ieber.Tādas atvērtas lietas tiek čamdītas un apčamdītas neskaitāmas reizes un ne ar tām tīrākajām rokām...

E Esesesseseseseses 21.02.2011

Tee, lūdzu, kopā ar AIGA uz RIMI, Maxima u.c. kulinārijām iepirkties! Drīz Jūs arī prasīsiet lai ar karotīti tos sūda salātus Jums mutēs ieliek! :D :D :D Tik pēctam negaudojiet, ka Infektoloģijas centrā pret Jums slikti izturējās! Labu apetīti! :D :D :D :D :D

A aha 21.02.2011

Aha, tātad pavāri un konditori papildina bezdarbnieku rindas, jo - nekādas sabiedriskās ēdināšanas, ēdam tikai mājas, pašu taisīto.Konditorejas un bakalejas veram ciet, jo, , kārtīga saimniece, , arī tortes, bulciņas un cepumus mājās izceps pati. Arī spilva, kok un pūre var domat par bankrotu, jo tak marinētos gurķus, ievārījumus utt. mēs ēdam tikai mājas...Ja tā padomā, tad, , kārtīga saimniece, , arī saldējumu pati uztaisīs, cūku nokais un desas sataisīs, pieniņu izslaiks un tēju salasīs :DDD Jautājums- tad nafig veikali vispar vajadzīgi, ja tu Esesesseseseseses taisies visu pati un visu savām rociņām ?! Tu laikam nestrāda, ja vari atļauties pati visu izaudzēt, novākt un nemitīgi šiverēt pa virtuvi.Ja srtādatu no 8-20, tad diez vai tā runātu...

E Esesesseseseseses 21.02.2011

Aha, tad tik uz priekšu, taisnā ceļā uz RIMI & Maximas kulināriju! :D :D :D :D Tu pat neatšķir ko nozīmē gurķus marinēt un ko salātus taisīt! Ja Tu kaut reizīti redzētu kā tie tiek gatavoti ikdienā, tad Tu, goda vārds vairs nekad negribētu tādus ēst! :D :D :D :D Šais iestādēs tiek gatavots uz kvantitāti un ne uz kvalitāti! :P :P :P

M martins 21.02.2011

Eseses pa atslegas skirbu nolureji, ka tik viszinoshs?
vai esi kartejais lv gudrelis, kurs piesarno netu ar savu "viedokli un zinasanam", bet beigas izradas, ka neka nejedz un kuram visa argumentacija "man viena tante teica" limeni.
bet sini gadijuma darbs PVD, jo sudzibas raksturs ir loti nopietns.

Q QWE 21.02.2011

WIN!

Z Zinaida 21.02.2011

Pridur04nie labusi, su6ite ka lu46e suhari, skoro prigoditsja!

V Viktorija 21.02.2011

Vai tad te krieveļu burtu un ciparu smieglīgis komentus arī kāds lasa un saprot? Pārsmieties var par šitajiem nelegālajiem imigrantiem, kuri taisās šeit integrēties, bet nekā nesaprot, ko runā un kas notiek.

E Esesesseseseseses 21.02.2011

Martins, ja rakstīt neproti, tad vismaz nokopē pareizi niku, daunito! :D:D :D :D :D

Ooooo, visu saprotošā Viktorija uzpeldēja! :D :D :D :D Lasot Tavu pareizrakstīto tekstu arī var noprast, ka esi viena no tiem, kā Tu teici: nelegālajiem imigrantiem, kuri taisās šeit integrēties! :D :D :D :D

T ToViktorija 21.02.2011

Sāc jau pie laika kaltēt suharus, jo tādus pastalniekus, kā tevi sagaida grūti laiki, tev pat murgos nav rādījies, ko ar tevi drīzumā izdarīs pašu ievēlētā valdība, un nekādu krievu piesaukšana vairs nelīdzēs.

K kristina 21.02.2011

Viktorija-dura tuporilaja! Kto zdesj nelegaljnij imigrant? Tusujsja! Pidrila la! Sil naberajsja! Letom petj i tancevatj! Posme6iche!

T ToKristina 21.02.2011

Malacis!No fašistu pakalpiņiem reizēm sāk mesties nelaba dūša.

Spasibo Zino4ka!

Z Zinaida 21.02.2011

Privet Čangal!Gde ti propala?4to nibudj slu4ilosj, 4to tak dolgo nebilo tebja?

ni4ego ne slu4ilosj!

Z Zinaida 21.02.2011

Zna4it ob64atsja so mnoi bol6e ne ho4e6?

Obcsajusj ze!

Z Zinaida 21.02.2011

Kak provela bremja?Mali6 ne boleet?

č ČangalsPleška 21.02.2011

nikto ne boleet! Lenj mne!