www.sudzibas.lv Kingsage Apmānīts,uz desmitiem gadiem bloķētS

Kingsage - Apmānīts,uz desmitiem gadiem bloķētS

Man draugs ieteica šo spēli kingsage es piereģistrējos tad pie manis atbrauca draudzenes brālis un viņam arī iepatikās ši spēle un logiski es piereģistrēju arī viņu pie sava datora un aptuveni dienu vēlāk es piereģistrēju arī savu brāli caur savu otru e-pasta adresi.Tad kad man draugs ieteica šo spēli man pat prātā neināca ka viņiem ir noteikums ka no vienas IP adreses drīks spēlēt tikai viens lietotajs...un pēc trim dienām visi kas bija caur manu datoru iegājuši šai spēli tika uz desmitiem gadu bloķēti . Itkā no vienas puses lai viņi paši spēlē savu spēli..., bet šai spēlē ir tāda iespēja par trim latiem iegādāties premium naudiņu kas palīdz ātrāk atīstīties u.t.t. es protams pasūtīju caur telefonu un tā arī nesaņēmu neko tad kad es viņiem prasu par to kur ir mana naudiņa viņi mani ignorē, kad jautāju kāpēc mani nevar atbloķēt tad gan viņi atbild kad esmu pārkāpis viņu noteikumus . Kautvai trīs lati es gribu viņus atgūt. Kā man to izdarīt vis labāk? Paldies !!!

R

A A 01.07.2009

Nenodarboties ar glupībām!!!

T Thompson 09.07.2009

Mēģināji sūtīt game ticket? Pastāsti tur savu problēmu, gan jau palīdzēs ;)

S ssyss 19.09.2009

vajag izlasīt noteikumus un nebūs problēmas

G GojkoMitic 13.10.2009

nevajag sūdos reģistrēties un sūdus spēlēt!!! ej labāk strādāt vai mācies!!!