Kimko - Krāpnieki

Biju KIMKO, lai iegādāto datoru par super lētu cenu 129 Ls, protams, ka man pteica, ka tādi bijuši tikai 50 gab. un izķerti jau pirmajās 5 min. pēc veikala atvēršanas. Skumji par šādām reklāmām. Uzskatu KIMKO par krāpniekiem un sev esmu nosolījusies, ka nekad uz turieni vairs nebraukšu! Cenas vēl dārgākas kā citos veikalos.

G gita 09.07.2010

Iepērkoties šajā veikalā, paši kārtīgi izpētiet preču kvalitāti, kā arī ko tā piedāvā, jo pārdevēji ( ceru, ka ne visi) ir ļoti neinformēti, nekompetenti un neatsaucīgi, bet domājams ka pie vainas ir veikala vadība.
Runa ir par dekoderiem, kas maksā 29 ls. Nopirku šo preci, jo Kimko bija nosūtījuši telefonā izziņu, ka šādi dekoderi ir pārdošanā piecu bezmaksas kanālu skatīšanai (bez kartes ievietošanas), bet rezultātā atvedot mājās un uzstādot izrādās, ka TV5 ir pārgājis uz maksas paketi. Uzskatu, ka veikala vadībai bija jābūt par šādām izmaiņām informētai un arī pircēji bija jāinformē, ja būtu to zinājusi es nebūtu šo dekoderu vispār iegādājusies, bet par preces atgriešanu veikalā varat necerēt !

Šī bija jau otrā nepatīkamā problēma saskarē ar šo veikalu un esmu izlēmusi, ka pēdējā, jo arī turpmāk šo veikalu apiešu ar lielu līkumu, ko silti iesaku arī citiem!

G gita 09.07.2010

Esiet uzmanīgi iepērkoties KIMKO veikalā, jo apkalpojošais personāls nav informēts par precēm un to darbību.
Runa ir par dekoderu 29ls (bez kartes ievietošanas). Lieta tā, ka KIMKO atsūtīja īsziņu uz mobilo telf., ka var iegādāties šo dekoderu piecu bezmaksas kanālu skatīšanai. Bet kāds bija izbrīns, kad mājās to kasti piedlēdzot izrādās, ka TV5 ir pārgājis uz maksas paketi! Nu ir jautājums, kam bija jābrīdina pircējs, ka būs četri kanāli, bet ne pieci? Būtu zinājusi nebūtu šo preci pirkusi, bet nu griežoties pie veikala vadības, lai preci atdotu atpakaļ saņēmu noraidījumu, ka prece taču nav bojāta, bet to, ka nekur nebija informācijas par izmaiņām apraidē varu vainot tikai šī veikala vadību.

P pircēja 09.07.2010

Man sanāca šaize ar dvieļiem.Nopirku ar atlaidēm divus lielos dvieļus oranžā un gaiši zilā krāsā.Atnesu mājās, ieliku mazgāties(sev par nelaimi kopā ar citiem dvieļiem un gultas veļu)MAzgaju 40 grādu temperatūrā un piedevām ar Ariel krāsainai veļai.Soka bija kad izņēmu veļu no mašīnas ārā.Oranžais dvielītis bija o.k., bet g.zilais ...ak šausmas ...bija kļuvis nesmuki zaļā tonī, es pat teiktu netīri zaļā tonī, toties vis pārējais ir kļuvis nesmuki dzeltens.Un šo dzelteno krāsu pat ar ACE nevar dabūt ārā:((Bet savādāk veikalam nav ne vainas.

K Katt23 09.07.2010

Gita domāju ka pašam jāzina ko gribi. Es nedēļām ilgi meklēju info par elektroprecēm ko vēlos iegādāties apkopoju +- un tad pērku.
Iesaku pamēģināt jo ja pati būsi informēta par to ko gribi no preces pārdevējs jutīs ka tev nevar iesmērēt kas pagadās, un tici man nezinīšiem smērē vissu:)

L Lepi 09.01.2011

Pie datoriem ir viens laipns pārdevējs un otrs kretīns (nekāda interese nav gar klientiem), bet šogad ar distanču slēpēm kautkas līdzīgs bija. Atlaidē pārdeva slēpju komplektu. Paņēmu gandrīzs pēdējo kompleku, tikai zābaki vairs nebija. Sporta nodaļā pārdevēji bija ļoti laipni un sazvanīja citu veikalu un tur rezervēja pēdējo zābaku pāri. Ļoti patīkami bija. Paldies sporta nodaļas puišiem.

K Kristīne 28.01.2011

Jauks veikals, atsaucīgi pārdevēji.Pērkot matu taisnotāju (ne lētu)zināju kādas firmas ņemšu un kāds ir labs, pārdevējam prasot kurš ir visslabākais viņš ieteca tieši to pašu.Tā kā domāju ka ir viņi zinoši un nesmērē kaut kādus MĒSLUS.Forš veikals

A Andra 28.01.2011

Sporta nodaļā pārdevēji tiešām ļoti pieklājīgi un izpalīdzīgi, sagādāja man visu, ko vēlējos, kaut arī pašā veikala tādas preces nebija. Var Just, ka cenšas, lai klients būtu apmierinats. Paldies!