www.sudzibas.lv KIB Loģika reitinga samazināšanā

KIB - Loģika reitinga samazināšanā

Neizprotu kredītvēstures būtību, pirms pāris gadiem bija grūtības samaksāt kredītus, attiecīgi pēdējie tika nomaksāti pēdējo 6 mēn laikā. Tika paņemts jauns kredīts sadzīves lietu iegādei un nomaksāts (nekavējot maksājumu grafiku) . Rezultātā reitings nokritās - 7 kā tas ir iespējams? Iznāk dēl augsto vēstures pieprasījumu skaita, rezultātā ir tā ka ja vēlies labu vēsturi tev nedrīkst pieprasīt jaunus kredītus (lai uzzinātu procentu likmi un izvērtētu piedāvājumus īpašuma iegādei) . Sanāk tā ja vienu reizi kļūdījies tava dzīve beigusies: d loģika uz pieprasījuma skaita samazināt reitingu ir neloģiska, jo katrs izvērtē sev lavāko piedāvājumu.

A

really? 28.11.2019

varbuut,ka nav ko graabties tos kreditinus un iztikt bez tajam "vitali nepieciesamajam" sadzives lietam,jauniem telefoniem,televizoriem vai arii domaat,kaa vairak nopelniit lai nedzivotu nepartraukti paari saviem liidzekliem.

T Turkey901 28.11.2019

Ja vien jaunais IPhone neiznāktu katrus 6 mēnešus un nemaksātu pāri štukai eiro, kas ir pirmās nepieciešamības prece un eksistenciāli svarīga atsevišķiem indivīdiem.

N Noboby 28.11.2019

Ja gribi iepazīties ar loģiku tad paņem ekonomikas grāmatu

A Arvis9999 28.11.2019

Kā nu kuram tā domāšana un līdzekļu izlietojums, ja saņem konstantu summu ir iespēja izvēlēties vai maksāt tikai par īpašumu, vai arī papildus īrēt dzīvokli. Pārvākties nav iespējams , jo nepieciešams kapitālais remonts. Ja īrē dzīvokli nepietiek brīvo līdzekļu remontam un otra dzīvokļa nomaksai bez bankas starpniecības un procentiem. Pašreiz ko piedāvā kredītiestādes Es atteicos, jo procentos jāsamaksā 4000 euro, īsti nav izdevīgi, tie kuri pērk jaunos i-phonus kredītā nav nākotnes redzējuma dzīvē, vienīgais lielīties, ka Tev ir iphons ?. Stāsts ir pa visam par ko citu.