AtrisinātaKer SIA - Krāpšana

Piedāvā darbu Vācijā. Nauda katru nedēļu. Pirmajā nedēļā nauda būs. Paņems par īri, ko tālāk neatdos. Varbūt arī otrajā nedēļā naudu samaksās jau ar runāšanām un lielu kavēšanu. Vairāk naudas nebūs. Gribi ej strādāt, gribi neej. Izrādās, ka īre arī nav samaksāta bet nauda paņemta. Viss. Brauc mājās. Konveijers. Meli no pirmās dienas. Meli visu laiku.

Papildināts Normunds Podkalns 05.03.2020

Šodien ar mani sazinājās Jānis no Ker SIA. Paskaidroja, ka nav bijis nodoms kādu krāpt vai uzmest. Gan mēs , gan viņi esot emocionāli pieņēmuši pārsteidzīgus lēmumus un ir pietrūcis adekvātas komunikācijas. Kam es nevaru nepiekrist .Solīja, ka divu dienu laikā norēķināsies bet man savukārt jāatsauc sava sūdzība. Ko ar lielāko prieku arī darīšu.
Es būšu priecīgs ja izrādīsies ka esmu kļūdījies un ir godīgi cilvēki. Par ko es arī noteikti uzrakstīšu.

Sūdzība veiksmīgi atrisināta Normunds Podkalns 15.03.2020

Jānis man izmaksāja 350 eiro.Es solīju sūdzību izņemt. Ko arī tagad daru.

NeWVeL 26.02.2020

Nedrigst braukt uz arzemem no latvijas kontoriem!

K Kalnins kalnins 01.03.2020

Kapēc neliekat arī facebook?
Lai tauta zin savus varoņus..
Firmas īpašniekam jau ir liela pieredze uzmešanā.. Bija arī bee partner kur tāda pati situācija kā sia ker