Forbes Latvija - mājas lapa

Pirms piecām dienām pasūtīju Forbes žurnālu viņu pašu mājas lpp- apmaksāju uzreiz ibankā, bet līdz šim brīdim neviens paziņojums no viņiem nav atnācis, kaut vai, kad pasūtījums ir veikts... principā nauda noņemta, bet neviens neko no viņu puses nav pabrīdināis, kad vispār viss ir kārtībā, ja ir mājas lpp kurā kaut ko pasūta, tad brīdinājumam ir obligāti jāatnāk!
Cenšos arī viņus arī sazvanīt, bet arī tas nav iespējams uz parasto nr.67383099 ieslēdzas fax, bet uz mob.nr. 25501066 neviens neceļ un arī neatzvana.

Principā šim žurnālam izskatās,kad ir pilnīgi vienalga vai kāds viņus pasūta vai nē, ceru,kad uz e-pasta vēstuli vismaz kāds atbildēs, jo savādāk jājiet prasīt atpakaļ nauda, jo nekur nav teikts, kad darījums vispār ir noticis- izņemot noņemto naudu.

Labāk neizvēlaties pasūtīt šo žurnālu!

E

A astrocelotaja 18.06.2013

Manuprāt, par šādām lietām nevajadzētu uztraukties. Es kādreiz abonēju mājaslapā vienu LV žurnālu, viss bija pilnīgi ok. Pagaidiet līdz žurnāla abonēšanas sākumam, ja žurnālu nesaņemsiet, tad arī jautājiet. Bet esmu pārliecināta, ka žurnālu Jums atsūtīs - viņiem nauda un klienti taču ir vajadzīgi! :)

J Jānis is good 26.08.2013
Slikta kvalitāte

kenttachthis ir slikta kvalitāte, jo papirs ir slikts, kā ietinamais.