www.sudzibas.lv Ķengarags Bērnu Veselības Centrs Andrejs Ščegoļevs/Šausmīga attieksme pret pacientiem!

Rīgas Veselības Centrs Ķengarags - Andrejs Ščegoļevs/Šausmīga attieksme pret pacientiem!

Izskatu ļoti lielu neapmierinātību par dakteri Andreju Ščegoļevu! Varbūt viņš arī skaitās speciālists ar pieredzi utt., taču tas, kā viņš attiecas pret pacientiem un to tuviniekiem ir vienkārši nepieņemami! Ar tādu augstprātību no ārsta puses es vēl nebiju saskārusies! Ienākot kabinetā pasveicinājām, taču viņš pat neatbildēja! Izturējās ļoti augstprātīgi un ar, gandrīz, nicinošu attieksmi!! Kad apskates beigās pajautāju, vai viss ir kārtībā, šis cilvēks vispār neko neatbildēja! Klusums!! Vai tad tā ir pieņemts - neatbildēt, ja pacients ko pajautā? Kad pārprasīju, viņš vēsā tonī attrauca, lai netraucējot viņam, jo viņš raksta! Vai nevarēja pieklājīgā veidā pateikt, lai mazliet uzgaida?! Un beigās tik iegrūda rokās papīrus ar slēdzienu, pat neko neizskaidrojot ne par rezultātiem ne to, kas būtu jādara tālāk!! Uz lapas arī viss uzskrebelēts tā, ka gribēdams nesapratīsi....Esmu ļoti lielā šokā par tādu attieksmi un to, ka paliku neziņā par slēdzienu un uz nākamo speciālista, kas izskaidos slēdzienu, apmeklējumu jāgaida 2 mēneši.... Uz šo pārbaudi mēs arī gaidījām 2 mēnešus un tā mums bija ļoti svarīga!Publisks FUJ tādam "ārstam"!!!P.S. Runa ir par bērnu ārstu un pacients bija bērns! Nudien neesmu no "kasīgajiem" pacientiem, daudz ko var paciest, pieciest, bet nu līdz zināmai robežai!

K

U udensviirins 28.04.2015

Tas nav nekas jauns! pirms padsmit gadiem biju vina paciente bernu slimnica, vienibas gatvee. (bija mans arstejosais arsts, kad guleju nodalaa ar artrita diagnozi)Arii tad tada pati attieksme bija, un vina leksika, manuprat, nebija pienerota tam pacientu vecumam, kas guleja nodala. Zinu ka daudzam meitenem vins nepatika del tas vina nepiedienigas runasanas..var jau but kaa arstejosais arsts kaut ko zin, bet atieksme...

J Jevanikola 04.02.2016

Es tam neticu.Ja dakters ar Jums nerunāja, tas vel neko neizsaka.Vai viņš bija uzlicis nepareizo diagnozi?Vai tad viņš bija izdarījīs kaut ko slikto jūsu bētnam, vai nu vispār nepalīdzēja?....Domāju ka Jus vispār nesaprotat par ko runājat..Dr.Ščegoļevs ir ļoti nopietns cilvēks, un labs cinijamais ārsts.

M Mamma Inga 03.11.2017

Pilnīgi piekrītu! Jau no augusta vedu bērnu pie dr. Šķegoļeva un esam ļoti apmierināti, ka izvēlējāmies tieši šo bērnu reimatologu. Bijām BKUS Torņakalnā par valsts kvotām. Dakteris ir izmeklējis bērnu visos iespējamos veidos, visu mums izskaidrojis un paskaidrojis pat ne tikai to, kas attiecas uz reimatoloģiju. Protams viņš neucinās un nesmaidās. Vienkārši ir tiešs un konkrēts, kas arī ārstam ir ļoti svarīgi. Un kāpēc gan būtu jāpļāpā, kad dakteris raksta un veido izmeklēšanas un ārstēšanas shēmu. Uzrakstīs kaut ko ne tā - atkal kliegsiet, ka nepatīk. Jā, viņš klusēja, kad rakstīja, kad beidza - visu smalki izstāstīja, pēc tam mierīgi uzdevu viņam sev interesējošos jautājumus un viss bija skaidrs. Čīkstētājiem vienmēr būs slikti. Bez tam tagad atverot BKUS mājas lapu var pats izvēlēties pie kura ārsta iet. Lūdzu jums visas iespējas atrast labāku. Šķegoļevs ir ļoti labs ārsts un īsts profesionālis savā jomā!

Z Zane Šenkevica 01.06.2016

Kaut kas šausmīgs mana vecmamma 87 gadi bija aizgājusi pie šie "nopietnā" cilvēka. Viņš nekaunīgi atļāvās paprasīt vai atnāca uzzināt kad viņai jāmirst. Es neko tādu vispār no ārsta nespēju saprast. Vai tiešām nav ētika, var uzpūtenis sēdēt kabinetā bez attieksmes pret pacientiem?

Z Zane Šenkevica 01.06.2016

Tikai tas nebija Rīgā.

A Allina 08.09.2016

Jā, es arī biju pie šī "nopietnā" cilvēka, attieksme ļoti nepatīkama, pilnīgi bezjēdzīgi notērēts laiks un nauda. Tiešām šim cilvēkam ārsta profesija neder.

G gunina_ 06.12.2016

vakar ar bērnu biju pie šī ārsta. ārprāta kalngals. mans bērns no uztraukuma raudāja, ka apgūlās uz kušetes viņš pateica, ka raudāt varēs pēc tam, bet tagad viņu šāda raudāšana tracina! biju šokā, bet neko neteicu, jo priecājos, ka esam tikuši pie ārsta 2 ned laikā un bez maksas, jo pirms tam zvanīju uz poliklīniku piedāvāja 60 eur par pakalpojumu! arī jautāju par slēdzienu kad man nākt pakaļ vai ko, neko neatbildēja. bet nu ok es klusiņām stāvēju un gaidīju, kas nu būs. iedeva lapu un teica,lai ejam pie ģ.ā.
mēs jau te tās sūdzības varam rakstīt - bet nu cilvēks nemainīsies!

A Aija Logina 10.02.2017

Mēs arī bijām pie Daktera Ščegoļeva.Tik gudras cik aizbraucām tik arī gudras atbrāucām mājās,lieki iztērēts laiks un nauda.Ļoti nelaipna attieksme un tā nav viņa īstā darba vieta.Ja dakters nemāk pieklājīgi runāt ar pacientiem ,tad lai iet strādā uz lauka,jo tur atbildību neprasa.

K Krista35 27.06.2017

Bērnībā ārstējos pie šī daktera, šobrīd palikusi morāla trauma. Tolaik aizejot uz vizīti pat nespēju normāli komunicēt, jo attieksme bija neprognozējama, rezultātā no šīm vizītēm izvairījos kā no uguns. Par profesionalitāti neko negatīvu nevaru teikt, bet ja vēlaties cilvēcīgu attieksmi, kas terapijā ir ne mazāk svarīga, iesaku vērsties pie kāda cita speciālista.

H HS 14.06.2020

Jā pilnīgi piekrītu, pret Tēvu arī bija drausmīga attieksme, nesalīdzināmi neprofesionāla ar citiem šī profila speciālistiem, jēgas no vizītes tiešām nekādas, izmesta nauda un laiks, labāk pagaidīt rindā, bet tikt pie Ārsta!

M Mamma Inga 03.11.2017

E Evita267 26.03.2018

Arī biju pie šī daktera. Attieksme pret pacientu šausmīga un vēl pie tam ņirgājās par pacientu.

E Evija Ādmine 09.05.2018

Vakar biju vizītē pie dr.A.Ščegoļeva. Man patika. Manuprāt ļoti zinošs, adekvāts un patīkams ārsts. Izskaidroja visu man saprotami.

л Лиза Каприза 21.01.2023

Biju pie šī speciālista ar bērnu, 7g.v. Nekad neesmu saskārusies ar tādu neiejūtību, nepieklājību un augstprātību. Attieksme kā koncentrācijas nometnē, ne labdien, neko. Runāja ar mani pagriezies sr muguru. Visu ko tieca vizītes sākumā: Gulties uz muguras, galvu pa kreisi! Meitene bija pārbijusies sāka raudāt, kamēr es pierunājy iet uz kušetes, ārsts skaļāk un pavēles tonī stkārtoja - es teicu gulties uz muguras, vai kad nav skaidrs? Kamēr meita raudāja, ārsts caur masku nolamājās krievu lamu leksikā, bļ**, zjb***. Izmeklējuma rezultātus pateica pagriezies ar muguru pret mani! Es biju šokā par visu. Ar bērniem, jūtīgākiem, NEKĀDĀ gadījumā neapmeklējiet šo ārstu! Man ir daudz burvīgu pieredžu ar bērnu speciālistiem, bet šis bija kaut kas šokējošs ..

L Lilita Rīga 19.08.2023

Biju pie A.Ščegoleva, varu par viņu teikt tikai labāko,viņš ir lielisks specialists,cītīgi apskatīja, visu paskaidroja, neko lieko neizrakstīja salīdzinot ar citeim ārstiem,kuri domā ka viņu pienākums vizītē izrakstīt kaut jebkādas zāles. Jā,viņš nav smaidīgs un drusku ir ar melno humoru, bet man tas gan patīk.Labāk specialist bez smaida, nekā smaidīgs 0.