www.sudzibas.lv Kempings Sāruma Krāpšana, neadekvāta attieksme

Kempings Sāruma - Krāpšana, neadekvāta attieksme

Salasījos internetā drūmas atsauksmes par šo kempingu, bet visas tās bija par saimnieces neadekvāto uzvedību.
Bet tā kā vasarā atrast brīvu kempingu pie ezera tikai nedēļu pirms braukšanas ir praktiski neiespējami,
nolēmām uzkrāt tā pavairāk pacietības un pozitīvi smaidīt pat tad, kad pret mums izturētos ne visai draudzīgi.
Galu galā braucām taču baudīt dabu, nevis kontaktēties ar nelabvēlīgiem cilvēkiem.
Pirmajā braucienā tas izdevās, un kaut kā paveicās, ka kontaktējāmies tikai ar vietējo strādnieku, kurš izrādījas diezgan laipns.
Laikam "saimnieces" nebija mājās un tāpēc mums izdevās atpūsties pietiekami labi, lai gribētu atbraukt velreiz.
Pat neskatoties uz to, ka kempinga teritorija ir ļoti nolaista. Soliņi, laipas, mājiņa un viss kas no koka izskatās ļoti bēdīgi.
Kā no pagājušā gadsimta; - no psrs laikiem. Nesabaidīja arī slēptās izmaksas, kur dažādi nepieciešamie sīkumi nav iekļauti pamatcenā.
Piemēram par iebraušanu teritorijā, par ugunskura vietu, kurš pie mājiņas, par atkritumiem utt...
- par visām tām lietām, kuras jau tā pat ir jebkurā kempingā iekļautas cenā par mājiņu.
Pat tas, ka ielūzu 2 reizes viņu laipā, kur jau pirms manis kāds bija ielūzis,
neapstādināja paņemt šo vietu arī otreiz, jo tikai nedēļu pirms braukšanas tikai tur to varēju sarunāt.
Vienīgais, ko gribēju papildus, tas ir makšķerēšanas vietu, kas tieši pretī mājiņai.
Jo tur nav laipas, bet vienkārši vieta, kur nav meldru, un var iemest makšķeri.
Pagājušā reizē tā bija aizņemta, jo tā esot tuvāk telts vietai, un tāpēc aizņemta.
Sazvanījos, pastāstīju tam pašam vīrietim par nodomiem un ka atbrauktu velreiz un paņemtu mājiņu, ja iedos to makšķerēšanas vietu, kas pretīm mājiņai.
Citādi jēgas maz, jo laipas manuprāt nav drošas. Vīrietis pateica jā protams, - viņš atzīmēšot kaut kur savos pierakstos,
ka tā vieta ir aizņemta un nevienam to nedošot. Pārprasīju to divreiz, lai būtu par to drošs.
Jo braucām baudīt dabu, nevis vecu mājiņu, kurā ož pēc pelējuma. 30 eur "mājiņa" nozīmē vismaz elektrību un vecu, skaļu krievu ledusskapi, - tāpēc.
Atbraucām otreiz, un tas viss beidzās ar elementāru krāpšanu... - jo "saimniece" uzradās...
Tik atklāti ļaunu attieksmi pēdējo reizi varbūt kaut kādās vecās filmās biju redzējis.
Vieta tika pardota vienlaicīgi diviem pāriem - mums un vel vienam vīrietim un viņa sievai, un tas otrs pāris teica, ka sazvanoties esot pacēlusi "saimniece" un pateikusi, ka varot braukt un vieta ir brīva.
Dienas vidū pēc peldēšanās atgriezāmies - makšķeras izvilktas un mūsu makšķerēšanas vieta aizņemta.
Mēģināju sazvanīties ar saimniekiem, bet veltīgi. Tajā vietā bieži pazūd telefonu uztveršanas zona, un saimniekus nevar sazvanīt.
Kad pēc kādām stundām tomēr sazvanījos, vīrietis pateica, ka neko nevarot palīdzēt, - visu nosaka saimniece, viņš tikai strādnieks!
Bet kāpēc tad viņš liek savu parakstu uz kvītīm? Tieši viņš kārtoja mūsu palikšanu tur un solīja mūsu vietu neaizņemt!
Tieši viņš parakstījās uz kvīts, par kuru mēs samaksājām.
Bet izrādās tur visu nosakot "saimniece", kura nolēmusi, ka var pārdot telts vietu tieši starp mūsu mājiņu un makšķerēšanas vietu iepretīm.
Solīja, ka iedošot vismaz laivu. Lai es gaidot, viņš "nākot". Pēc pus-stundas gaidīšanas un beidzot sazvanoties pacēla šī bēdu stāsta "karaliene" - "saimniece".
"saimniece", kas nolaidusi to vietu līdz pēdējam... Pacēla klausuli un nolika mani līdz ar zemi... - jo es esot demolētājs, kas salauzis viņas laipu!
Un ka laiva man nepienākās, jo es ielūzīšu varbūt arī viņas laivā! Kaut ko tādu pat iedomāties nevarēju! Atvainošanās vietā par sapuvušu laipu es tieku apsūdzēts viņas laipas demolēšanā un tāpēc man laiva nepienākas un vispār ko es pie viņas vispār darot!
Pāris, kas aizņēma mums pārdoto makšķerēšanas vietu saprata mūsu situāciju un pat piedāvāja pievienoties, taču vīrs bija kaislīgs makšķernieks un 4 viņa makšķeres pārklāja visu vietu un sarūmēties tur būtu ļoti neērti rezultātā arī viņam un arī man.
2 dienu vietā saīsinājām savu palikšanu līdz tikai vienai dienai. Nekādu naudu protams neatgrieza. Jo šāda attieksme pret klientiem nogarantēja "saimniecei" iespēju pārdot šo pašu mājiņu velreiz vis-karstākajā periodā.
Turklāt viss notiekošais acīmredzami sagādāja baudu šai "saimniecei". Pirms mēs sakravājāmies un aizbraucām viņu pieveda klāt uz viņas vw viņas "strādnieks" un viņa atklāti ņirdza sejā mums aizbraucot!
Tik indīgu attieksmi pēdējo reizi esmu redzējis varbūt pasākās par raganām un vecās filmās. Īsi pirms piebraukšanas tai vietai ir ciems "ragana"... - iedvesmojoši!
Ja nevēlaties krāpšanu, pazaudētu naudu, konfliktus un sagandētu garastāvokli uz brīvdienām, tad iesaku nesapīties ar kempingu "sāruma", līdz tas nenomainīs savu "saimnieci" dabiskā veidā...

C

C cilvēks 29.07.2019

Sāruma ezerā izņemti trīs nelikumīgi zivju tīkli 250 metru garumā

M mareks2 07.07.2020

Nu- cilvēks-, viss tev tur tik slikti,nekopta apkārtne,vis vec...,bet pats brauc divreiz,ko tad tu tur taisījies baudīt ja viss tik nekopts?:D,neirastēniķis un fantazētājs tu esi.Esmu bijis vairākas reizes kempingā,tur daba sakopta,pat vienu cigarešu izsmēķi zemē neatrast izstaigājot visu teritoriju,