www.sudzibas.lv Kelly Family Kas noticis ar The Kelly Family

Kelly Family - Kas noticis ar The Kelly Family

Es parasti jau nesūdzos, bet šodien gan pa lielam pasūdzēšos. Šodien sapratu, ka jau labu laiku nav ne ziņas, ne miņas no The Kelly Family. Viņiem tak nebij'ne vainas, viņi grieza savu folk- rock priekšā un pakaļā. Kādreiz.
In the grey, grey world

Y

I ingrida 02.01.2010

Man arī kādreiz ļoti patika Kelly Familie

P pufa 02.01.2010

i-nets pilns ar info par viņiem, tajā pašā jutubē arī, kāpēc viņi vairs nemuzicē, palasiet, paklausieties un būs viss skaidrs.

I Ieva 07.07.2011

Vinni tagad taisa solo. Protams arii ggimenes dziive. Jaunaakajam Angelo ir jau ccetri beerni, mazaakais piedzima 2010 gada 23.novembrii, bet vinns atsaaks solo 2012 gada. Maite dejo un dzied. Paddy jauna dziesma, , Unknown you, , Kathy -solo. Patricia -solo, Dzimij - solo .Joey nodarbojas vairaak ar sportu. John&Maite Itolz - solo.
Barby????/jo vinna jau cccetrus gadus ir prom no kameras aciim.

B BIGs 07.07.2011

Novēlu viņiem veiksmi!

I Ievai 07.07.2011

Tie arī porņiki?

4 4angal! 08.07.2011

Ni4ego tupee ecse zdesj ne pridumali(krome kommentov jevki), kak eta zaloba!