www.sudzibas.lv KB Līzings nepatiesas informācijas sniegšana

KB līzings - nepatiesas informācijas sniegšana

NEKAD, nekad nepērciet auto pie viņiem. Automašīna ir speciāli gatavota pārdošanai pa lēto naudu, bet tirgo dārgāk nekā alternatīvas auto ss.lv Viņi melo par auto stāvokli un pērk tehnisko apskati.
Paziņas nopirka automašīnu, bija redzams ka auto ir smuki nokrāsots, salons iztīrīts - auto izskatās kā jauns, neviena skrāpējuma nebija, kaut arī mēģināja aizmālēt acis ar to, ka auto vienkārši nopulēts. Bet bija redzams ka ir krāsots. Tad tajā pašā nedēļā izšāva amortizatoru vienā pusē, neskatoties uz to, ka pāris dienas atpakaļ auto ideāli izgāja tehnisko apskati. Aizvedot uz servisu, izrādījās, ka visa apakša ir sarūsējusi, ka sliekšņi ir jāpārmetina, jo divi pirksti vienkārši iegāja tikko nokrāsotajā virsbūvē.
Domāju, ka ja ņemt automašīnu kas ir dārgāka par 500Ls no vidējas cenas, kas ir sastopama ss.lv var būt drošam, ka auto ir labā stāvoklī. Izrādās, ka nē. Auto remontam bija jāsamaksā vēl 200-300Ls.

D

6 626 11.11.2015

Bijam iebraukushi aplukot mashinas kbl.lv cilveki neperciet tur mashina, visam mashinam ir kads defekts vismaz vizuals, nezinu kas vel slepjas dzilak katra, cenas loti parspiletas! par to naudu pameklejot no privata pardeveja ss.lv jus varat nopirkt diivas tadas vai pat tris mashinas :)

N NOGGANO 13.11.2015

Šodien pat saskāros ar šo problēmu mašīna otrajā dienā sāka jukt nost uzrakstiju pieteikumu ka gribu atgriezt naudu vai samainīt pret citu divas nedeļas nekadu ziņu pēc tam zvans un uzbrauciens kapēc nereģistrēju uz sevis atbildēju ka mašīna nav braukšanas kartībā ir daudz defektu to arī biju teicis otrajā dienā pēc tās iegādes bet visadas atrunas ka nav vadīdatja uz vietas vai ari tas ir uz desmit dienām aizbraucis nekadas atbildes nesaņēmu tikai šodien pazvanija padraudēja ka es meloju un skaties ka kājas man neaplauž ko darīt nezinu iet uz policiju vai zvanīt uz BEZ TABU jo reāli samaksāju 400 eiro un cik lasu ir grūtibas atdot atdevu var tā teikt pēdejo naudu šodien mašīnu aizveda evakuators strādaju divos darbos un uz abiem tagad nezinu kā tikt jo bez mašīnas tas ir smagi iesakiet ko darīt jo ja jau pat draudus izsaka tas jau par traku auto bija Ford Mondeo 2001 gada tam bija sabojata gan bramžu sistema gan stūres "reika"salocīta tuvās gaismas lampa izdega un puse drošinātāju nebija izsisti aizmugurējie amotizātori nu šausmas kaut kāds palīdzat iesakat ko darīt ka atgriezt savu naudu atrakstat uz e pastu [slēpt]@gmail.com