KB līzings - Krāpšana

Mūs arī apkrāpa. Iesmērēja vecu auto, līgumā norādot neadekvātu cenu. Aizbildinoties, ka auto ir no Vācijas, melo, acīs skatīdamies. Vēl jo vairāk it kā auto ar jaunu tehnisko apskati, tam vajadzētu būt nevainojamam, patiesība citāda, viss nopirkts. Mašīna lūznis par kuru grib izkrāpt pieckārtīgu auto vērtību ar nenormālajiem %. LŪDZU atsaukties, kas ir bijuši kompānijas KB līzings apkrāpti. Tikai kopā, mēs varam cīnīties pret šiem meļiem, krāpniekiem, kas grib izģērbt cilvēkus. Rakstat.

V

A AlexCoupe 25.01.2018
Krāpšana

Be careful! Car rent (Auto noma) located on Lielirbes 17a is extremely bad place to rent a car! Owners are cheating on their clients!

Dainis 26.01.2018

Kaktu kantoris tas ir viennozīmīgi, atdzen auto no Vācijas, kādu laiku iznomā viņas, pēc tam, kad jau ir uz robežas iziet tehnisko apskati un pārdod cilvēkiem, kam normālās bankas kredītu nedos ar nežēlīgiem procentiem, pa lielam cenu viņi var noteikt kādu vēlās kā arī tie auto visi ir vismaz 20 un vairāk gadus veci, tas ir dabiski, ka viņi lūzīs, vienīgais par ko viņus vainot ir tas, ka viņi to dara apzināti, no ētiskās puses tas nav pareizi, bet pēc likuma, ja darījums ir noticis likumīgi, jūs viņiem neko neizdarīsiet, savā ziņā vien paši esat vainīgi, vajag izmantot to ķermeņa daļu, kuru tur jūsu kakls un šādu problēmu būtu mazāk.

Pacco_al 28.01.2018

Nu kur tu skatījies, kad to lūzni pirki, jeb saldie vārdi visas ausis bija aizlīmējši. Katrs nosaka kādu cenu grib un tās ir vieņa tiesības. Tavas tiesības ir vai nu pirkt, vai ne. Kā redzams izlēmi pirkt. Nu tas ko - muļķis pat baznīcā dabūn pērienu.