www.sudzibas.lv Kāzu dekoratore Sintija Sinka Maldināšana, vienošanās neizpildīšana, nezolīda attieksme.

Kāzu dekoratore Sintija Sinka - Maldināšana, vienošanās neizpildīšana, nezolīda attieksme.

Vēlos vērst to cilvēku uzmanību, kuri interesējas par pasākumu dekorēšanu, un šajā sakarā dalīties ar savu pieredzi. Par telpu dekorēšanu mūsu kazām bijām vienojušies ar dekoratori Sintiju Sinku. Pārrunu laikā vairākas reizes, pietiekoši uzstājīgi viņa centās noskaidrot budžetu, kādā mēs vēlētos saņemt viņas pakalpojumus, liekot saprast, ka izmaksas sastādīs vismaz eur 700. Lai arī budžets mums nebija noteicošais, tomēr vēlējamies noskaidrot, kas īsti šajā summā ietilpst. Viņa aizbildinājās ar to, ka viņai vajag vismaz trīs reizes aizbraukt un apskatīties vietu un ar augsto puķu cenu, bet nekādas saturīgas un konceptuālas atbildes nesniedza. Svarīgākais bija tas, ka tomēr mēs ar viņu vienojāmies par kāzu dekorācijām. Viņa uzņēmās sadarboties ar mums un solīja aizbraukt apskatīties un tālāk jau attiecīgi rīkoties. Apsolītajā laikā viņa uz vietu neaizbrauca, atlikdama vairākas reizes uz rītdienu un beigās vienkārši klusēdama pazuda, nevienu nebrīdinot, un līdz ar to mūs atstāja fakta priekšā un bijām spiesti steidzīgi nolīgt citu dekoratori. Esiet uzmanīgi sadarbojoties ar dekoratori Sintiju Sinku!

W

R Ritvars 04.11.2019

Vispār jau tas ir tikai normāli kad dekorātors vēlas zināt budžetu kurā jūs plānojat iekļauties. Ja viņa {dekorātore) būtu izdekorejusi jūsu kāzas par 3000€ jūs pateiktu ka nepiekrītat cenai. Jo iespējams tas jums būtu par dārgu. Tāpēc vēršoties pie dekorātors, dizainera utt es domāju ka tikai normāli kad jūs nosaucat budžetu un tad dekorātors aplūkojot telpas sniedz savu skatījumu, ko tajā naudas summā var izdarīt konkrētajās telpās. Tur dekoratoram ir taisnība. Bet nu tas kad neierodas ja ir norunāts tas parāda attieksmi. Tas ir pamats sūdzībai.