www.sudzibas.lv Kavet paviršība un bezatbildība

Kavet - paviršība un bezatbildība

Esmu šokā par veterinārās klīnikas KAVET darbu. Nevienam neiesaku apmeklēt šo iestādījumu. Jau 2009.gadā aizrakstīju savu sūdzību, bet pēc dažām dienām tā nez kāpēc vairs nebija atrodama.
2006. gadā aizvedām savu kaķeni uz kastrēšanu. Samaksājām diezgan lielu naudu un, protams, bijām pārliecināti, ka veterinārārste savu darbu ir godprātīgi izpildījusi. 2009.gadā mūsu mīļā Ella (kaķenītes vārds) saslima un mēs viņu aizvedām uz ultrasonogrāfiju Candera ielā, kur atklājās, ka viņai kastrēšanas laikā nav izņemta dzemde un tagad tā bija iekaisusi, kā rezultātā dažus mēnešus vēlāk Ella nomira 5 gadu vecumā.
Man tiešām bija šoks par KAVET neizdarību. Es uzskatu to par augstākā mēra cūcību. Naudu iekasēt viņi māk, bet savu darbu godprātīgi izpildīt - tur prāts par īsu. Vai tad vet.ārste tiešām nesajēdza, ka kastrēšanas laikā jāizņem arī dzemde? Vai tā bija apzināta neizdarība, slinkums?
Šajā klīnikā pat galda noslaucīšana tiek uzskatīta par sanitāro pakalpojumu, par kuru bija jāsamaksā lats. Kur vēl tālāk? Viņiem interesē tikai nauda un viņi neuzņemas nekādu atbildību par savu darbu.
Ļoti pārdzīvoju Ellas nāvi, tāpēc nevienam neiesaku šo klīniku.Pasargājiet savus dzīvnieciņus no drošas nāves!!!

I

D Dzintars 17.09.2010

Ko ta tu tagad esi pamodusies, tu vel pec pieci gadi sudzibu vareji uzrakstit, laikam konkurenti!

G g5c 17.09.2010

A kā viņa pirms 5 gadiem zināja, ka atstāta dzemde? :D Dzintar, kas tas par jautājumu? :D

E Evi 04.01.2011

Sterilizācijas operācijas mēdz būt dažādas. Ir iespējams, ka dzemdi arī neņem ārā. Protams, tas nav tas labakais veids, jo paliek iespeja, ka kādreiz šīs orgāns iekaisīs vai tajā būs audzējs, taču neuzskatu, ka varētu to saukt par neizdarību, operācija tik veikta. Vienīgi daktere varēja pirms operācijas jautāt, kādu operāciju saimnieks savam kaķim grib - ar vai bez dzemdes izņemšanas.

I Inna 11.01.2011

Esmu ļoti pateicīga visam KAVET kolektīvam un katram ārstam atsevišķi, pateicoties viņu profesionalitātei un rūpēm, mans suņuks, tagad ir sveiks un vesels.Šo ārstu profisionalitāte ir nenoliedzama:
Vet.ārsts Līga Ciemiņa ;
Vet.ārsts Natālija Osipova ;
Vet.ārsts Līga Ciemiņa
Vet.ārsts Inga Birrne
Vet.ārsts Oskars Grins
Kā arī pats KAVET direktors Aleksandrs Akopjans sniedza savu nenovērtējamo palīdzību.
Lai visiem šiem profesionāliem pietiek zināšanas un izturības tālākajā praksē...

E Esesesseseseseses 11.01.2011

Opaaaaa...! Medmāsa Inna strādā SIA KAVET un tagd laiž slavu savējiem! :D :D :D A nu ka Inna, pežuveste, airē nahuj! :D :D :D

M MIKA 23.01.2011

Manu kaķīti izārstēja, protams, līdzekļi krietni tika ieguldīti, likās, ka nomirs mazais, bet viss beigās beidzās labi, ārstiem paldies! :) Īpaši jau Dr.Ciemiņai :)

B Bens 14.02.2011

Naudu ievākt par katru īkumu ir gatavi, savukārt konsultēt un sniegt ekspertiem cienīgu atbildi nespēj. Tikai pēc draudiem attieksme mainījās

I Ieva 20.05.2011

Kavet es tāpat kā autore neiesaku nevienam. Šī klīnika manu suni gandrīz noveda līdz kapam, 2 nedēļas mocīja ar zālu kvantumiem, sistēmām un ļoti treknu speciālo barību, uz manu izteikumu, ka sunim paliek tikai sliktāk un ārstēšanu vajadzētu mainīt, man tika atbildēts, ka tad lai ārstēju vai nu pati, vai arī griežam sunim vēderu vaļā un skatāmies, kas tur notiek, ja reiz vēlos savādāk. Kardināli pretēja ārstēšana citā klīnikā suni, šķiet, izcēla jau no aizsaules.

B BESTia 31.08.2013

В KAVET работают уроды, которым насрать на здоровье ваших животных! Им лишь бы деньги вытянуть! Ассистентка набрала мне препаратов в уколы - и уже 2 лата! Мне не было жалко денег на лечение своего любимца, но факт таков, что его не вылечили, а только доканали и продлили мучения! Жаль что я узнала отзывы об этой клинике только после всего этого кошмара! Теперь моего малыша нету со мною, а они мне сказали "это просто зайчик"! Халатность, безответственность, отсутствие жалости и жадность! Никогда не ведите туда своё животное!

V vija59 01.09.2013

Man "patika teikums"- ka 1 Ls jāmaksā par apskates galda nolaucīšanu !!!
Vajadzētu ieviest maksu par durvju atvēršanu un acu pacelšanu uz slimo...