www.sudzibas.lv Kavet Krāpšana

AtrisinātaKavet - Krāpšana

Decembra sākumā vedu kaķi uz tuvāko vetklīniku - kavet sakarā ar kaķa urinācijas problēmām. Daktere pārbaudīja runci, izrakstīja zāles un nozīmēja urīna analīzi. Pie kases samaksānu par zālēm un pārbaudēm, saņēmu trauciņu analīzei un nākamajā dienā vedu šo analīzi nodot. Ievēroju, ka nozīmējuma lapā analīzes tiks sūtītas uz centrālo laboratoriju, pārbaudīs vienīgi urīnanalīzi ar stripu, kas, vēlāk pārbaudot centrālās laboratorijas cenrādi, maksā 1.14 eur, man palūdza uz vietas samaksāt 10 eur, ko arī izdarīju. Palūdzu, lai man atsūta rezultātus uz epastu (mans tel. Nr un epasts tika pierakstīts) . Dabuju čeku, kuru, diemžēl, pazaudēju (bet maksāju ar karti, darījums ir saglabāts) . Tad sāku gaidīt analīžu rezultātus, kurus joprojām neesmu saņēmusi. 4x zvaniju apvaicāties uz kavet norādīto tel. Nr un man katru reizi palūdza atsūtīt sms ar saviem kontaktiem, apsolot, ka vēlāk nosūtīs analīzes. Sava laika trūkuma dēļ, aizūtīju uz vetaptieku vīru, lai noskaidro, kas tad tur ar 10 eur vērtajām analīzēm notiek. Izrādās, ka analīzes esot pazaudētas un neesot nekur nosūtītas, pēc mēneša, kad kaķim simptomi jau zuduši, analīzes jāņem vēlreiz (šoreiz pat trauciņu jaunām analīzēm neiedeva) . Beigās tā arī analīžu rezultātus neieguvu, naudu neviens arī neatgrieza. Esiet uzmanīgi ar šo vetklīniku.
Brīvības Gatve 347

Sūdzība veiksmīgi atrisināta Zanexxxx 03.01.2019

Urīna analīzes tika atrastas, paskatoties rūpīgāk arhīvā.

Z