katvaru pagsta priekssedetaju - atsakas tirit celu

mana sudziba ir tada kad katvaru pagasta priekssedetajs atsakas tirit celu no majas lidz lielo celu.berniem turpat kilometrs jaiet ara uz lielo celu uz busu kas ved uz skolu un bernu darzu.atruna ir viena tas ir privatipasums,bet ka var but privatipasums ja mes nomajam zemes no pasvaldibas.ta zeme mums nepieder.kur mums versties pec palidzibas.un pat bernus pie arsta nevar bernus aizvest jo netiekam ara.no limbazu domes ari nav nekadas atbilde.tas jau nav normali.kur ir pretimnaksana daudzbernu gimenem.mans e-pasts ir [slēpt]@inbox.lv

C critical thinker 01.03.2018

aija magone baiba zolotņjuka?
jūs šobrīd nomājat - tātad jūsu valdījums, pašiem jātiek galā. īpašums nav īstais vārds, protams.

A Azik99 02.03.2018

Ja nomas līgumā nav atrunāts, ka Iznomātājs nodarbojas ar iznomātās teritorijas labiekārtošanu, tad nāksies vien pašiem uzkopt - tīrīt. Piemērs - ja nomājat biroja telpu, iznomātājam nav jātīra Jūsu birojs (ja vien tas nav atrunāts un parasti par papildus maksu).