Katoļticība - Katoļi

Kad katoļi Sv.Vakarēdienā īstenos Jēzus Vārdus - DZERIET VISI NO TĀ! -, atcels celibātu, grēksūdze notiks garīdzniekam un penitentam vienādā stāvoklī, nevis ubaga pozā uz ceļiem un saskaņā ar Jēk.5:16 - abi izsūdzēs viens otram grēkus un kad dievkalpojumā netiks aurotas litānijas cilvēkiem - man pret katoļiem nebūs iebildumu!

L luterāne 08.05.2010

Draugiem.lv ir 30% viltus profilu. Esošā likumdošana to neaizliedz darīt.
Suņi rej, karavāna iet tālāk.

H harijs 09.05.2010

Man kā neticīgajam interesanti, - ko jēzus saka par pedofīliem mācītājiem.

L Luterānis 09.05.2010

Līga Staņa, kā nav kauns un bijāšana ja ne cilvēku, tad vismaz Dieva priekšā. Jā es tev vienreiz dibenā viegli iekniebu, jā es tevi apskāvu, bet darīju to jo iepriekš mēs nodevāmies Dieva dāvātiem priekiem, kad es tavas valgās krūtis, kā divus stirnu dvīņus paglaudīju.Tad man vēl daikts izleca no biksēm un tu to kā apustulis Pāvuls mācekli sāki aplaimot, līdz Dievišķi šķidrās svētlaimes virdumam tavas Dievišķās mutes dzīlēs. Tu teici, ka mēs būsim brīvi no celibāta jūga, jo ne Kristus to sludinājis. Tu teici, ka nākošreiz tavs klēpis piederēs man, pēc nešķīstā sarkanuma iznīkšanas. Bet re kā iznāca.

A aldis 12.05.2010

Katoļiem bija krusta kari, inkvizicija, tagad bērnu izvarošana un luterāņu nolādēšana!

M M.Vanka 14.05.2010

Līga Staņa ne par mata tiesi labāka. Vairākas reizes ir manīta Sāpju Dievmātes baznīcā kopā ar Viļemsonu.
Pēc tam aprunā aiz muguras Viļemsonu

A aldis 25.05.2010

Vai tās sāpju dievmātes baznīcas priesteri arī izvaro bērnus? Dupsīši mazi, sāp!

L luterāne 26.05.2010

Diemžēl pazīstu cilvēku, kurš savas nelietības un tuvākā pazemošanas attaisnojuma dēļ aizskrēja pie katoļiem, lai izmantotu gandarīšanas sakramentu. Kas notiek grēksūdzē? Katoļtētiņ kukū, es nosaucu savu tuvāko par izdzimteni! Tētiņš prasa - vai tu nožēlo? Nožēloju! Vai apsolies laboties? Apsolos! Tētiņš dod grēku piedošanu, uzliek noskaitīt kādu lūgšanu, ziedot naudu, kaut vai izmazgāt baznīcu! Nelietis jūtas super, jo atvainoties cietušajam tētiņš neliek! Nolamā atkal par izdzimteni, izsūdz gŗēkus, noskaita lūgšanu un lamā atkal - nākošā grēksūdzē piedos atkal! Tas ir patiess notikums, "ticīgā" katoliete jau nolamāja vienu cilvēku par izdzimteni 8 reizes. Kāpēc ne? Tētiņš tak piedos! Iesaku izlasīt par šī "sakramenta" smieklīgumu Joza Ragauska grāmatā "Ejiet, mise beigusies!" Tāpat kā tagad tētiņš neliek atvainoties, arī krusta karotājam grēksūdzē tētiņš neteica Jēzus vārdus - bāz zobenu makstī, jo kas zobenu paceļ, no zobena krīt! Absurds..

E Evalds 26.05.2010

Kad tiesās luterāņos iesūtīto katoļu priesteri Agri Pāvilu Lēvaldu, viņš nosauks visu lv katoļu priesteru un, iespējams, bīskapu vārdus, kuri izvaro bērnus!

L luterānis 29.05.2010

Kādam nolūkam tad Dievs radīja alu? Kad vēl existēja avīze "Ja", tajā bija intervija ar arhibīskapu Vanagu. Uz jautājumu- kā ar alkoholu? - arhibīskaps atbildēja, ka paretam pa glāzei vīna un Piebalgas alus. Pēc tās intervijas draugs dzēra tikai Piebalgas alu. Tiešām, garšīgs, ja jau dzer PATS!

Luteriskajā Baznīcā gleznas un krucifikss ir tikai priekšmets, rotājums, atgādinājums. Katoļiem tie ir pielūgsmes objekts. Sieviete, kurai jautāju, kāpēc skūpsta krucifiksu pie ieejas, atbild - es skūpstu Jēzus svētās kājas! Es atbildu - tu tikko ticības apliecībā apliecināji, ka Jēzus sēž pie Tēva labās rokas, tātad Viņa svētās kājas ir TUR, bet skūpstīts tiek koka tēls, veidols, elks! Bez komentāriem.

Marijas litānijā ir 52 atbildes - lūdz par mums! Mikolaitis-Putins grāmatā ALTĀRU ĒNĀ raksta, ka vecs priesteris grēksūdzē prasa jaunam - jus taču litāniju skaitat automātiski, rejat kā suņi - Marija tāda, Marija šitāda? Jaunais priesteris to apstiprina, vecais saka - par gandarījumu noskaiti litāniju lēni, pārdomādams katru invokāciju! Rožukronī tas pats - trīs Kunga lūgšanas un desmit Esi sveicināta pēc katras daļas! Kāpēc šie atkārtojumi tik daudz? Šie atkārtojumi apdullina, ieved hipnotiskā stāvoklī, tā apdulliinātam cilvēkam var viegli iestāstit visu ko!

K Katolis 29.05.2010

Katrā ticībā ir savi plusi un mīnusi, kā arī lietas, kuras mēs nevaram īsti saprast līdz galam. Dēļ tā daudzi neieit uz baznīcu un pat maina reliģiju, bet no tā viņi nekļūst laimīgāki. Ja cilvēks nav pazemīgs, tad viņam Katoļu baznīcā nav ko darīt.

E elita 30.05.2010

Nedrīkst aizmirst, ka cilvēku ieceltais "svētais" Augustīns jaunībā dzēra un trakoja, pēc tam savā "Confessiones" vaimanāja - vēlu, Dievs, Tevi iemīlēju, vēlu! Un kāda ir apustuļa Pāvila biogrāfija?! Svēts ir vienīgi Dievs.

Kas attiecas uz Mariju, es Apustuļu darbos neatrodu ne Marijas, ne kāda cita cilvēka godināšanu, par litāniju aurošanu CILVĒKIEM, Bibelē neviens neieminas. Lūk.24:53 evaņģēlijs noslēdzas ar vārdiem: " un bija allaž Templī, teica un slavēja Dievu" .Bet kas teikts lūgšanā Bibelē neminētajam, cilvēku ieceltajam par "svēto" Benediktam?! "Ak, Benedikt, tu Dieva tīrais žēlastību trauks! Es pazemīgi krītu tavā priekšā ceļos.." Dieva priekšā es krītu ceļos, bet ne cilvēka! Absurds..

L luterāne 30.05.2010

Marija ir CILVĒKS, sieviete ar miesu, asinīm un dzimumorgāniem, tāda pati kā Inta, Daina un citas sievietes, katra ar savu Dieva uzticēto uzdevumu! Marijai pat Jēzus aizrādīja Jņ.2:4 uzrunājot ne "māte", bet "sieva" (gr.giné - sieva, ne meter - māte!). Apustuļi teica un slavēja Dievu. Lūk.24:53 Bībelē ir aicināts pielūgt, slavēt un godināt vienīgi Dievu. Vismaz neviena apustuļa vēstulē neatrodu, ka būtu jāgodina cilvēki. Pāvils sevi ļoti noniecina, bet cilvēki uzrakstīja litāniju Pāvilam! Ko Pāvils pats par to teiktu?! Ko pati Marija teiktu par to, ka tiek apsaukāta par"zelta namu" utml?

Ja mani kāds apsaukātu par Dāvida torni, ziloņkaula torni, derības šķirstu un zelta namu..es apvainotos! Tiešām nezinu - dusmoties vai smieties! Labāk pasmiešos - ak, es zelta namiņš, ziloņkaula tornītis, aizlūgšu, jau aizlūgšu! Man pietiek ar Dieva piesaukšanu, kā pavēl Bībele Joela 3:5 un Rom.10:13 . Un tam ir rezultāts - man nav ne veselības, ne materiālo, ne garīgo problēmu, varu veltīt visus savus spēkus savu tuvo cilvēku problemu risināšanā. Maijā katru dienu katoļi dzied šo litāniju, melodija ir brīnišķīga, bet vārdi..man nav pieņemami. Varbūt kāds pateiks melodijas autoru?

L Lolita 20.12.2010

aks hausmas primitivie cilveki dievs neeksiste muljki ;D jus ka klauni esat visiem parejiem par jums smejas

V veltiņa 23.01.2011

kas te ntoiek?

A aldis 28.01.2011

Psihiski slima sieviete lamā baznīcu, priesterus un mācītājus, tas te notiek! :D

T Tereze 29.01.2011

Lepnība un paša galvenā - Mīlestības trūkums visos komentāros! Ja cilvēks nav ticīgs, tad viņa sirdī mājo naids, lepnība, egoisms un viss kas no tā izriet.
Konfesijai nav nozīmes, ja ir mīlestība pret tuvāko. Ja tās nav, tad cilvēks ir neticīgais un nevajadzētu nemaz diskutēt par to, ko nezina un kurināt naidu kristiešu vidū.

A aldis 30.01.2011

Mīlēsim tos priesterus, kuri izvaro bērnus un, atšķirībā no parastiem mirstīgiem, kuri dara to pašu, nesēž cietumā.

Z Zinaida 30.01.2011

A u musulmanov vsjo eto estestvenno!Allah akbar!

B Bella 12.02.2011

Kur ir tie priesteru izvarotie bērni? katoļticībā ir celibāts, kas ir lielākā Dieva dāvana visiem katoļu priesteriem?

A aldis 15.02.2011

Vai tad pāvests melo, atvainodamies par bērnu izvarošanu, ko neviens priesteris nav izdarijis?! Tad pāvests ir vecs prātu izkūkojis melis!