J Juris Bickovskis 18.01.2014

Var jau bérniskígi ticét, ka cilvéks ir mainíjies, bet ja ir reiz nokluvis pat aiz restém un ir bijis redzams TV raidijumá "KriminalInform" sakará ar savu krápniecisko darbíbu, tad cilvéki, esiet modri, un ja jums rúp júsu nervi un ípasums, tad iesaku pirms ielaisties jelkádá biznesá ar cilvékiem, sákumá vinus párbaudít caur policiju un google .
Paldies! :D :D :D

T true store 22.07.2014

Kaspars Līdaks ir zaglis, kurš mana parādā pāris tūkstošus, par auto ko atdzina no Vācijas. Turieties pa gabalu afērists kas piečakarēs uz līdzenas vietas. Liels prieks ka pabijis ir cietumā, tur tādiem ir vieta. Gan jau ne pēdējā reize.
Uzmanieties un nepinoeties ar viņu.100% piečakarēs!

M muļķis 09.08.2014

TRUE STORE !
Šmurguli, Tu vēlies, lai nopublicē Tavus ''labos darbus'' šājā pašā lapelē??!!!
Atrodi darbu un nebūs laika meklēt vainīgos savās likstās, mērkaķis gatavais..

S Sergejs Feklistovs 18.10.2014

аферист должен сидеть в тюрьме.и это скоро случится

M muļķis 10.11.2014

I kto takoi Sergejs Feklistovs????
Idiot, kotorij rabotaet jazikom a rabotatj sposobnostei neimeet, kretin, kotorij svoi chudesa peredelatj dazhe nehochet, toljko mnogo obeshaet a nehuja nedelaet.
Uzhe pjatj let sidit po chornomu v Alesunde bez dokumentov i po 40kron ekspluatiruet svoih gorozhan iz Rezekne, kotorih zastavljaet zhitj v kempere 4m2 i v principe ...on v Norvegii zanimaets melkimi mahinaciami, ugrozami rabotaja u norvezhcov, kotorih teroriziruet, jakobi poidot v institucii, eslji oni emu nezaplotit stoljko skoljko on iz nih vimogaet.
Letom obratilsa k mne, kogda zhopa garela, kemping ne mog oplatjitj i est chego ne bila, sotvaril chudesa i tihonjka uskaljznul..a denjeg to hochetsa..
Sergej, a kak na shot svoi feilinji peredelatj..??
Davai fotto mozhet opubljikovatj, eslji uzhe nachil vsu etu zateju!
KOROCHE KONCHENNIJ KRETIN ti .

S Sergejs Feklistovs 23.06.2015

nu chto, skotina? doviebivalsja?reshenie norvezskogo suda u menja uze na rukah.pizdec tvoej kontorke.kakoj ti krutoj - nevestam svoim v norvegii rasskazivaj.za vieboni esche pridetsja otvetitj.AFERIST