www.sudzibas.lv Kaspars Krauja un Edita Smurova Krāpnieki ar nekustamo īpašumu

Kaspars Krauja un Edita Smurova - Krāpnieki ar nekustamo īpašumu

Lūdzu uzmanieties no šī pārīša, kas par it kā ļoti labu cenu pārdod privātmāju Asaru ielā 4, Dzidriņās, Stopiņu novadā!Pēc pāris nedēļām, ko būsiet pavadījuši, mēģinot pārliecināt viņus par to, ka naudu būsiet gatavi maksāt tikai pēc līguma noslēgšanas un citām tamlīdzīgām, it kā pašsaprotamām, lietām, būsiet atklausījušīes argumentus, par to, cik viņi ir godīgi un ka viņīem taču var uzticēties un nekādus līgumus nevajag, un kurš tad vispār mūsdienās slēdz līgumus,- vai nu piekritīsiet vņiem samaksāt drošības naudu, kas variē no pāris desmietiem tūkstošu līdz dažiem tūkstošīem EUR (atkarībā no tā, cik lētticīgs būsiet) un visticamāk atvadīsieties no tās uz visiem laikiem, māju ta arī neredzot,- vai arī, kad sapratīs, ka no jums neko nedabūs, tiksiet pieklājīgi nosaukts pa muļķi, ka atsakaties no tik "izdevīga" piedāvājuma, jo redz neesiet gatavi uzņemties tik "niecīgu" risku, bet viņiem redz esot milzīgi riski, jo taču jāatprasās no darba Lielbritānijā un jābrauc uz Latviju noslēgt darījumu oficiāli.Esiet uzmanīgi un netērējiet velti savu laiku un nervus!

Ontūns 04.02.2015

kas variē no pāris desmietiem tūkstošu līdz dažiem tūkstošīem EUR
Kādam te klibo matemātika :)