www.sudzibas.lv Kaspars Krāpšana/remonts

Kaspars - Krāpšana/remonts

Meklēju cilvēkus, kuri ir cietuši no Kaspara , kurš sevi dēvē par meistaru, krāpšanas! Vīrietis uzņēmās uztaisīt remontu, sastādīja tāmi. Pusi naudas lūdza samaksāt uzreiz (materiāliem un mazliet par darbu), otru pusi tad darbu nododot. Darba rezultāts ir vienkārši graujošs. Pats apgalvo, ka tas taču nav eiro remonts. Telpa izskatās vēl sliktākā stāvoklī kā pirms remonta. Draud un prasa pārskaitīt naudu uz kontu vai arī brauks un noņems savu darbu. Sagādātie materiāli ir sabojāti. Apkrāpšana apmēram 500 eur apmērā. Reģistrēšu sūdzību arī Valsts Policijā. Uzmanieties no šīs personas!

RAMONA👀 19.03.2019

Briesmīgs darbs. Nav brīnums, ka vēlies naudu atpakaļ...tik...policija gan te nepalīdzēs.

A apkrāptā 19.03.2019

Ha, un viņš vēl man raksta, ka mēs esam cilvēki bez sirdsapziņas un neesam samaksājuši pilnu prasīto summu. PAr policiju taisnība, lai gan Valsts Policija atrakstīja, lai iesniedzu iesniegumu.

RAMONA👀 20.03.2019

Rakstīt, protams, var bet te nav norma, par ko būtu patedzēta kriminâl vai administratīvā atbildība. Civilstrīds tiesā. Draudi...nu nav tie reāli ar apdraudējumu dzīvībai.

A Anastasija Zeiļa 20.05.2019

Ka es varu sazinaties ar jus ? Es ari iešu rakstīt iesniegumu .

A apkrāptā 20.05.2019

atsūtiet man uz epastu savu telefona numuru

Nosutiju

Nosutiju,atnaca?

J Jolanta 29.05.2019

f

J Jolanta 29.05.2019

Kā ar Jums sazināties, arī man ir pieredze ar šo cilvēku

H Hm 17.12.2019

Sveiki! Ja ir iespēja, lūdzu, sazinieties ar mani

A Alojusies 06.06.2019

Jā, arī man bija darīšana ar šo "meistaru" Kasparu Bogadanu un viņa brāli "meistaru" Ingusu Bogdanu. Tieši tāda pati situācija. Prasīja iemaksāt pusi naudas, bet darbs ir vienkārši briesmīgs, nekvalitatīvs. Mēneša vietā viss ievilkās uz pāris mēnešiem, bet rezultāts vienkārši graujošs. Viss bija jāpārtaisa, jāpielabo... cerams, ka flīzes vismaz kādu laiku turēsies pie sienām. Turieties tālāk no šiem puišiem - 'meistariem" brāļiem Bogdaniem.

H Hm 17.12.2019

Ja ir iespēja, lūdzu, sazinieties ar mani.

X Xxxxxx 07.06.2019

Ko jūs nesat ,čaļi arī man taisīja
Ļoti pozitīvi atsaucos uz viņu darbu ,puiši strāda un ar godīgu attieksmi pret darbu

C Cxx 23.10.2019

No Kasapra ieteiktu izvairīties ne tikai tiem kas grib remontu veikt, bet arī sievietēm. Tas meistars man ir parādā prāvu naudas summu, par kuras atmaksu neliekas ne zinis. Vienīgā joma, kurā viņš ir profesionāls, ir melošana un mahinācijas.