Karls Melbergs - Krāpšana

Karls Melbergs (īstajā vārdā Uģis Bērziņš) , kas tika krimināli sodīts par vardarbību un nenāk no Zviedrijas, kā tas parādās pašlaik viņa facebook kontā, bet gan no balvu rajona un ir zināms par vardarbību, it sevišķi pret sievietēm un sabiedrībā neaizsargātiem cilvēkiem. Cilvēks ar psihopātiskām iezīmēm, kas nomainīja vārdu, lai netiktu asociēts ar savu vardarbīgo, amorālo pagātni. Tagad atgriezies Latvijā, strādā par zobārstu ķirurgu un publicē dažādus pret valdību un pret pandmēju vērstus saukļus un pārpublicē degradējošus un vardarbīgi homofobiskus tematus. Izvērtējiet labi, vai vēlaties, lai šāds cilvēks jums labo zobus. Un jautājums, kā tāds cilvēks var strādāt valsts iestādē.

V Vasina 29.05.2021

Karls!
Ir viens no labākajiem zobarstiem.
Un šis cilvēks kurš ielicis sūdzību,laikam garlaicīgi dzīvo.
Un man personīgi ir absolūti vienalga,cilvēka pagātne.
Visi mēs kludamies.
Es iesaku zobārstu Karlu, super ārsts.
Un tas ko viņš dara pēc darba
Ir viņa privātā dzīve.
Jauku visiem dienu

A Andius Poiss 05.06.2021

Persona kas šādi nepamatoti apvaino iekšlietu ministrijas ārstu tiks atrasta un bargi sodīta

R Raitis Putans 05.06.2021

Es ietu tikai pie Karla zobus taisīt, tas ir Dakteris ar lielo burtu; sūdzības autors, visdrīzāk, ir pastāvošā režīma pakalpiņš, un pats strādā valsts, vai Sorosa finansētā privātajā iestādē

Ģirts81 07.06.2021

Pazīstu šo ''cilvēku'' personiski, informācija ir patiesa, varu pat piebilst, no personiskās pieredzes varu teikt, ka šis cilvēks ir psihopāts, tiem, kas viņu nepazīst , viņš var likties patīkams, nosvērts , kluss cilvēks , kas starp citu ir ļoti tipiski psihopātiem, bet tā ir tikai ārēja vitrāža. Šis ''cilvēks'' ir vardarbīgs visos iespējamos veidos - psiholoģiski, emocionāli un fiziski ar epizodēm, kur no fiziskās vardarbības cieš līdzcilvēki, un , jā, kuram bija tiesa par vardarbību, iespējams, tāpēc arī nomainīja savu vārdu. Muļķiem šķitīs, ka rakstu blēņas, bet tiem, kas viņu pazīst personiski, ir lielsiki zināma Uģa Bērziņa destruktīvā personība ar 2 galvenākajām prioritātēm - apmuļķot un sāpināt. Es pie tāda cilvēka nekad mūžā neietu labot zobus, kurš ir melis un manipulators.

V Vasina 08.06.2021

Neviens mēs neesam ideāls.
Visi mēs esam kļūdijušies.
Es viņu pazīstu kā zobārstu.
Kā zobārsts viņš ir super.
Savu darbu viņš dara ļoti labi.
Ar ko viņš nodarbojas ārpus darbs,ir viņa privātā dzīve.
Jūs kad ejat pie ārsta vienmēr interesejaties pa daktera privāto dzīvi?
Mani kaut ka neuztrauc ,ar ko kurais nodarbojās pēc darba.
Un vēl vairāk viņa pagātne.
Mierīgu jums vakaru😊

K Karls Melbergs 22.07.2021

Cik jauki būt populārām :)

Ģirts81 07.06.2021

Pazīstu šo '' cilvēku'' personiski, varu teikt, ka informācija ir patiesa, varu pat piebilst, no personiskās pieredzes varu teikt, ka šis cilvēks ir psihopāts, tiem, kas viņu nepazīst , viņš var likties patīkams, nosvērts , kluss cilvēks , kas starp citu ir ļoti tipiski psihopātiem, bet tā ir tikai ārēja vitrāža. Šis ''cilvēks'' ir vardarbīgs visos iespējamos veidos - psiholoģiski, emocionāli un fiziski ar epizodēm, kur no fiziskās vardarbības cieš līdzcilvēki, un , jā, kuram bija tiesa par vardarbību, iespējams, tāpēc arī nomainīja savu vārdu. Muļķiem šķitīs, ka rakstu blēņas, bet tiem, kas viņu pazīst personiski, ir lielsiki zināma Uģa Bērziņa destruktīvā personība ar 2 galvenākajām prioritātēm - apmuļķot un sāpināt. Es pie tāda cilvēka nekad mūžā neietu labot zobus, kurš ir melis un manipulators.

K Karls Melbergs 22.07.2021

Piedod ka nevarēju atbildēt uz Tavu homoseksuālo mīlestību un Tev bija jāpiedzīvo vilšanās.

A Andius Poiss 22.07.2021

Būt gejam ir labi un atbalstāmi, tāpēc Tu visu dari pareizi. Visa sabiedrība Tevi atbalsta cīņā pret šo homofobisko monstru

K Karrls Melubergs 14.06.2021

Nākat, mīļie bērni, pie manis zobus labot!

👉https://www.facebook.com/100069083845651/videos/111862591126535/?notif_id=1623671428707681¬if_t=video_processed&ref=notif

K Karls Melbergs 22.07.2021

Bērni tiešām labāk lai nenāk, jo ar tiem strādāt nav nekādas perspektīvas :)

K Karls Melbergs 22.07.2021

Kur īsti ir tā krāpšana?

A Andius Poiss 22.07.2021

Strādāju kopā ar Karlu vairākus gadus, viņš pret homoseksuāliem pacientiem izturas vēl labāk nekā pret heteroseksuāliem. Visi tie homofobiskie apvainojumi ir pilnīgi nepamatoti.