www.sudzibas.lv Karlo Motors Servisa pieņēmējs

Škoda - Servisa pieņēmējs

Servisa pieņēmējs Edmunds Krasņikovs ir pilnigi nekompetens darbinieks karlo motors škodas centrā.
Un agresīvi runā ar klientiem, liekas ka to ir ļoti daudz, beigsies garantija nebraukšu.

J

J Jeļena 23.03.2009

Principiāli nelietojam Karlo Motors servisa pakalpojumus. Bezkaunīgie darbinieki, un vienmēr, kā secinājums riebīgs garastāvoklis uz visu dienu! Pēc pirmās apkopes tagad vienmēr braucam uz Tukumu. Sanāk lētāk un attieksme pret klientiem ir daudz labāka!

N Natālija 30.03.2009

Es gan varu pateikt visu to labāko par šo servissu!!!
Tagad nomainīju auto, bet pirms tam 'braukāju ar Škodu, remontēju auto tikai Karlo Motors šervisā!!!
Servisa darbinieki VIENMĒR bija ļoti kompetenti un laipni...Mašīnas remonts man nebija galvassāpes, kā arī atbraucot uz veikalu pēc slotņām, man ļoti jauks servisa darbieniek uzreiz nomainīja tās slotiņas, kaut gan es viņam to nelūdzu!!!
Varbūt citiem vienkārši nepaveicās-:)) Citreiz varbūt vienkārši pasmaidiet, jo viņi arī ir tikai cilvēki..

Piekriitu! Viens no sliktaakajiem servisiem! 5 reizes braucu remonteet grabonju piekaree, un visas 5 reizes gudri *irš ka viss esot nomainiits pa garantiju, kaut gan nekaadas izmainjas nebij! (Tolaik nobraukums bij 90 000). Un koliidz pienaaca garantijas beigas shie laipni piedaavaa visu salabot, un tas maksaashot ap 500 Ls!!! Gudrinieki gaidiija kad man beigsies garantija!!! Tagad braucu uz Gross Ulmanja gatvee - viss ok + laipna apkalposana un aatri!!!

E Edvīns 07.07.2009

Viens no sliktākajiem servisiem, ko man nācies apmeklēt. Apkalpošanas kultūra, reti riebīga un remonta kvalitāte, maigi isakoties slikta. Nezinu kāpēc ir problēmas ar rezerves daļu atgriešanu, par kuŗām esmu samaksājis.Esmu prasījis servsa direktoram, viņš atbild, ka neesot problēmas, bet rezultātā saņemt nevaru.Vienķārši nezinu un nesaprotu kam šajā ietādē to varētu prasīt un saņemt atbildi .Ceru, ka kādreiz to nekaunību pret klientu varētu izbeigt!

J Janka 05.10.2011

Kāda garantija, tāda šiem auto nav. Ja kaukas par garantiju jātaisa, aizmirsti, ka tevi kāds apkalpos...

J Joske 05.10.2011

Škodas autiņi ir labi. Karlo motors serviss - pilnīgs S*CK!

B BIGs 05.10.2011

Škoda nav tā labākā mašīna. Labāk Mazda vai Toyota.