www.sudzibas.lv Karlo Motors Serviss. Garantijas remonts.

Karlo Motors - Škoda - Serviss. Garantijas remonts.

Gribu aicināt turpmākos ŠKODA jauno auto īpašniekus divreiz padomāt, vai iegādāties šīs markas automašīnas. Mūsu uzņēmuma automašīnai vēl ir garantija. Sākās problēmas ar dzinēja vadības bloku. No rīta ziemā dzinējs darbojās avārijas režīmā. Uz šodienu ir bijuši jau TRĪS servisa apmeklējumi Biķernieku ielā 120, defekts vēl nav noteikts ceturtajā reizē veikšot kārtējos mērījumus. Tātad ceturtajā reizē, arī nav zināms, vai problēmu novērsīs. Pēc darbinieku teiktā rūpnīca neparedz Jums maiņas mašīnu ja Jums radīsies šādas problēmas. Ir izbojātas jau trīs darba dienas, iztērēta nauda takšiem, jo maiņas mašīnu nedod, un vaina vēl jo projām nav noteikta. Ņemiet vērā ka šinī uzņēmumā Jūs neuzskatīs par gaidītu klientu, Jūs tur cienīs tikai kad pārdos mašīnu. Pirms auto iegādes padomājiet vai ŠKODA ir tas ko Jūs gribat.

E

D Darbadrosibaspadome Speciālista atbilde 26.01.2016

Brīnums, kā Jūsu uzņēmuma nav pietiekami zinoša jurista lai sastādītu pretenziju... it sevišķi ja pirkāt auto salonā un ir garantija! Ja defekts nav novēršams, prece ir vai nu maināma vai atpakaļ tiek atmaksātie līdzekļi... rakstiet [slēpt]@inbox.lv)

K kreditorsPG 28.01.2016

Karlo motors serviss ir sūdīgā kvalitātē. Škoda mašīnas ir labas. Pieredze ar Karlo motors ir pamatā tam, ka nu vairs mūsu uzņēmums pērk citas markas auto!