www.sudzibas.lv Kārlis Z. Krāpnieks un zaglis

AtrisinātaKārlis Z. - Krāpnieks un zaglis

Internetā ieraudzīju facebook reklāmu ar sludinājumu doties ceļojumā uz Norvēģiju staigāt kalnos ceļojumu firmā Postnos. Atsauksmes internetā nebija daudz tomēr uzticējos. Uz manu interneta pastkastīti saņēmu nepareizu rēķinu, kuram cena visu laiku mainījās, tāpēc gribēju satikt viņu dzīvē. Zvanīju uz sludinājumā norādīto telefona numuru un norunājām samaksāt par ceļojumu virtuļu kafejnīcā Ze Donuts. Satikos ar Kārli un atdevu naudu par ceļojumu, maksājumam apstiprinājumu solīja atsūtīt uz manu interneta pastkastīti. Pagājis vairāk kā mēnesis, bet no Kārļa ne ziņas. Zvanu, rakstu un gribu maksājuma apstiprinājumu, bet nav atbildes, jo telefons vai nu izslēgts vai neceļ klausuli. Runāju ar viņam tuviem cilvēkiem, kuri man stāstīja, ka viņam esot daudz parādi, tāpēc naudu man neredzēt kā savas ausis. Biju aizgājis uz policiju, bet inspektors neko nevarot izdarīt. Krāpnieks ir Kārlis un Postnos. Jau otrā Latvijas ceļojumu firma, kas apkrāpj cilvēkus.

Sūdzība veiksmīgi atrisināta Sudzibas.lv Admin 20.09.2016

Uzņēmuma Postnos pārstāvji vairākas reizes mēģināja sazināties ar sūdzības autoru, lai atrisināt augstāk minēto situāciju. Visi mēģinājumi tika ignorēti, līdz ar to, sūdzība tiek atzīta par atrisinātu.

J

C carrot 01.08.2016

Cik man zināms, brauciens uz Norvēģiju tika piedāvāts, sākot no 22. jūlija. Interesanti, kā sūdzībnieks var gaidīt kaut ko jau mēnesi (šī sūdzība ievietota 1.augustā), nerunājot par pārējo, piemēram, to, ka dokumentā, ko esi lejupielādējis savā datorā, rēķinā mainās cena.. varbūt tev ir kādas halucinācijas vai naktī gadījās slikts sapnis. Par neslavas celšanu ir jāuzņemas atbildība.

A Aris Birze 01.08.2016

Atbildības uzņemšanās ir PostNos viena no GALVENAJĀM VĒRTĪBĀM uzreiz aiz Brīvības un Patiesības.
Aicinam Sūdzības ievietotāju tikties ar Kārli Zemki un Āri Birzi personīgi, facebook Live kameras priekšā un noskaidrotu šos apmelojošos tekstus ar safabricētiem datumiem, lai visi redz Patiesību!

Mūs vari satikt rakstot uz [slēpt]@postnos.com vai zvanot 27653136 un jebkurā diennakts laikā.

Ja neatsauksies, tad CILVĒKI SAPRATĪS šīs sūdzības MALDUS un turpinās izbaudīt lieliskos PostNos izaicinājumus.

Ar cieņu,
Āris Birze un Kārlis Zemke
PostNos līdzīpašnieks

K Kārlis Zemke 15.08.2016

Ceru, ka sūdzības ievietotājam pietiks dūšas atbildēt par safabricētajām muļķībām (cenšos sazināties). Ļoti žēl, ka konkurenti ir gatavi iet līdz personīgiem apmelojumiem un apvainojumiem. Lūgums sūdzības ievietotājam personīgi risināt savas negācijas pret mani un beigt piedrazot internetu, slēpjoties aiz datora ekrāna. Ar mani var sazināties jebkurā laikā pa epastu [slēpt]@gmail.com vai zvanot pa tālruni 26884719.
PS. gaidām Jūs mājās. :)

R Raitis Ķiģelis 20.08.2016

Šo sūdzību laikam rakstījis kāds konkurents vai nelabvēlis. Personīgi pazīsti Kārli un kā cilvēks viņš ir pretstats virsrakstā minētajam. Kā arī esmu devies ceļojumā uz Maroku ar postnos. Nebija nekādu problēmu! Varat sazināties ar mani pa tel 26413626 ja neticat!

I Inga Deržnikele 02.10.2016

Tikko biju ceļojumā pa Norvēģiju ar PostNos, viss noritēja lieliski! Par to var pārliecināties fb galerijā. Ar cieņu, Inga Deržnikele.

E Eliniite1 21.04.2017

Garlaicīgākais ceļojums kādā nācies būt. Esmu atgriezusies no Marokas un nekad ar Postnos vairs nebraukšu. Kārļa uzmākšanās un gulēšana smirdīgā istabā starp kāpieniem ir briesmīga.

R Ruta Virbule 07.05.2019

Tikko esmu atgriezusies no Postnos organizētā ceļojuma uz Jordāniju - piedzīvojums bija fantastisks izaicinājums un Kārlis Zemke kā vadītājs ir vienkārši izcils profesionālis. Arī manā facebook lapā var redzēt pāris foto no pagājušajā nedēļā piedzīvotā. Ar cieņu, Ruta Virbule