www.sudzibas.lv Karīna Džeriņa Nekvalitatīvi veikts darbs un attieksme

Karīna Džeriņa - Nekvalitatīvi veikts darbs un attieksme

Labdien.Nekad neizmantojiet Karīnas Džeriņas juridiskos pakalpojumus. Bija vajadzība pēc maksātnespējas pieteikuma izveidošanas tiesai, bet tas tik neprasmīgi tika uztaisīts, ka tiesa atmeta atpakaļ. Un otrreiz izlaboja kaut kādas kļūdas, bet vienalga tiesa atmeta atpakaļ, jo neesot korekti uztaisīts pieteikums.Un pēc visa šitā gribēju, protams, sazināties ar viņu, neceļ klausuli jau divas dienas un sākumā vēl sms atsūtīja, ka nevarot runāt. Un neuzskata par vajadzību atzvanīt divu dienu laikā.

E elza.birkava 06.11.2014

Neizmantojiet minēto personu kā darba strīdu jautājumu pārstāvi. Darba devējam rada tikai zaudējumus ar savu nespēju izprast Darba likuma normas. Pilnīgi nav izpratnes par darba līgumu grozījumu piemērošanu un darba līguma uzteikumu.Augstprātīga attieksme pret klientiem un nespēja komunicēt.

I Iveta Bāliņa-Bellte 28.06.2018

Esmu dzirdējis par šo advokāta palīdzi. Pilnīgi neko labu nevaru teikt. Mani vairāk izbrīna advokāta patrons šai nejēgai. Vai vajag viņai ko iemācīt? Es arī viņas pakalpojumus neizmantošu..

I Iveta Bāliņa-Bellte 28.06.2018

Iedomīgs cilvēks. Nenormāli melo un ir neticami augstās domās par sevi.