www.sudzibas.lv Kaķis Melnais Darbinieku apkrāpšana

AtrisinātaKaķis Melnais SIA - Darbinieku apkrāpšana

Esmu bijušais Kaķis Melnais darbinieks. 2018. Gada beigās sāku izpildīt apjomīgu pasūtījumu. Biju izpildījis 1/3 daļu pasūtījuma. Priekšniece Sandra Aze kavēja pilnu algas izmaksu par 2 mēnešiem. Kad mans mērs bija pilns - jautāju kādēļ tā, teica, ka par šo projektu nemaksās norunāto algu, bet gan nelielu daļu no tās. Kopējā summa, ko atteicās maksāt sastādītu aptuveni uz 2380 eur neto.
Pacēlu skandālu, ka neļaušu sevi apkrāpt. Par brīnumu piekrita izmaksāt norunāto algu par 1/3 paveikto pasūtījumu, bet aizliedza piedalīties turpmākajā pasūtījuma izpildē, jo kaķim melnajam izdevīgāk ņemt citu firmu, kas izpilda šo pasūtījumu un sandrai azei vairāk paliek kabatā.
Par cik mana alga bija atkarīga no izpildītajiem pasūtījumiem un izņemot šo lielo projektu, nespētu nopelnīt algu, lai uzturētu ģimeni, jo kaķim melnajam ir ļoti maz klientu. Teicu, ka vairs nevēlos strādāt, jo vairs neuzticos kā darba devējam. Mutiski vienojāmies, ka darba līgumu pārtraucam uz abpusējas vienošanās. Iestājos bezdarbniekos un pabalstu sākšu saņemt tikai pēc 3 mēnešiem, jo sandra aze speciāli lai ieriebtu vid iesniedza, ka es vienpusēji lauzu darba līgumu. Līdz ar to nespēju nodrošināt savam bērnam ārstēšanu klīnikā.
Neskaitāmas reizes rakstīju, jautāju kādēļ nepilda norunāto un lūdzu lai izmaina iesniegto informāciju, bet nesaņēmu atbildi un risinājumu.
Tajā pašā laikā saņēmu neskaitāmus zvanus no bijušajiem kaķa melnā klientiem un partneriem, ka sandra aze viesiem zvanot un apmelojot mani. Stāsta, ka es viņus esot uzmetis uz pāris tūkstošiem, esot, slikts darbinieks utt. Bet nevienu reizi nav piebildusi, ka tie pāris tūkstoši ir summa, ko nācās man izmaksāt neizmantotajā atvaļinājumā par 4,5 gadiem (pie atvaļinājuma tiku ļoti reti) . Viņa mani apmelo un cenšas ieriebt, jo zaudēja darbinieku uz kura pleciem pastāvēja firma, un pēc manas aiziešanas vairs netiek galā! Rast risinājumu man neizdodas, saņemu tikai vienus aizvainojumus un nomelnošanu.

Tāda ir patiesā sandras azes seja! Uzticēties vai nē - paliek jūsu ziņā!

Sūdzība veiksmīgi atrisināta Sandis 03.10.2019

Ilgs laiks pagājis kopš šī starpgadījuma. Esam daudzkārt sazinājušies, izrunājuši konfliktu detalizētāk un bez pārmetumiem atzinām katrs savas kļūdas. Kā saka ''laiks dziedē brūces''. SIA Kaķis Melnais valdes priekšsēdētāja raksta: ''Es jūtu, ka manī viss ir nomierinājies. Vai ar Tevi ir tāpat?! Viss ir pārdzīvots. Mēs esam cilvēki ar lielu taisnības izjūtu. Katram tā ir sava.
Nezinu, ko vēl teikt.. Piedod.''
Dzīve turpinās un katram jāiet tālāk savs ceļš. Kas zina-iespējams izveidosies arī turpmākā sadarbība. :)

~ ~Lelde~ 05.03.2019

Lielajam vairumam cilvēku jau sen ir skaidrs, ka strādājot 9-18 algotu darbu, vai tas būtu Latvijā, vai starptautiskā uzņēmumā, neko nenopelnīsi, knapi sanāks dzīvošanai - samaksāsi par īri, nopirksi pārtiku un atkal gaidi algu, varbūt starplaikā atļaujoties kādu mazu prieciņu. Ne visi var atļauties, maksājot uzreiz, nopirkt salonā jaunu telefonu, datoru, auto, uzturēt sev krāšņu sievieti. Pievienojies cilvēkiem, kas pārvalda savu dzīvi! Nauda, protams, nevar kalpot kā pilnīgi visu problēmu risinājums. Bet, kā vēsta sena tautas gudrība, labāk sēdēt skaistā un jaudīgā pilnpiedziņas Audi kā bomžu piesmirdinātā tramvajā. Aizpildi savu Laimīgo loto biļeti un ar Jaunā gada atnākšanu sāc Jaunu dzīvi, kura pārspēj tavus pat vispārdrošākos sapņus. Starp citu, vai zini, ka nākošajā PowerBall izlozē Džekpots sasniedzis 381 miljonu dolāru? Es tagad aizpildīju pārdesmit viņu biļešu ar skaitļu variantiem un, kā ierasts, paķēru klāt vēl desmit biļešu no citām izlozēm, kur Džekpots arī ir visai iespaidīgs, tajā skaitā SuperEnalotto izlozei ar vairāk kā 114 miljonu Džekpotu. Pamēģini satikt savu veiksmi arī Tu un nosvini sākumu Jaunai dzīvei! https://goo.gl/X17csF Iesaku pievērst uzmanību arī loti brokera Īpašajam Piedāvājumam un Sindikātu taktikai.

K Klientamnavtaisnība 05.03.2019

Ko nozīmē - sarunājāt?
Jūs taču parakstat atlūgumu, tātad, kas tur bija rakstīts?

S Sandis 06.03.2019

Rīkojumā par atbrīvošanu no amata nekas par to nebija rakstīts vai uz abpusēja pamatai vai uz mana uzteikuma! Mutiski bijām vienojušies, ka uz abpusēja pamata! Nezināju, ka tam obligāti bija jābūt norādītam, jo katru dienu neeju prom no darba!

I Inesescr 07.03.2019

Varbūt sākt ar to, ka neslēpties aiz izdomāta vārda? Savukārt, par to sākuma eseju - kā viņi mani nabadziņu apčakarēja, man tagad nav par ko bērnu ārstēt - droši vien, lai jau paliek uz tavas sirdsapziņas. No otras puses gan situācija izskatās daudz daudz savādāka un ne tik viennozīmīga, Platača kungs. Un kā ar tavu darbības stilu - ja jau nevar nokost tik lielu gabalu, kā man gribas, paķeršu līdzi vismaz firmas klientus.. Cik ētikas ir šajā rīcībā? Atļaušos pajautāt - ko īsti tu gribēji? Ok, gadu gaitā iemantoji uzticību, manuprāt, pat pārlieku lielu - tev uzticējās kā paši sev, bet tev visa bija maz - kā gan viņi, firmas vadītāji drīkst atļauties kaut ko pelnīt (tāds nieks, ka būvējuši šo firmu no 0 jau gadu desmitiem). Tāpēc jautāšu vēlreiz - kas bija tas, ko tu vēlējies panākt? Ka tev, kā absolūti neaizstājamajam darbiniekam atdos visu peļņu un paši sev paturēs tikvien kā izdevumus par biroju, tehniku un arī taviem "kreisajiem" darījumiem? Ak jā, vēl piemaksās par to, ka tu esi? Varbūt, pirms gāzt samazu spaiņus citu dārzos, der paskatīties, ka paša lauciņā vieni dadži un usnes!
Bet par situāciju ar atlūguma formulējumu jau te ļoti labi atbildēja - kā rakstīji, tā izpildīja! Un nav diskusiju!

S Sandis 17.05.2019

Es īsti necenšos slēpties atšķirībā no Kaķa Melnā, kas uzmeta un neliekas vairs ne zinis! Tieši tas ir uz Sandras un Aigara sirdsapziņas, ka var apčakarēt cilvēkus un mierīgi dzīvot tālāk. Man neinteresē cik viņi paši no tā nopelna vai nenopelna, man interesē tikai darba alga par ko bijām vienojušies! Kad neizmaksāja visu norunāto algu un vilka 3 mēnešu garumā, kad projekts gandrīz izpildīts, pēkšņi pasaka: ''Mums nav izdevīgi izmaksāt norunāto". Un maksāšot 3 reizes mazāk nekā bijām vienojušies! Nu sorry, ja Tu Inese domā, ka šādiem cilvēkiem vai necilvēkiem var uzticēties, tad Tu kļūdies! Un par klientiem..tos kurus esmu ieguvis strādājot Kaķī Melnajā noteikti turēsies pie manis, jo viņi tikai man uzticas! Par klientiem, kas nāk no Kaķa Melnā, tur neko nevaru darīt, jo visi zvana un saka, ka Sandra ar Aigaru mēnešiem neatbild un neizpilda pasūtījumus! Tāpat man zvana daudzi Kaķa Melnā piegādātāji un lamājas, kad apmaksāšot rēķinus, varu tikai atbildēt: ''Sorry, Kaķī Melnajā vairs nestrādāju". Tā vienmēr ir bijusi viņu prakse kavēt, vilkt garumā maksājumus, nebrīnīšos, ja daudzi piegādātāji paliks bešā! Un nerunājot jau par tām korupcijas shēmām, ko viņi veic un atbalsta...
Spried pati! Bet zinu vienu, ka tāds netīrs bizness ilgi neturas un agri vai vēlu pagrims!