kaķi - kaķi

Kur, vai kam jāziņo, lai savāc, māju iekšpagalmos, staigājošos kakus, apriebies, apmīž mašīnas, un tās vecenes ar saviem traukiem kuras baro

Z

H Hugo Djego 29.09.2009

Pufuci, es ar kaķiem ļoti labi komunicēju, tapēc uz manam durvīm neviens nečurā.Pa visu Latviju es nespēšu visu to paveikt :)
Kā jau rakstiju-ja nenaks vietējais kaķis, tad naks cits-kaut no kaimiņsētas.Un tās tantes, kas baro-tos viņas dara aiz mīlestības pret dzivniekiem, nevis lai kādam sariebtu.
Starp citu, Mežciemā kaķene Кatja /izruna krieviski/ ir neaizskarama un arī es esmu piedalijies viņas nobarošanā.Viņa tāda resna un melna-to neviens neaiztiekam!

P pufa 29.09.2009

Un tagad? tā melnā ir galīgi kārna un paplukusi, ka raxti pagātnes formā par piebarošanu?kur tadtagad esi pats, tēvs barotāj un kaķu preses sekretār?

H Hugo Djego 29.09.2009

Tā melnā nav kārna, pirmdien un otrdien vel pats ar viņu sveicinajos :)
Un tur arī mani kolēģi viņu baro, jo tas ir darba kaķis.

L Lepi 30.09.2009

Ja riebjas Dieva radības, tad esi tizls cilvēks. Laikam no džerevņas atbraucis un sāk dirigēt kam ko un kā...Uzmanies, ka tik Tevi nesavac kāds uz...

A anonīms 30.09.2009

Pa purnu visiem kaķu nemīlētājiem. Paši diršat katru dienu un aizdambējat kanalizāciju, bet te, redziet, kaķīši traucē. Brauciet uz Ziemeļpolu un sēdiet uz ledus gabala, ja visi traucē

H Hugo Djego 01.10.2009

ziemeļpolā baltais leduslācis "patraucēs" :D

š šeherezade 01.10.2009

Agi, tā kā mums ar Pufu domu gājiens ir vienāds(gandrīz vienmēr), tad arī man, lūdzu šokolādi atsūtīt!!!Un atkal mums gaumes vienādas, Pufa, man arī lūdzu sūtīt ar veseliem lazdu riekstiem vai mandelēm, bet obligāti bez rozīnēm, tās es neciešu!!!Un vislabāk lielo Fazer!!!Ņammīga!!!:)))

H Hugo Djego 01.10.2009

Shehe, braukšu pie Tevis ciemos un palīdzēšu apēst :P

Mamma 01.10.2009

Vareni, doma par diedelnieku ... man ar tie ... .

Mamma 01.10.2009

Ko tu ar to gribi pateikt? Neko nevar saprast. Man liekas visas Dieva radibinjas mums bus milet un saudzet.

Mamma 01.10.2009

Kaa man nepatik tie dzivnieknideeji, labak lai pashi uz sevi no malas paskataas, ja tualete nebus redzama attalumaa pashi visus stuurus apchura. Un tadu sikumu ka miskasti vispar retais redz, kas pa rokai nevajadzigs met tik zemee- gan setnieks savaks.

P pufa 01.10.2009

Un kāpēc ne pie manis Hugo?! pie reizes zelta rudeni pabaudītu...Kaut gan- man paliks vairāk no šokolādes. Un vispār Agi vēl neko nav atsūtījis.

Mamma 01.10.2009

Ir gan jocigi mes te par kakishiem, bet Tu tik par tiem puishiem domaa.

L LEO 01.10.2009

Z - ĪSTAIS KROPLIS

L LEO 01.10.2009

Z - ĪSTAIS KROPLIS

E EDGARS 02.10.2009

nost ar tiem smirdigajiem kakiem dullaas tantinas barotaajas

H Hugo Djego 02.10.2009

Lūdzu ejat kauties kaut kur citur.Te ir iepazīšanās portāls, nevis boxeru klubs.

Mamma 02.10.2009

Edgar, tu nu gan esi egoists, fui tev!

š šeherezade 02.10.2009

Nē, Hugo Djego, pie manis nebrauksi viss, es vēl neesmu aizmirsusi, kā Tu mani nosauci vienā sūdzībā, brauc vien pie Pufas, viņai Uģēns jau sen, sen pazudis, kurš atšķiribā no viena otra Hugo bija ļoti patikams un pieklājīgs...:)))Jāāāā, diezin kas ar Uģēnu noticis, vai tiešām kāda nelietīga bandīta roka viņa dzīvibu būtu izdzēsusi vai nomaldījusies lode trāpījusies ceļā, vai galu galā kādu bābieti atradis, kura šo ņemusi savā aizgādībā un liegusi Uģēnam šeit ar mums sarakstīties???A varbūt viņu krīze te Latvijā pamatīgi ķērusi un viņš jau smeļ zeltu Aļaskas upēs???Ne čiku ne grabu, varam tikai atcerēties viņu un pieminēt ar labu vārdu...āmen!!!

Mamma 02.10.2009

Jaa labs cilveks bija, nekas nevar aizvietot vinja jauko joku dzishanas maaku netaa.