Kaimiņu kuce - Rika

Sveicināti,cienījamie lasītāji!

Lūdzu palīdziet,iesakiet,kur man griezties....
Man kaimiņos dzīvo traka sune,kuras saimniece,laikam ir vēl trakāka. Pastaigājas ar kuci bez uzpurņa,kaut arī Rika ir ļoti agresīva.Personīgi man mēģināja uzbrukt divas reizes. Es vairs nevaru to paciest! Tā vietā,lai atvainotos,man,dzird tikai:''Riķiņ,saulīt,nevajag....''utt. Man pat rodas sajūta,ka es esmu metusies virsū tai trakajai!
Cik gadus dzīvoju,nereizi neviens suns pat nav ierējies uz manu pusi,pašai arī bija šie jaukie dzīvnieki mājās.
Secinu,ka kaimiņu kuce ir slima! Visvairāk baidos sastapties ar Riku tad,kad ar to pastaigājas tās mazgadīgā(apm.13-14.gadus veca) saimniece. Vecā vismaz var noturēt,bet tā sīkā....šaubos...

M memmesmeitiņa 08.02.2013

Balta_Puma - es visu mūžu zināju šo padomu, ka jāstāv un tā mums kaimiņos bija viens padulls bokseris, kas parasti tikai rēja virsū un skrēja pakaļ, bet vienreiz es, kā dzīvnieku draugs, redzot, ka šamais skrien klāt, stāvēju...nu jā, tiku nogāzta gar zemi un tagad man ir ļoti skaistas rētas uz kājas, kas ilgi radīja zināmas problēmas, piemēram, uzvilkt pārmaiņas pēc svārkus nevis bikses. Tad nu pēc šīs mierīgās apostīšanas, es labāk bļauju vicinos un vispār izvairos no suņiem, kuri izrāda nelīdzsvarotības izpausmes. Jā, bet par dzīvnieku viennozīmīgi atbildīgs saimnieks un diemžēl pārāk bieži gadās, ka acīmredzami nedisciplinēti suņi ārdās savā nodabā, bet saimnieks pastaigājas kaut kur netālu ar komentāri - nebaidieties, viņš nekož!

U User136756p 08.02.2013

Ko, - vēl tā kuce nav nošauta (shok)

V Vilis Maize 08.02.2013

Mans draugs strādā "Latvijas gāzē", darbs ļoti stressains, nākas darīt visādas nepatīkamas lietas, piemēram, atslēgumus parādu dēļ, nākas bieži viesoteis privātmājās u.tml.
Viņu reizes 4, veicot darba peinākumus, ir sakoduši suņi, 1x tā, ka tagad kreisajai rokai ne pārāk labi ar nerviem, 1x, paldies Dievam, nonācis līdz tiesai un suņa saimnieks saņēmis pēc nopelniem. Daudzkārt rīdījuši suņus virsū. Ticiet man, te suņi "izkoduši" no viņa visu humāno attieksmi pret sevīm.

D dushmane 10.02.2013

Jūtu līdz'! Nedod Dievs tādus kaimiņus!

B Balta_Puma 10.02.2013

memmesmeitiņa: man domāt, ja būtu skrējusi, tad būtu vēl sliktāk. Protams, zēl, ka jums tā gadījās. Nevienam to nenovēlu.

Vilis Maize ja cilvēks jau speciāli rīda virsū suni, tad tas jau vairs nav normāli. Bet dzīvnieks jau pie tā nav vainīgs! Sakostajam, protams no tā vieglāk nepaliek.

un vēl, zini to četru degunu gadījumā ir pat ļoti izdevīgi, ja pie sāniem ir traka kuce! ;)

Nautrēnu ielas iedzīvotāja: nu tad jau tas ir nopietni, ja suns ķeras drēbēs, bet saimniekam pie kājas. Varbūt mēģināt ar saimnieci runāt un informēt viņu, ja neko nedarīs, tad iesiet uz policiju. Un, ja saimnieks atsakās ko darīt, tad iesniegums policijā. Ideāli, ja ir vēl kāds liecinieks. Un iesniegumā noteikti jāpiemin, ka vēlējāties šo situāciju risināt pārrunu ceļā, bet saimnieks atteicās.

Šajā gadījumā vajadzētu konsultēties ar juristu.

V Vilis Maize 10.02.2013

> Balta_Puma
:)))
Pļavniekos bija gadīkjums. Dzīvokļu zagļi, staigā pa trepjutelpām, zvana pie durvīm, lai noskaidrotu, ir mājās, nav un tā tālāk. Piezvana pie durvīm, pienāk peicgadīga meitenīte, pastāsta onkuļiem aiz durvīm ko vajag un ko nevajag. Esot viena pati mājās ar Ksjušu. Nu ko, bandīši mūķē vaļā ... Ksjuša izrādās ... sanbernārs līdz nabai! :) Viens aizmuka, otru Ksjuša stundas 4 turēja pie grīdas, kamēr atnāca saimnieki un izsauca policiju. :)

T Tenis 10.02.2013

Šis ir vēl viens jautājums, kuru Ušakovs nav Rīgā sakārtojis. Pārāk daudz aizņemts ar "lielo polītiku" un vēlētāju uzpirkšanu. Lielus, agresīvus suņus pilsētā vajag aizliegt, vai vismaz aplikt ar kārtīgu reģistrācijas maksu. Dažās valstīs sunim zem ādas jāieliek "čipu", lai varētu pateikt, kam tas pieder un kur atrodas. Iesaku informēties pie pilsētas attiecīgām iestādēm kā rīkoties šādā situācijā.

A anti 12.02.2013

12.2. sunim ir uzlikts uzpurnis, ja suns ir atzīts par bīstamu saskaņā ar normatīvajiem aktiem par kritērijiem un kārtību, kādā suni atzīst par bīstamu un nosaka turpmāko rīcību ar to, kā arī par prasībām bīstama suņa turēšanai.

СОЧУВСТВУЮ. НО ПОКА СОБАКУ НЕ ПРИЗНАЮТ ОПАСНОЙ НАМОРДНИК НИКТО НЕ ИМЕЕТ ПРАВО ОТ ХОЗЯИНА ТРЕБОВАТЬ ОДЕТЬ! ЭТО ГРУСТНО!!! МНОГО НЕ АДЕКВАТНЫХ ВЛАДЕЛЬЦЕВ ЖИВОТНЫХ, НЕ У МЕЮЩИХ ИЛИ НЕ ЖЕЛАЮЩИХ ОБУЧАТЬ ИХ НОРМ ПОВЕДЕНИЮ ВНЕ КВАРТИРЫ-ДОМА-КОМНАТЫ! У САМОЙ ПЁС БОЛЕ 8МИ ЛЕТ, КАЖДЫЙ ДЕНЬ НА ПРОГУЛКЕ СТАЛКИВАЮСЬ С НЕАДЕКВАТАМИ! ОНИ ДАЖЕ НЕ НАКАЗЫВАЮТ СВОИХ ЖИВОТНЫХ, КОТОРЫЕ С ПЕНОЙ У РТА ПО ТУ СТОРОНУ УЛИЦЫ СРЫВАЮТСЯ НА ВСЕХ ПРОХОЖИХ, ОСОБЕННО С СОБАЧКАМИ! Я УЖЕ НЕ ГОВОРЮ, КАК ОНИ СЕБЯ ВИДУТ, ЕСЛИ ТЫ РЯДОМ С ИХ ПОДЪЕЗДОМ ПРОХОДИШЬ ИЛИ НЕ ДАЙ БОГ МИМО ХОЗЯИНА! ДАЖЕ ЕСЛИ Я БУДУ БЕЗ СОБАКИ ОТ МЕНЯ ЕСТЬ ШЛЕЙФ ЗАПАХА МОЕЙ ПСИНЫ.

K Karolina25 13.02.2013

nesqprotu, par ko te iet runa. suns ir jums kaut ko nodariijis? agresiivs suns - pagaidaam tikai autora subjektiivais viedoklis. Man arii kaiminjos sieviete ar meitu kliedz, kad redz manu MAZO suniiti, kurai patiik, lai vinju lieko reizi pazhelo un samiiljo... vinaam arii liekas, ka taa ir agresijas izpausme. jo beerns atkaarto maates uzvediibu, vienkaarsi pretiigi paliek. taada sajuuta, ka maatei ir psih.trauceejumi, nav taa uzvediiba adekvaata. bet tas taa...

K Karolina25 13.02.2013

smīkņa, es Jums padomu pajautaaju ;))

K Karolina25 13.02.2013

Pipars, pilniibaa piekriitu Jums. runa iet par to, kaa cilveeki maak atrisinaat konfliktu! nav veerts pat kaut ko ieskaidrot. Sunji nav muusu ienaidnieki. ja nikns - tad jaarunaa ar saimniekiem. Veiksmi!

K Karolina25 13.02.2013

mans suns nerej :), kaa Juus :))

K Karolina25 13.02.2013

jaaaaaaa, situaaacija drausmiiga, tiesaaam... :DDDDDD man Juus zheel... var redzeet, ka Juus nekas neapmierina, visapkaart kurvas :DDDD pozitiivaakam jaabuut ;))

Ausainītis 13.02.2013

Nav sliktu suņu, ir slikti saimnieki!

Z zak'is 14.02.2013

te Karolina25 izklausaas peec saimnieces, kas aizstaavas.Vai ir vienkarshi analFabete, kas nespeej izlasiit neko kartiigi, izlasiijusi paaris komentaarus un ir laimiiga! fuj, pretiigi!!!Pozitiivaa mul'k'e

Z zak'is 14.02.2013

un veel Karolina25 par sho jaarunaa pirms ir noticis, nevis tad kad jau sakozh un ir jaapanes desmitiem duurieni, lai paliktu vesels

K Karolina25 15.02.2013

mans suns nav agresiivs, kaapeec man jaaizstaavaas? :))) es izlasiiju visus komentaarus, negatiiva/is mulke/is :)))

K Karolina25 15.02.2013

un cilveeki, kuri uzdrosinaas apsaukat cilveeku, kuru nepaziist un kuram ir savas viedoklis, ir vienkaarsi daudz biistamaaki par suniem. Taadiem kaa jums, izaug beerni, kuri ieniist un slepkavo dziivniekus... ar taadiem kaa juus konstruktiiva saruna nekad neizdosies...

I inesss 15.02.2013

Palasot komentarus var konstatet ka loti daudzi komentetaji vienkarsi nedraudzejas ar galvu.Grib izlikties par gudrisiem, bet ir pedejie mulki.
Es loti labi saprotu sudzibas rakstitaju.Pirms paris gadiem man bija lidziga situacija.Meginaju runat ar suna saimnieku.Suns ravas pie manis ik reizi, kad satikamies.Tacu sarunas novda tikai pie ta, ka kada diena kamer saimniek piepipeja cigareti, suns izravas un es sanemu 9 kodienus, 2 ned. noguleju simnica.Luk JAUKIE un MAZIE sunisi.
Es uzskatu, ka ja suns ir liela augums, kurs var sasniegties austak neka zabaks, obligati janesa uzpurnis.
Nautrenu ielas iedzivotajai iesaku agresiju nofilmet no nofocet, vai vel labak ierakstit sarunu ar saimnieci, kura, ka sapratu, izliekas par kurlu un memu, ka nav kauna pat pateikt ''atvainojiet''