www.sudzibas.lv Kaimiņš ir slims Neviens nevar pateikt kādas zāles piemeklēt

Kaimiņš ir slims - Neviens nevar pateikt kādas zāles piemeklēt

Mūsu visu kaimiņš- lielā krievija jau ilgu laiku ir slima ar to pašu lielkrievu šovinismu, imperiālismu un vardarbību. Kā lai tai palīdz? Tagad atkal krievija žvadzina ieročus pret Gruziju. Kauns un skandāls. UN tas prezidens viņiem tāds nesmuks. Runā ka ekshibicionists.

F

J Jana 05.08.2009

Visi ierēc par Krievijas stulbumu.Prezis arī šamējiem tāds pasists. Čekists jebūčijs.

š šeherezade 05.08.2009

Atradis, par ko satraukties!!!Ja Tevi tā velk uz varoņdarbiem----izdomā, kā Latvijai palīdzēt, nevis satraucies par lietām, kas mums, latviešiem, nu nemaz nav globāli svarīgas!!!

N nan 05.08.2009

Es no jus stulbiem latviešiem esmu šoka!!! Neviena rassa uz zemes, nevar but tik stulba ka "isti latvieši"!!!
Labak padomajiet ka savu valsti no dirsas izvilkt!!! :)))

D Diana 05.08.2009

:D Tev laikam daudz pazistamus esgibicionistus?:D
Ja jau tu zini, ka viņi runa, jo es nemaz nezinu, ka viņi runa:D
Tu esi gejs?

L Lauris 05.08.2009

Tu esi idiots? Kada tev dala kas tur notiek? Par spiti visam, vini attistas un pat tur cilveki dzivo labak neka mes seit Eiropa ar ''Demokratiju''. Gruzija pati ir vainiga, kada vella pec bija javicina ieroci ja pat teoretiski nebija nekadas iespejas vinnet

P pufa 06.08.2009

purgenu esi mēģinājis iebarot?

O Olga 07.08.2009

Vārdu nav, protams, mēs jau latvieši tie labākie ne? Labākie par angļiem, āmīšiem, krieviem - labāki par visiem, un gudrāki. Tikai pavisam neizprotamā veidā, visas tās stulbeņu nācijas dzīvo labāk, neka mēs. Paradokss, nē? Lai cik Krievija nebūtu slikta, bet viņiem jau trešo reizi šajā gadā notiek pensiju indeksācija, viniem pieejama veselības aprūpe, turklāt paši latvieši savus bērnus ved ārstēties uz Krieviju - no vēža, bērnu triekas un citām slimībām. Kāpēc ta? Domājams tāpēc, ka latviesi drīzāk ir tie tilākie. Mūsu kaimiņiem neiet tik šūdīgi, kā mums. ak, nu jā, tagad jau laikam bļaus par to, ka Krievi vainīgi, ka mums tik sūdīgi. Bet atbainojiet, esam neatkarīga valsts, vajadzēja a savu galvu domāt, bet mums tā prāta pamaz tomēr.

Mamma 07.08.2009

Slimi kaiminji tas ir murgs!