www.sudzibas.lv kafejnīca Rudes ielā 1, Rīgā krutkas tirgošana, tai skaitā skolniekiem

kafejnīca Rudes ielā 1, Rīgā - krutkas tirgošana, tai skaitā skolniekiem

Aleksandram Pogosjanam pieder SIA, kurš nomā telpas Rudens ielā 1, kur tirgo cita starpā arī alkoholu un cigaretes. Ši kafuška ir viens dzērāju un narkomānu perēklis, jo tiek krutka, alus un cigaretes tirgota pat skolniekiem. Pats lielās, ka ar policiju "draudzējoties" un tāpēc no problēmām nebaidās. Vairākas reizes bijusi pat televīzija, bet bez rezultātiem. Viss notiek un iet tālumā.

N neKārtībnieks 19.03.2014

Un.?? Šeit nevienam tas īsti neinteresē!! Policijā iesniegumu uzraksti, bez tabu un degpunktam piezvani (nezinu kura ir tā nepareizā/pareizā televīzija..
Nesanāk tā, ej uz domi, vietējo skolu utt.
Šis tomēr nav tīņu žurnāls, kur prasīt kāpēc viena spalva liecas pa labi, otra pa kreisi..

R Ray33 20.03.2014

Tur viss ir skaidrs, šis cilvēciņš nevis draudzējas ar policiju, bet reāli piķo viņiem . Protams ir stūlbi ka jāj cilvēkus un tirgo krutku, bet par to ka tirgo mazgadīgiem, viennozīmīgi jāliek cietumā .
Es saprotu ka neKārtībnieks ar savu komentāru te dzen fufeli, jo viņam nav ar ko nodarboties, bet man nav vienalga, jo es dzīvoju šajā rajonā .